Author Message

The Outlandish Forum Index -> OutlandTurk -> Yeni yazi Cuma günü DunyaBizim.com'da!

kaf_dagli
Posted: Sun Apr 01, 2012 6:49 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
hakikaten bir gaz ver bin ah işit oldu bu Laughing
ben de pınar'a katılıyorum sen efendi efendi sınavına çalış, bu işlerin sonu yok zaten Smile
piii bunalım nemiş,bunalıma girecek ne varmış hem sankim çok imkansız bir şey. bu kadar yolu geldiğine göre Tus'u da kazanma potansiyelini içinde barındırıyorsun demektir.
-ben yine gaz vermiş gibi oldum di mi o zaman cümleyi şöyle tamamlayalım- ama çalışmadan bu potansiyeli açığa çıkaramayacağının da farkına varmalısın aynı zamanda seni bi daha buralarda görürsek var ya

smee sana mı bıraksak buraları sen nihayetinde işi gücü olan belli bir yere gelmiş bir isimsin, ben yazı dizisi istiyorum çok heveslendim Smile

Posted: Mon Apr 02, 2012 5:38 pm Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 19 Aug 2008 Posts: 278 Location: TURKEY
arkadaş bu yazı dizisi sözünde bişeyler var, insanı direk ah etmeye sevk ediyo Laughing ne yazısı ne dizisi!!! benim okulum, alesim kpdsem ve tee ne zaman vaatte bulunduğum halde giriş dahi yapamadığım bi kareem salama yazım var. içimden kalem oynatmak bile gelmiyo ama bunalım için mayısı bekliyorum Sad bu işi sana mı devretsek hacer Smile
cairokee yazısı yazıyom dedin, bi de baktım yazmışın. Surprised gerçi senin de kpssen var Rolling Eyes
aramızda psikolog yok mu ya, bunalıma girmek üzere olan birine karşı yaklaşımımıza bakar mısın?!

Quote:
seni bir daha burlarda görmicez!!

Quote:
aynı zamanda seni bi daha buralarda görürsek var ya

tehdit değildir de nedir Laughing
bedri bize dönüt ver, yöntemlerimiz işe yaradı di mi, şimdi turp gibisin

freedom from cages that limit my mind.
View user's profile Send private message
kaf_dagli
Posted: Mon Apr 02, 2012 7:32 pm Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
eed olabilir ''dizi'' den kaynaklanıyor sanırım yazı dizisi diyince dizi dizi dertler geliyor akla demek ki Laughing

bana mı devretsek Question şimdi içini dökme sırası bende:)
benim bir türlü bitmeyen bir bitirme tezim var
yaklaşan vizelerim var ki okulda neler dönüyor haberim yok
üds'den sonra yıkılan hayallerim var
dün gece ani bir karar değişikliğiyle kpss'ye çalışmaya başlamaya yönelik bir kararım var ki daha bi tane bile kitabım yok ne sorarlar onu da bilmem Sad
istifa edemiyorum bile:(
gelecek kaygımı görmeyin piiiii

sıradaki moro, bence yazı dizisini sana devretmeliyiz Laughing

Quote:
aramızda psikolog yok mu ya, bunalıma girmek üzere olan birine karşı yaklaşımımıza bakar mısın?!tehdit değildir de nedir

demek ki biz ya gaz veriyoruz ya da tehdit ediyoruz Laughing
Quote:
bedri bize dönüt ver, yöntemlerimiz işe yaradı di mi, şimdi turp gibisin

bence çalışmaya başladı Laughing

Posted: Tue Apr 03, 2012 8:18 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
Laughing yok zaten başlamıştım çalışmaya, istifa edince iş güç kalmadı tusa sarıldık dört kolla ama geç oldu biraz. lakin önümüzdeki 3-4 ay ders çalışmak dışında bi meşgalem olmayacağını düşününce bunalıma girmemek elde değil, şu an daha yeni yeni başladığım için iyiyim hamdolsun ama ilerleyen günlerde delirebilirim, ciddi manada, harbi diyom bak. Smile

bu ne kardeşim herkesin başında binbir musallat, def edin hepsini, yazı dizisi istiyorum siz ikinizden. bi kaf yazcak bi smee, sırayı da bozmayacaksınız. Laughing

smee
Posted: Wed Apr 04, 2012 5:35 pm Reply with quote
Quote:
üds'den sonra yıkılan hayallerim var

e bi de kpds yi denesen ya. ben ona gircem, üds başvurularını kaçırmışım da Cool
Quote:
eed olabilir ''dizi'' den kaynaklanıyor sanırım yazı dizisi diyince dizi dizi dertler geliyor akla demek ki

yazı serisi falan mı desek Laughing

Quote:
lakin önümüzdeki 3-4 ay ders çalışmak dışında bi meşgalem olmayacağını düşününce bunalıma girmemek elde değil, şu an daha yeni yeni başladığım için iyiyim hamdolsun ama ilerleyen günlerde delirebilirim, ciddi manada, harbi diyom bak

daha bi dur ya! bu aykini ciddi ciddi gözden mi çıkardın? inanılır gibi değil Surprised ne demiş ceronimo: çıkmadık candan ümit kesilmezmiş, kazanma ihtimalini de çok yüksek görüyoruz, ciddi manada. tabi yine de kendini en kötüsüne hazırlamak iyi bişey. şimdilik iyiyisen sorun yok o zamana kadar allah kerim Wink (gaz yok, tehdit yok, efendi gibi yorum Cool )
Quote:
bu ne kardeşim herkesin başında binbir musallat, def edin hepsini, yazı dizisi istiyorum siz ikinizden. bi kaf yazcak bi smee, sırayı da bozmayacaksınız

diktatör mod geri döndü! neyseki ikinci sıradayım. gözünü seviym biraz ağırdan al hacer, yazdan önce yazamam ben yazı Laughing

kaf_dagli
Posted: Thu Apr 05, 2012 1:14 pm Reply with quote
Quote:
önümüzdeki 3-4 ay ders çalışmak dışında bi meşgalem olmayacağını düşününce bunalıma girmemek elde değil, şu an daha yeni yeni başladığım için iyiyim hamdolsun ama ilerleyen günlerde delirebilirim, ciddi manada, harbi diyom bak

napalım away, düşünmeyeceksin o zaman kardeş, sadece çalışacaksın Sad arada da ne güzel çalışıyom valla çok güzel çalışıyom ben die kendini motive ediceksin ismail abi gibi bak böyle 35-40 saniye arası konumuz dahili
http://www.youtube.com/watch?v=RuUqgeRInkg
son olarak biz deli doktor istemiyoruz , mümkünse delirmemeye bak Smile

Quote:
e bi de kpds yi denesen ya. ben ona gircem, üds başvurularını kaçırmışım da

küstüm bile ben , memur olcam ben ingilizce öğrenemeyen memur olarak sürdürücem hayatımı Laughing sana bol şans diliyorum smee başaracağına eminim Smile
Quote:
diktatör mod geri döndü! neyseki ikinci sıradayım. gözünü seviym biraz ağırdan al hacer, yazdan önce yazamam ben yazı

bu da bütünüyle konumuz dahilinde
http://www.youtube.com/watch?v=a8TPcnW7nLw

Posted: Thu Apr 05, 2012 10:02 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
ya hacer hani sen kpss'ye girmicektin,hani işsiz olcaktık biz,ismail abi gibi olacaktık hani!

sana güvenip salmıştım ben de...hayallerimi yıktın.tekrar çalışayım ben o zaman.ama yok daha ales var.kpds var bi de.eğitim bilimleri şeysi için artık çok geç.

ya pınar senin tecrübelerinden yararlanmam gerek, de bakayım sen nasıl çalıştın da atandın?bi de kafamda bazı çakallıklar var.ben yüksek lisansa başlayıp seneye de kpssyi kazanıp doğuya atanırsam tayinimi istanbul'a aldırabilir miyim?ona göre yüksek yapcam:D

away sen de işsizim diye üzülme.yakında telif almaya da başlarsın.cebin3-5 kuruş gorür hiç değilse.çay may içersin onla.genç adamsın harçlıksız olmaz Laughing

hem TUS da testmiş zaten.testse kolay,yaparsın. http://twitpic.com/6udx3/full

allah yardımcınız olsun gençler...

Posted: Fri Apr 06, 2012 9:05 pm Reply with quote
Quote:
bi de kafamda bazı çakallıklar var.ben yüksek lisansa başlayıp seneye de kpssyi kazanıp doğuya atanırsam tayinimi istanbul'a aldırabilir miyim?ona göre yüksek yapcam:D

he ben de şu an buna benzer bi çakallık peşindeyim Very Happy seneye akıbeti ne olur bilmem ama şu an öyle bişey var. ama atandığın yerde en az bir yıl kalmadan tayin isteyemiyosun Crying or Very sad
Quote:

ya pınar senin tecrübelerinden yararlanmam gerek, de bakayım sen nasıl çalıştın da atandın?

iyiliğini düşünerek tecrübelerime değil de tavsiyelerine değinecem müsadenle Razz genel kültür yeteneği şimdilik boşver, öss den az çok hatırlıyosundur zaten. o eğitim bilimleri şeysi için tez elden harekete geç, bu ay içinde tüm eğitim derslerini bitirmiş ol. anlamak istemediğin çok sıkıcı konuların üzerinde fazla durma sonra tekrar dönersin. çalışırken her ünite sonunda konuyla ilgili elindeki bütün testleri çöz, yanlışlarını ve sebeplerini bi yere not et. gelişimden başlamanı tavsiye ederim, en zevkli derstir, hatta çözerken bi güzel güldüğümüz sorular da olmuştur Razz biterdin mi bir ayda sen eğitimi? heh işte şimdi diğer derslere ve eğitimden atladığın konulara dönme zamanı. mayısta bunları yapacan, araya da deneme serpiştirecen. haziranda zaten stresli ve bunalımlı olacağın için pek bişey yapamiyacan ama bi taraftan da bütün konuları biliyo olmanın rahatlığı üzerinde olacak, deneme çözmeye devam. bu kadar basit Razz burç yorumu gibi oldu sanki Rolling Eyes melike kaçma gel buraya, canın hiç acımiycak Smile
ya bırakın kpss yi falan eğitim camiasının çivisi çıkmış anacım, ben şahsen pek tavsiye etmiyom ama siz yine de bikaç kişiyle daha ropörtaj yapın Smile

Quote:
sıradaki moro, bence yazı dizisini sana devretmeliyiz

o talihli fbmania oldu Laughing

Quote:
sana bol şans diliyorum smee başaracağına eminim

teşekkürler efenim, ben de cümlemize bol şanslar dilerim. Allah yardımıcımız olsun Smile

kaf_dagli
Posted: Sat Apr 07, 2012 4:28 pm Reply with quote
fbmania wrote:
ya hacer hani sen kpss'ye girmicektin,hani işsiz olcaktık biz,ismail abi gibi olacaktık hani!
sana güvenip salmıştım ben de...hayallerimi yıktın.tekrar çalışayım ben o zaman.ama yok daha ales var.kpds var bi de.eğitim bilimleri şeysi için artık çok geç.

melike bu vicdan azabıyla yaşayamam gerçekten benim yüzümden mi saldın yoksa sen salmıştın da ben teorik alt yapıyı mı hazırlamıştım ne acelemiz var deyu falan ben ikincisi gibi hatırlıyorum eğer öyle değilse ben dedikleri kadar zalımmışım Very Happy bırakayım mı çalışmayı ?
melike eğitim bilimleri eğlenceli bir şeye benziyor ya yapılmayacak gibi değil pınar'ın tavsiyelerine uyduğumuz vakit, gerçi ben sınava kadar on kere vazgeçerim gibi ama bakalım Smile

Posted: Sat Apr 07, 2012 5:34 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
vaaaay,telaşlı gençlik Smile

Posted: Mon Apr 09, 2012 6:23 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
smee wrote:
daha bi dur ya! bu aykini ciddi ciddi gözden mi çıkardın? inanılır gibi değil Surprised ne demiş ceronimo: çıkmadık candan ümit kesilmezmiş

çıkmadın candan ümidimi kesmem zaten de, 1 ay kala çalışılmaya başlanan tustan keserim, o daha başka bişi. Smile

kaf_dagli wrote:
napalım away, düşünmeyeceksin o zaman kardeş, sadece çalışacaksın Sad arada da ne güzel çalışıyom valla çok güzel çalışıyom ben die kendini motive ediceksin ismail abi gibi bak böyle 35-40 saniye arası konumuz dahili
http://www.youtube.com/watch?v=RuUqgeRInkg

Laughing çok güzel çalıştığıma inanıyom zaten quality açısından sorun yokta quantity biraz sıkıntı. Smile

fbmania wrote:
away sen de işsizim diye üzülme.yakında telif almaya da başlarsın.cebin3-5 kuruş gorür hiç değilse.çay may içersin onla.genç adamsın harçlıksız olmaz Laughing

Laughing ooo iyi o zaman ya, dert yok tasa yok, çayım olsun yeter başka bişi istemez. Smile

All times are GMT
Page 2 of 2
Goto page Previous  1, 2
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |