Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> aklina esen,icinden gecen

Neslihan
Posted: Mon Jun 16, 2008 5:27 pm Reply with quote
Moderator Moderator
Gender: Female Joined: 17 Jan 2007 Posts: 293 Location: Germany-Turkey
en iyisi bakma haberlere , görme ihtimalin yüksek Very Happy
haha bak ama kesin tanirsin sen beni dimi Very Happy

jaa o son anlari simdi ben youtubda izledim
dün o 3golden sonra , sevincten bisey anlamadim

evet helal olsun kaf , sen hep aktifdin , eksik kalmadin aramizdan

kaaaaf senin msnin var dimi?
eklesene benii
su fbmania bi tanistiramadi bizi ya Razz
tüh kizin bugün baya kulagini cinlattik haha Very Happy

kib
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kaf_dagli
Posted: Mon Jun 16, 2008 6:38 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
ya benden cok yasayacaksın ben de ciddi ciddi oss 'nin bitmesini bekliyodum seni eklemek icin.tamamdır ekledim seni hatta su an konusuyoruz bile.aaay cok heyecanlıyım Razz

cınlat cınlat kulaklarını bir şey olmaz .belki oyle gelir sanal aleme. Smile

Posted: Tue Jun 17, 2008 5:13 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
kaf_dagli wrote:
lakin ben de youtube girebiliyorum Razz giremeyen kardeşlerimi düşündügüm icin sordum.ama olvideo'ya giremiyorum.onun kacak yolunu bulamadım henuz.

çok pardon. yaptım bi densizlik. yoksa kaf youtube'a giremicekte kim gircek. başkalarını düşündüğünü tahmin etmem gerekirdi.

wordpress aslında türkiyenin birçok yerinde ulaşıma açık durumda. lakin sen ulaşıma kapalı olan bi yerdesin demek. ktunnelle siteye girilse de videolar çalışmıyor. wordpress için de bazı yöntemler var tabi.

kaf_dagli wrote:
valla bad_ree fotograf topigine urfa resimlerini koymussun pek bi sıcak geldi..galiba ben urfa yolcusuyum Smile

her ne kadar sıcak ve kurak bi memleket olsa da gezimin en güzel kısmı urfa'ydı. daha çok vakit geçirmek istiyordum urfa'da ama zaman kısıtlılığından dolayı tam tadını alamadan ayrılmak zorunda kaldık. Allah hakkınızda hayırlı olanı nasib etsin inşallah.

kaf_dagli wrote:
arda'nın yüzünden yarı yasımdan sonra takım degistiriyorum Smile

takım değiştiyorum derken?

kaf_dagli wrote:
valla kendimi ovmek icin soylemiyorum ama oss'nin en cetrefilli anlarında bile forumda aktif oldugumu düsünüyorum.

kesinlikle hak veriyorum. teşekkür ediyoruz.

Neslihan wrote:
üüüüüüüüfh neydii yaaa dünkü mac ???
halen etkisi altindayim
ja nihat 3. golden sonra neyaptigimi hatirlamiyorum haha
3000 türkle sokakta cosduk Cool ses mes kalmadi KIRMIZIII BEYAAZ ; EN BUYUK TURKIYEE diye bagira bagira Very Happy

imrendim valla. bende utanmasam kızılay'a inecektim ama "haftaya sınavların var, maçı izledin neyine yetmiyo" gibi telkinlerle kendimi frenlemeyi başardım. oh, siz yükünüzü attınız tabi. lakin benim için zor günler yeni başlıyor ve de 7 temmuz'a kadar sürecek. o da büte falan kalmazsam.

kaf_dagli
Posted: Tue Jun 17, 2008 8:14 pm Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
awayclose wrote:

her ne kadar sıcak ve kurak bi memleket olsa da gezimin en güzel kısmı urfa'ydı. daha çok vakit geçirmek istiyordum urfa'da ama zaman kısıtlılığından dolayı tam tadını alamadan ayrılmak zorunda kaldık. Allah hakkınızda hayırlı olanı nasib etsin inşallah..

amin inşallah .şimdiden icinde urfa gecen sarkıları ezberlemeye basladım.urfa sana küsmüs le haberin olsun yolda giderken solicegim ilk parca:)

awayclose wrote:
takım değiştiyorum derken?

ya benim esasında kücüklügümden beri gs 'ye karsı bi sempatim vardı..lakin ailede herkesin beşiktaslı olması sebebiyle kimse bana bir şey sormadan ben birden beşiktaşlı oldum.nesecigime uzun lafın kısası artık galataşlıyım ben

awayclose wrote:
imrendim valla. bende utanmasam kızılay'a inecektim ama "haftaya sınavların var, maçı izledin neyine yetmiyo" gibi telkinlerle kendimi frenlemeyi başardım. oh, siz yükünüzü attınız tabi. lakin benim için zor günler yeni başlıyor ve de 7 temmuz'a kadar sürecek. o da büte falan kalmazsam.

yok yok inmeyin ben cok korkuyorum millet deli gibi şarjor boşaltıyor.gol oldukca babamı camdan uzaklastırıyorum.Allahım yarabbim o saatte annemde camasır asmaya calısıyo.korku dolu dakikalar yasadım..
sınav dedigin nedir bad_ree gelip gecer asıl sınav oteki tarafta(bu lafa bayılıyorum)iyi gecer insallah sınavların da tatilinde tadını tam cıkarırsın Allah kolaylık versin

Posted: Tue Jun 17, 2008 8:30 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
geldim..yasağımı da an itibariyle kaldırdım.
sınav dağıttı geçti beni ama yavaş yavaş toparlanmaya başladım.
ı ıh,depresyona mepreyona girmicem, buna hakkım yok..
her neyse içinde öss ,sınav ve bunların türevleri (of,türev ne yaa..çık git hayatımdan artık mat 2!) şeyler duymak istemiyorum.

hayat ne kadar güzel..outlandish de ne kadar güzel. OL forum en bi güzel..

yokluğumda maşallah herkes iyi çalışmış.bu arada kaf bu dahice topik için de seni ozellikle kutlamalıyım.artık topic kuralı ihlal etmicem sayende..

bu arada bad ree sen de iyisin valla urfa murfa..daha fazla fotoğraf koysan pek bi güzel olur,hatta izlenimlerini de yaz seyyah havasıyla..urfa,antep ve karadenizin her bi iline karşı ozel bi alakam var.aydınlat bizi yüksek fikirlerinle..

nesli bi sozum de sana..seni ve fundayı sanırım ihmal ettim.haberdar etmem gerekirdi ama insan içine yeni karşıyorum,hoşgor..

bu arada milli takım aşkı herkesi sarmış.ben niye heyecanlanamıyorum yaa..
neyse son maçta gol atınca gool diye bağırıp havaya fırladım aynı fener maçlarındaki gibi..bu da iyi bi şey zannımca...

sıkıldım bu kadar yeter

eyvallah

Posted: Wed Jun 18, 2008 1:15 am Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
kaf_dagli wrote:
sınav dedigin nedir bad_ree gelip gecer asıl sınav oteki tarafta(bu lafa bayılıyorum)iyi gecer insallah sınavların da tatilinde tadını tam cıkarırsın Allah kolaylık versin

saolasın. evet o lafa bende bayılıyorum. ders çalışmaktan bunalınca, aman ne önemsiz şeyler için kendimi perişan ediyorum deyiverip bırakıyorum herşeyi. sonra bi bakıyorum asıl önemli gördüğüm şey içinde pek bi çaba sarfetmiyorum ve bu ikilem beni daha çok yoruyor.

fbmania wrote:
bu arada bad ree sen de iyisin valla urfa murfa..daha fazla fotoğraf koysan pek bi güzel olur,hatta izlenimlerini de yaz seyyah havasıyla..urfa,antep ve karadenizin her bi iline karşı ozel bi alakam var.aydınlat bizi yüksek fikirlerinle..

hoşgeldin fbmania. doğru diyon ya, seyahatname mi yazsam ne yapsam. hem bu sayede gençlikte benim yüksek fikirlerimle aydınlanırdı. planlarım arasına alayım ben bunu. Laughing
bu arada kaf'ın tavsiyesi üzerine dinlemeye başladığım murat çelik'in "seyyah" adlı albümü arka fonda çalmakta. ne tevafuk. Smile

bu arada youtube açılmış, hayırlı olsun.

ceyda
Posted: Wed Jun 18, 2008 8:47 am Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 04 Sep 2007 Posts: 298 Location: Vienna-Austria
kaf_dagli wrote:
yaz geldi ya pek bi enerjigiz..yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.bizi izlemeye devam edin.

iiz cok sukur seni sormalı ,nerelerdesin?

iyiyim bende cok sukur.Badree ninki kadar uzun boylu olmasada bende bi koy gezisi yaptim.Cokta iyi geldi dogrusu.Bu arada oss den ne haber morolar?Goruyorumki bizim forum sinav bitti sessizlik gitti halinde. Smile
Pazar gunu yolda oldugum icin maci izleyemedim Sad neler kacirmisim yahu.Ama videolarla yetindim harika bi macmis.Yeniden dogus gibi bi sey yasanmis Smile Saglicakla kalin morolar...

Posted: Wed Jun 18, 2008 1:03 pm Reply with quote
awayclose wrote:
saolasın. evet o lafa bende bayılıyorum. ders çalışmaktan bunalınca, aman ne önemsiz şeyler için kendimi perişan ediyorum deyiverip bırakıyorum herşeyi. sonra bi bakıyorum asıl önemli gördüğüm şey içinde pek bi çaba sarfetmiyorum ve bu ikilem beni daha çok yoruyor.

yıl icerisinde aynı konudan şikayetciyken bi hocam -ki kendisini cok cok cok severim- eger cozdügünüz soruları Allah rızası icin cozüyosanız her bir soru icin teeccüt kılmış gibi sevap alırsınız garantisini veriyorum demisti.tabi o gazla iyi soru cozmüstük.ondan aldım fetvayı simdilik isim bitti sana veriyorum.yani ki uzun lafın kısası yaptıgımız her is O'nun rızasını kazanmak icin olursa fazla hüzünlenmeye gerek yok lakin farzları aksatmak bunun dısında o zaman hüzünlenebilirz.ne demisti omer abi yaşamak adi icin yaşamak her solukta adini solumak..

fbmania wrote:

hakikaten fena fikir diil.bad_ree ac bi topic Smile ya karadenizi bende pek bi seviyorum.soyle hayatımın ilk on yılını orda gecirmek icin neler vermezdim lakin olmadı.

ceyda bosver sınavı simdi. Smile unutmaya calısıyoruz o dakikalari:D

Posted: Thu Jun 19, 2008 7:20 pm Reply with quote
Moderator Moderator
kaf_dagli wrote:
ya benden cok yasayacaksın ben de ciddi ciddi oss 'nin bitmesini bekliyodum seni eklemek icin.tamamdır ekledim seni hatta su an konusuyoruz bile.aaay cok heyecanlıyım Razz

cınlat cınlat kulaklarını bir şey olmaz .belki oyle gelir sanal aleme. Smile

aay eveet artik tatildeyiz bol bol konusuruz senle insAllah
kübrayla üclü chat yapariz insAllah , haha süper olur ya

jaaa kaaaf kef insan takim degistirirsee feneerli olur yaaaaaaa
dimi kübra Very Happy

fbmania wrote:
geldim..yasağımı da an itibariyle kaldırdım.
sınav dağıttı geçti beni ama yavaş yavaş toparlanmaya başladım.
ı ıh,depresyona mepreyona girmicem, buna hakkım yok..
her neyse içinde öss ,sınav ve bunların türevleri (of,türev ne yaa..çık git hayatımdan artık mat 2!) şeyler duymak istemiyorum.

hayat ne kadar güzel..outlandish de ne kadar güzel. OL forum en bi güzel..

yokluğumda maşallah herkes iyi çalışmış.bu arada kaf bu dahice topik için de seni ozellikle kutlamalıyım.artık topic kuralı ihlal etmicem sayende..

nesli bi sozum de sana..seni ve fundayı sanırım ihmal ettim.haberdar etmem gerekirdi ama insan içine yeni karşıyorum,hoşgor..

bu arada milli takım aşkı herkesi sarmış.ben niye heyecanlanamıyorum yaa..
neyse son maçta gol atınca gool diye bağırıp havaya fırladım aynı fener maçlarındaki gibi..bu da iyi bi şey zannımca...

sıkıldım bu kadar yeter

eyvallah

aaaaaaaaa kübraaa senden iyiki haber alabildim
ama önemi yok adas, sen yeter ki iyi ol
jaa nasil gecti sinav cok merak ettim
insAllah iyi gecmistir
artiiik dinlenmee vakti , takmaa kafana , bos vaktinin tadini cikar bizimlen

Very Happy

badree Allah sinavlarinda yardimci olur insAllah
basarirsin sen insAllah
fbmania
Posted: Thu Jun 19, 2008 7:35 pm Reply with quote
Quote:
jaaa kaaaf kef insan takim degistirirsee feneerli olur yaaaaaaa
dimi kübra

ya hiç sorma.ama boşver ben bugün onun bu konuda kulaklarını çektim.anladım ki beşiktaşlıymış ve anladım ki futbolla çok da alakası yokmuş. o yüzden cinconlu olmasında bi sakınca yok.zaten fenerli deilse hangi takımı tuttuğu çok da öonemli deil.ha beşiktaş ha galatasaray..aynı mantık Laughing

ayrıca bu futbolcu için takım deiştirme meselesi de hiç aklıma yatmadı.

şimdi ben piyerpare galatasaray'a gitseydi takım mı değiştiricektim.ya da hafazananallah kanoute beşiktaşa imza atınca benim de beşiktaşlı olmam düşünülebilir mi?
ı ıh ..imkan dahilinde değil.sırf fener sevdam yüzünden bağrıma taş basıp emre'yi bile desteklicem.daha ne olsun..

Posted: Thu Jun 19, 2008 8:37 pm Reply with quote
fbmania hiç karalamaya çalışma beni.fenerli olsam tuncay yüzünden mesela bagrina basardın bilmiyorum sanki ayrıca .sadece arda'nın yüzünden diil hep icimde vardı zaten

Posted: Thu Jun 19, 2008 8:49 pm Reply with quote
iyi o zaman..sana yeni takımında mutluluklar dilerim..

Posted: Fri Jun 20, 2008 12:44 am Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
kaf_dagli wrote:

yıl icerisinde aynı konudan şikayetciyken bi hocam -ki kendisini cok cok cok severim- eger cozdügünüz soruları Allah rızası icin cozüyosanız her bir soru icin teeccüt kılmış gibi sevap alırsınız garantisini veriyorum demisti.tabi o gazla iyi soru cozmüstük.ondan aldım fetvayı simdilik isim bitti sana veriyorum.yani ki uzun lafın kısası yaptıgımız her is O'nun rızasını kazanmak icin olursa fazla hüzünlenmeye gerek yok lakin farzları aksatmak bunun dısında o zaman hüzünlenebilirz.ne demisti omer abi yaşamak adi icin yaşamak her solukta adini solumak..

katılıyorum, ders çalışmayı yalnızca O'nun rızası için yapıyorsan dediğin geçerli. "Bir saat ilim öğrenmek veya öğretmek bütün gece nafile ibadet yapmaktan daha hayırlıdır" hadisi şerifinde olduğu gibi. ama ya ne için ders çalıştığını tam olarak bilemiyorsan?

kaf_dagli wrote:

ya karadenizi bende pek bi seviyorum.soyle hayatımın ilk on yılını orda gecirmek icin neler vermezdim lakin olmadı.

hayırdır nerden bu karadeniz sevgisi?
kaf_dagli wrote:
fbmania hiç karalamaya çalışma beni.fenerli olsam tuncay yüzünden mesela bagrina basardın bilmiyorum sanki ayrıca .sadece arda'nın yüzünden diil hep icimde vardı zaten

bence fbmania çok haklı. madem böyle gevşek bi taraftarsın, hiç takım tutma da "takım tutmak bana göre deil, karşıyım böle şeylere" tarzında bi duruşun olsun hiç değilse. Smile

kaf_dagli
Posted: Fri Jun 20, 2008 8:16 am Reply with quote
oncelikle tesekkur ederim fbmania Razz
awayclose wrote:
ama ya ne için ders çalıştığını tam olarak bilemiyorsan?

olayın koptugu yerde dur,düşün ,karar ver ,oyle devam et derim .karar veremiyorsan da olay benim takım tutma durumuna doner.

awayclose wrote:
bence fbmania çok haklı. madem böyle gevşek bi taraftarsın, hiç takım tutma da "takım tutmak bana göre deil, karşıyım böle şeylere" tarzında bi duruşun olsun hiç değilse. Smile

ask olsun awayclose gevsek bi taraftar falan cok alındım Crying or Very sad yani tamam yaptıgım sey camiada her ne kadar baska bir adla anılsa da pisman diilim.kararlarıma saygı duyun Smile

bu arada ben bi cumle kurmusum kafam karıstı..
herkes ove ove bitirememiş demisim bu cümlede bi yamukluk var mı sizce mesela oznesi hic kimse olsa daha mı normal olur?

Posted: Mon Jun 30, 2008 2:10 pm Reply with quote
Moderator Moderator
aloooow nerdesinizzzz siz yaa???

öss sinavlari attlattik ses seda yok
tatile girdik ses seda yok
uyumaaayin millet Very Happy

nesli 3 gün icinde trye gelioooooo Groupe wave

hadi görüsürük insAllah Very Happy

All times are GMT
Page 2 of 73