Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> Tekno Abla/ Abi

kaf_dagli
Posted: Mon Jul 11, 2011 3:28 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
sizin bilgisayarlarınız hiç bozulmuyor mu ya ya da tüm aksilikleri kendiniz halledebiliyor musunuz ? utancımdan eridim bittim resmen Smile

demek ben pcmi en son on ay önce servise gondermişim , ben de daha az oldu sanıp üzülüyordum iyymiş,demek ki yine gidebilir Smile

bu arada eğer pcnizin sarj girişini patlatırsanız altın renkli hamam çeşmesi tarih olmuş , müsterih olun , eskisi gibi gönderiyorlar pcnizi Smile

Posted: Mon Jul 11, 2011 7:54 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
kaf_dagli wrote:

bu arada eğer pcnizin sarj girişini patlatırsanız altın renkli hamam çeşmesi tarih olmuş , müsterih olun , eskisi gibi gonderiyorlar pcnizi Smile

oldu mu ama şimdi?eger sen o muhteşem sanat eserini gorseydin ne çok sey kaçırdığın için hayıflanırdın Laughing

Posted: Wed Jul 13, 2011 8:45 am Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
bilgisayar gelene kadar ne stres yapmıştım ama Smile
belki öyledir amma her şey yerinde güzel be cerenimo Smile

Posted: Wed Jul 13, 2011 8:40 pm Reply with quote
hacerin sorununu çozun bi ahali benim de bir derdim var onu paylaşacağım bu download karın ağrısıyla ilgili (ahali-ilgili ziyadesiyle uyumlu oldu farkındayım Smile)

Posted: Sat Jan 28, 2012 8:11 pm Reply with quote
awayclose wrote:

windows'ta kendiliğinden yüklü bulunan windows maker yanına bir de total video converter programı olması yeterli. videoyu indiriyorsun, total video converter'da movie maker'a atabilmek için wmv formatına çeviriyosun, sonra movie maker'da dinlemek istediğin kısım hariç gerisini kesip siliyosun. sonra videoyu o şekilde kaydediyosun, sonra da o videoyu total video converter ile mp3'e çeviriyosun. Smile özetle böyle işte. özet gözünü korkutmadıysa ve bu işi gerçekten yapmak istiyosan biraz daha detaylı anlatırım. Very Happy

beceremedim Sad üstelik anlattığın onca karışık şeyi geçtim,movie makerda istediğim kısmı kesmeyi bile beceremedim Crying or Very sad

Posted: Sat Jan 28, 2012 9:23 pm Reply with quote
var yaa şu an kendimle deli gibi gurur duyuyorum Smile anlattığın şekilde kırpma işini beceremedim ama yaklaşık 2 saat süren çalışmalarım sonucu once movie makerdan film yaptım şarkıyı,daha sonra bir saat uğraşmam sonucu istediğim yeri kestim,video olarak kaydettim,youtube hesabı açtım,yaklaşık yarım saat video yüklemeye çalıştım ve kor topal başardım ardından free youtube mp3 conventer ile istediğim mp3 e ulaştım.evet evet bunların hepsini ben yaptım! nasılım? Smile

Posted: Sun Jan 29, 2012 10:06 am Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 19 Aug 2008 Posts: 278 Location: TURKEY
ceren şu an sana, sabrına ve azmine deli gibi hayranlık besliyorum. Laughing hangi şarkı bu? youtube dan izlemek istiyorum! Smile

freedom from cages that limit my mind.
View user's profile Send private message
ceren
Posted: Sun Jan 29, 2012 12:58 pm Reply with quote
pınarım valla bende bir kaç saat bana beslediğin duyguları beslemiştim kendime karşı Smile valla şarkı çok onemli bir şarkı değil maksat bu işi başarmaktı bir nevi izzet-i nefis meselesi haline gelmişti Smile
şarkı da şuydu,nakarat kısmını kesip telefon müziği yapmak istemiştim,tüm bu çılgınlıklar bunun içindi evet Smile

http://www.youtube.com/watch?v=P0mQPoRbpcU&feature=g-upl&context=G281c94fAUAAAAAAAAAA

Posted: Sun Jan 29, 2012 9:30 pm Reply with quote
bu azim karşılığında o telefon hiç susmamalı.. ceren kutlu olayın gerçekleştiği saati söyle bana , o saatte seni çaldırayım , sen de kendini ayakta alkışla Smile

Posted: Mon Jan 30, 2012 9:13 pm Reply with quote
gün donumu?ay donumu?yıl donumu? hangisinde hacerim? Smile
gün donumu yorar bizi zira her gün 39 sn ayakta saygıyla alkışlarsam kendimi bir yıl içinde muazzam bir süreyi ayakta geçirmiş olurum,yıl donumu ise boylesine devasa bir azim için ziyadesiyle sonuk kalır Smile bence en iyisi ay donumunu kutlamak Laughing

Posted: Mon Jan 30, 2012 10:08 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
ceren wrote:
var yaa şu an kendimle deli gibi gurur duyuyorum Smile anlattığın şekilde kırpma işini beceremedim ama yaklaşık 2 saat süren çalışmalarım sonucu once movie makerdan film yaptım şarkıyı,daha sonra bir saat uğraşmam sonucu istediğim yeri kestim,video olarak kaydettim,youtube hesabı açtım,yaklaşık yarım saat video yüklemeye çalıştım ve kor topal başardım ardından free youtube mp3 conventer ile istediğim mp3 e ulaştım.evet evet bunların hepsini ben yaptım! nasılım? Smile

Laughing ne desem bilemedim, azmini tüm samimiyetimle kutluyorum. biraz sol kulağı sağ elle kaşımak gibi olmuş ama önemli olan sonuca ulaşabilmiş olmak. Smile

All times are GMT
Page 4 of 4
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |