Author Message

The Outlandish Forum Index -> Forum Romanesc -> Impresii despre "Sound of a Rebel"

Anca
Posted: Wed May 20, 2009 5:19 pm Reply with quote
New Member New Member
Gender: Female Joined: 29 Sep 2008 Posts: 26 Location: Romania
Buna, fetelor, ce mai faceti? N-am mai auzit nimic de voi de multa vreme, sper ca totul e in regula Smile Banuiesc ca toate sunteti acum in febra "Sound of a rebel"! Eu, una, ador albumul asta Love1 Cel mai mult imi place "Always Remember", si dupa aia, "Feels like saving the world", "Amen", "Let Off Some Steam" si " The Emperor`s New Beat"
Very Happy Ma rog, toate melodiile sunt suuuuuuper, dar astea imi plac cel mai mult I'm so  happy! Cred ca e cel mai reusit album pana acum! Si voi? Ce credeti, va avea succes, cel putin pe aici, prin "Romanica" noastra?

Posted: Mon Jul 06, 2009 7:59 am Reply with quote
Elite Member Elite Member
Gender: Female Joined: 08 Mar 2009 Posts: 3503 Location: palastine
Cred că este un mare album

Sper ca pentru a avea succes în România
View user's profile Send private message Send e-mail
Persian-Moro
Posted: Tue Jul 21, 2009 8:15 am Reply with quote
Moro! Moro!
Gender: Female Joined: 20 Apr 2007 Posts: 9712 Location: RASHT/Guilan
Heeey Draga Anca Kiss
Sunt exact ca tine Dragi!! Wink
şi cred că acest album este minunat Groupe wave
dOr de tine atat de mult Sad
Te iubesc sOra Love1 Kiss Love Kiss

View user's profile Send private message
Anca
Posted: Sun Aug 02, 2009 8:31 pm Reply with quote
New Member New Member
Sad Sad Sad I don't know what's happening to the other Romanian girls from the forum: Lory, Maria, Adela etc... Fetelor, ne este dor de voi, am vrea sa stim ce mai faceti...daca sunteti bine...N-am mai auzit nimic de voi de vreme buna...Nadia stiu macar ca e in Anglia la studii (acum e in Bucuresti in vacanta) si nu mai are timp sa intre... Voi? daca vedeti mesajul asta lasati un reply ceva, sau un comm pe pag principala

Pupici si imbratisari Love1 Smile

Posted: Sat Sep 05, 2009 10:58 pm Reply with quote
Moro! Moro!
Gender: Female Joined: 16 Oct 2007 Posts: 10279 Location: Romania
Salut, Anca
ce mai faci?
eu, am fost si eu plecata de-acasa asa ca n-am mai intrat pe aici :S
Ade si Lory din cate stiu sunt bine
Nadia studiaza in Anglia?ce fain, ma bucur pentru ea; transmite-le salutari te rog, ei,Nadei si Dianei.

te imbratisez si mult succes in tot ceea ce faci!
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Anca
Posted: Sun Sep 06, 2009 7:58 am Reply with quote
New Member New Member
Buna, Maria I'm so  happy! Ma bucur mult sa aud ca toate sunteti bine Razz Eu ce sa fac, ma bucur de ultimele zile de vacantza Sad Si-i votez pe OL pe http://ema.mtv.dk Razz O sa ii transmit Nadiei si surorilor ei salutarile voastre Laughing Tocmai s-au intors din Palestina Very Happy
Ai grija de tine si saluta-le si pe celelalte fete din partea mea, daca mai vb cu ele Razz Te pup si sper sa ne vedem din nou, la un nou concert OL, cine stie? Laughing
Muaaah Love1

Posted: Wed Jan 27, 2010 6:14 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 13 Sep 2007 Posts: 912 Location: Romania
Buna searaaaaaaaaaa ce mai faceti? Vai nu am mai intrat de aprox 1 an. Am dat din greseala peste Keep the record on playing si tot o ascult de juma de ora.
Stiu Anca ca nu am mai intrat dar din pacate sau fericire acuma mi-s a 12a si ma pregatesc pt faculta plus ca am bacu peste aprox 2 sapt=)), trece si asta
voi cmz???

Posted: Sun Jan 30, 2011 4:11 pm Reply with quote
New Member New Member
adela wrote:
Buna searaaaaaaaaaa ce mai faceti? Vai nu am mai intrat de aprox 1 an. Am dat din greseala peste Keep the record on playing si tot o ascult de juma de ora.
Stiu Anca ca nu am mai intrat dar din pacate sau fericire acuma mi-s a 12a si ma pregatesc pt faculta plus ca am bacu peste aprox 2 sapt=)), trece si asta
voi cmz???

Hey, Adela, mă bucur că am mai auzit câte ceva despre tine:P Adevărul e că nici eu nu prea am mai avut timp să intru din cauza şcolii, deci, te înţeleg perfect...Multă baftă la bac şi admitere! Very Happy Ţinem pumnii:P Btw, la ce dai?Smile

Posted: Wed Feb 02, 2011 6:22 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 13 Sep 2007 Posts: 912 Location: Romania
Ceau Anca. Am postat aia cu un an in urma. Am trecut de admitere cu bineeeeeeee vai nu pot sa cred ca m-am stresat atata cand am atata de invatat in sesiune. La Medicina la timisoara si ghici...nici macar nu m-am mai intalnit cu Maria.....

M-am apucat iarasi de Ol.Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy Parca tot ei imi plac dar melodiile alea vechi, nu stiu de ce...

Voi cmf? Cam pustiu pe aici...de cand cu Fb

Posted: Wed Feb 02, 2011 6:28 pm Reply with quote
New Member New Member
LOL Laughing N-am observat că e din 2010, am văzut 27 ianuarie şi am crezut că ai postat acum câteva zile Laughing Hmm, multă baftă-n stressiune, şi pe mine tot gândul Medicinii mă bântuie, dar Bucureşti Very Happy Învăţ ca disperata pentru olimpiadă din vreo 8 manuale, Netter-ul p-aci, mii de foi împrăştiate, deci, te-nţeleg perfect Rolling Eyes

Şi app de facebook, eu mi-am propus să nu mai intru şi am reuşit, azi e ziua 4 de când n-am mai intrat

Dacă vrei să mai vorbim, ia ID-ul meu: outland.aicha Very Happy

All times are GMT
Page 1 of 1
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |