Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> aklina esen,icinden gecen

hanizuh
Posted: Mon Dec 26, 2016 2:26 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 28 Apr 2008 Posts: 781 Location: turkey
2016 biterken akl覺ma geldiniz. An itibariyle 2016'n覺n yegane mesaj覺n覺 yaz覺yorum. Hi癟biriniz yoksunuz art覺k her sene aral覺k ay覺nda denize b覺rak覺lan ie misali birilerinin g繹rme ihtimalini umarak mesaj覺m覺 yazar giderim ben:)

kaf_dagli
Posted: Mon Feb 13, 2017 9:29 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
forum ''yoldan ge癟enler var da her akam gelenler nerede '' evresinden ''beklerim yolunu aylar boyunca yeter ki gel bana senede bir g羹n'' evresine ge癟mi bulunmakta. Talihi deiir inallah. Ben dahi en son Aral覺k 2015'te yazm覺覺m. Vay be. Neyse gelmiken yazay覺m madem. Benden sonra gelene okuyacak bir eyler olur.
D羹n Yusuf 襤slam'la ilgili bir ey ararken burada buldum kendimi.-Ne kadar g覺rg覺ra sarsak da ayn覺 zamanda bir k羹t羹phane h羹km羹ndedir malum- Gelmiken son bir ka癟 sayfay覺 okuyay覺m dedim. D羹n gece yerli yersiz kahkaha atarken g羹n boyu da diyaloglar akl覺ma gelip gelip g羹ld羹m. San覺r覺m forumu benim i癟in k覺ymetli yapan da buymu. Benim gibi olmayan eyler kurup kurup bunlara g羹lebilen insanlar burada toplanm覺.
Bu topikteki konumalar覺n 癟ou da s羹rekli forumun eskiden b繹yle olmad覺覺 羹zerinden d繹nm羹. Bu da enteresan asl覺nda bir yandan da gayet ak覺p gitmi muhabbet. At覺f yapt覺覺m覺z ge癟mi neymi acaba Smile
Babadan oula miras kalan d羹kkanlar gibi son kua覺n baka bir ekmek teknesi aramas覺 forumun tenhalamas覺nda en b羹y羹k fakt繹r olmu san覺r覺m. 羹nk羹 ben gelmeden evvel funda-nesli-melike-bedri (forumun ilk yerlileri) vard覺 daha sonra funda ve nesli elini 癟ekmeye balad覺 sonra da ceren,p覺nar ,ben,zuhal bayra覺 devrald覺k. yle ki forumun dier ingilizce olmayan b繹l羹mleri tek bal覺kken biz dilek癟e toplay覺p araya arac覺lar koyarak site y繹neticisine alt b繹l羹mler a癟t覺rd覺k-b繹yle daha haval覺 oldu. Bedri'ye dedik o da gitti ahmet'e s繹yledi desem bir numaras覺 yok idi. Neyse taze kan olarak mihrimah ve dier arkadalar geldi ama onlar ve sonraki kuak 癟a覺n gereklerine ayak uydurarak sosyal medya 羹zerinden organize oldular doal olarak. Biz eski kafal覺lar olarak burada kald覺k. Ya覺tlar覺m覺z twitter fenomeni, instagirl oldu biz burada kalakald覺k . ahsen piman m覺y覺m yok yaa ne piman olaca覺m Smile
Ey gen癟 moro ite sana forumun tarih癟esi.
Ayur emdi olum bar覺r-men munu,
saa kald覺 ornum bar覺 ne unu
Sen erdi maa k繹z yaruk覺 t羹kel,
bar覺r-men senidin esen edg羹 kal
(ay eski g羹nlerdeki gibi 羹enmedim gittim kutadgu biligden al覺nt覺 yapt覺m eski morolar 羹enmeyip gidip bunun manas覺n覺 bulurdu. Hey gidi hey biz ite b繹yleydik Smile )
Ay bi de resmen gen癟liimiz yat覺yor burada. Benim lise-羹niversite d繹nemim resmen burada. Klavye k覺saltmalar覺, sa癟ma sapan 癟ocukluklar覺m, imdi 繹rencilerimi eletirdiim bir s羹r羹 davran覺覺m varm覺. Ama g羹zel zamanlarm覺. imdi hayat megalesinden insan覺n sa癟malamaya vakti olmuyor. ahsen ben ciddi, devaml覺 homurdanan, memnuniyetsiz bir insan olmu 癟覺km覺覺m. B繹yle bir insan olaca覺ma pek ihtimal vermezdim oysa.
imdi akl覺ma geldi keke vakti zaman覺nda 10 y覺l sonra imdi nerede ne yap覺yor topiki a癟saym覺覺z, g羹lerdik Laughing

All times are GMT
Page 73 of 73
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 71, 72, 73
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |