Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> aklina esen,icinden gecen

kaf_dagli
Posted: Mon Jun 09, 2008 9:53 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
huyum kurusun düzeni cok severim,dagınıklıga hic gelemem Razz
son 3-4-5 haftadır ya da daha uzun bir süredir hosgeldiniz topigini isgal etmis bulunuyoruz.bir türlü hosgelemedik sanki...arada bir farkına vardırılıp biraz dursakta da bir müddet sonra solugu yine orda alıyoruz..

sizi yeni topige davet ediyorum..hosgelmişliklerimiz dısında bütün sohbetlerimizi burda yapalım.diger topigimizde kendi görevini ifa etsin
fbmania burda kavga etsin,neslihan şen kahkalarını burda devam ettirsin.dertleselim,gülüselim, eglenelim
valla gece gece sacmalamıs olabilirim ama derdimi anlattım sanırım.haksızsam banlasın beni bad_ree Smile

ilk konuyu da atiim bari ortaya isamın esi hamileymis gal,p?

Posted: Tue Jun 10, 2008 6:03 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
çok isabetli olmuş kaf, helal olsun. Smile

he yaw Allah'ın izniyle bu aralar baba oluyo isam. bu haberi üstün araştırmacı kişiliği sayesinde ortaya çıkaran elmoro4life muhabiri awayclose'a tebrikler. Very Happy haber danimarka medyasından sızdı, güvenilir bi kaynak merak etmeyin. onu bırakında bu albüm ne zaman çıkcak yaw, ilk önce yaz dediler, sonra sonbahar. geçen gün dinlediğim bi röportajda da bi daha ki yılın başı dediler. off, daha ne kadar beklicez Allah bilir. U.S. konserlerinde de yeni albümden bi parça çalıyorlarmış. çok pis merak ettim, nası bişi acaba. Smile

Neslihan
Posted: Wed Jun 11, 2008 4:54 pm Reply with quote
Moderator Moderator
Gender: Female Joined: 17 Jan 2007 Posts: 293 Location: Germany-Turkey
yeni topic hayirli olsun Very Happy
haha hosgeldin topiginden ayrilamiyoruz nedense.
neyse sohbetlere burdan devam ederiz artik.
aa öss sinavi ayin 15in demi ?
Allah yardimiciniz olsun.
vay badree sen buldun demek bu haberi, paparazzi awayaclose is basinda Cool
jaa ben cOk sevindim bu habere , Allah saglikli bi evlat verir insAllah
eveet bu albüm ne zaman cikacak ?
zaten almanyada cikana kadar oooooo beklee babam beklee
evet badree bende okudum nette , US turunda yeni albümden sarkilar okuduklarini, ama sarki veya clip bulamadim nette.
neyse sabir morolar sabir Cool
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kaf_dagli
Posted: Wed Jun 11, 2008 6:46 pm Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
bad_ree seni alkıslıyorum baska da bir yorum yapmıyorum.Smile
eed neslihan 15'inde.hatta su an itibariyle 3 gün 11 saat 44 dakika kaldı..dualarınızı bekliyoruz artık..kolay olacak kolay olacak diyolar her yerde kazanamazsam kendimi salak gibi hissedicem harbiden Smile
almanya da cıkana kadar ooooo diyosun ama almanya da cıkıyor en azından..ben kanlı canlı bi OL albümü göremedim hiç..gerci bir kere "Bread & Barrels Of Water" gördügümü hatırlıyorum ama hayal miydi gercek miydi hatırlayamıyorum..vakit bulursam bi albüm arama gezisi düzenliyicem

Posted: Thu Jun 12, 2008 11:24 am Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Neslihan wrote:

vay badree sen buldun demek bu haberi, paparazzi awayaclose is basinda

aaa nesli, görmüyon mu haberin altında yazan kocaman Posted by Awayclose yazısını. teessüf ederim. Smile

kaf_dagli wrote:
ben kanlı canlı bi OL albümü göremedim hiç..gerci bir kere "Bread & Barrels Of Water" gördügümü hatırlıyorum ama hayal miydi gercek miydi hatırlayamıyorum..vakit bulursam bi albüm arama gezisi düzenliyicem

gerçektir gerçek. türkiyenin belli noktalarında numunelik olarak bulunmakta albüm. ankaradaki numuneyi ben aldım. 20 ytl gibi fahiş bi fiyattı ama çokta koymadı açıkçası. Smile bak hatta bi de gittigidiyordada satılmakta.

http://urun.gittigidiyor.com/OUTLANDISH-BREAD-amp-BARRELS-OF-WATER-CD

fiyatıda 3 ytl'cik. tabi bi de kargo ücreti ödemeniz gerekiyor. o da tahminen 6-7 ytl olur. eğer internet üzerinden alışveriş yapabilengillerdenseniz kaçırmayın derim.

kaf_dagli
Posted: Fri Jun 13, 2008 4:32 pm Reply with quote
yok galiba yapamayangillerdenim..yani daha once hic yapmadım ve nedense bende hep sanki bu melet beni kazıklayacakmis gibi bir his var..o yüzden bi istiklal turu yapıp hür irademle kazıklanmayı goze aliyorum Smile

ya bir şey sorucam simdi bu youtube mahkeme kararıyla kapanmıs ya eskiden kapandıginda da mı mahkeme kararıyla kapanıyordu yoksa ilk defa mı mahkeme kararıyla kapandı bu ayrı bi soru olmakla beraber asıl soruma geciyorum..youtube ne zaman acılır yoksa artık hic acılmayacak mı?

Posted: Fri Jun 13, 2008 7:59 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 28 Apr 2008 Posts: 781 Location: turkey
daa önce de mahkeme kararıyla kapanmıştı hatta bildiim kadarıyla atatürke hakaretten kapatmışlardı
ne zaman açılır sorusuna vericek bi cevabım yok maalesef burası türkiye ne zaman ne olcaağı belli olmuo ne yazıkki:(
View user's profile Send private message
awayclose
Posted: Sat Jun 14, 2008 1:53 am Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
öncekide mahkeme kararıydı ancak bu seferki çok uzadı nedense. çok mühim deil. giremeyenler düşünsün dimi. Smile

kaf_dagli
Posted: Sun Jun 15, 2008 10:11 pm Reply with quote
bir ima sezdim gibi ama neysee Smile

Posted: Mon Jun 16, 2008 12:08 am Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
kaf_dagli wrote:
bir ima sezdim gibi ama neysee Smile

sezilerinin çok kuvvetli olduğunu daha önce söyleyen olmuş muydu? Smile

bu arada öss yumurcakları, sınavlar nasıldı bakim? niye hiç ses yok. amaaan ne önemi var ki sanki. geçti gitti bitti. size bişi olmasın. gerisi boş.

gece saat 3 oldu ama ben zafer sarhoşluğundan henüz uyuyamadım. obsesif bi şekilde golleri tekrar tekrar izliyorum. ne maçtı ya. sınavın üzerine de iyi gitmiştir hani.

kaf_dagli
Posted: Mon Jun 16, 2008 6:39 am Reply with quote
eed altıncı hissim cok kuvvetlidir gercektende var mısın yok musun da kimde kırmızı oldugunu sezebiliyorum mesela Smile lakin ben de youtube girebiliyorum Razz giremeyen kardeşlerimi düşündügüm icin sordum.ama olvideo'ya giremiyorum.onun kacak yolunu bulamadım henuz.

valla bad_ree fotograf topigine urfa resimlerini koymussun pek bi sıcak geldi..galiba ben urfa yolcusuyum Smile ya sahsen benim durum pek parlak degil ben ilk bolum yapıyorum sadece ve yorum agırlıklı olması gereken sos 1 bana hep bilgi agırlıklıymıs gibi geldi..ne bi heyecanım vardı ne stresim odun gibi sınava girersem olacagi buydu..eger 10 puan falan düserse istanbul olur insallah.simdi de hep beraber puanların düsmesi icin dua edelim.. üstümden yüz kilo yük kalkmıs gibi hissediyorum dünya varmıs .
fbmania'yla konusmadım henuz onun ii gecmistir insallah..

valla ya cok heyecanlı bi macti...biz isimizi hep son ana bırakırız zaten milliler Türk usulü yendiler.arda'nın yüzünden yarı yasımdan sonra takım degistiriyorum Smile

Last edited by kaf_dagli on Mon Jun 16, 2008 1:02 pm; edited 1 time in total

Posted: Mon Jun 16, 2008 6:44 am Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 04 Sep 2007 Posts: 298 Location: Vienna-Austria
Merhaba morolar,yeni topic hayirli olsun.uzun zaman giremedim.neler neler olmus yahu.daha bi canlilik,hareketlili gelmis.Herkes iyidir ins. Smile

Posted: Mon Jun 16, 2008 6:56 am Reply with quote
yaz geldi ya pek bi enerjigiz..yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.bizi izlemeye devam edin.

iiz cok sukur seni sormalı ,nerelerdesin?

Posted: Mon Jun 16, 2008 3:54 pm Reply with quote
Moderator Moderator
Gender: Female Joined: 17 Jan 2007 Posts: 293 Location: Germany-Turkey
üüüüüüüüfh neydii yaaa dünkü mac ???
halen etkisi altindayim
ja nihat 3. golden sonra neyaptigimi hatirlamiyorum haha
3000 türkle sokakta cosduk Cool ses mes kalmadi KIRMIZIII BEYAAZ ; EN BÜYÜK TÜRKIYEE diye bagira bagira Very Happy

eee öss ye girenlerden ne haber var?
iyi gectimi ?
kaf insAllah cok puan alirsin
fbmaniaaa sen nerdesiin??
senden haber alamadik
dünkü mac size yetmistir zaten Very Happy

evet ceyda sen nerelerdesin? özlettin kendini

artik su öss yi attlatiktan sonra bu forumu daha aktiv görmek istiyorum
canlanin milleeeeet

Very Happy
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kaf_dagli
Posted: Mon Jun 16, 2008 5:01 pm Reply with quote
Neslihan wrote:
üüüüüüüüfh neydii yaaa dünkü mac ???
halen etkisi altindayim
ja nihat 3. golden sonra neyaptigimi hatirlamiyorum haha
3000 türkle sokakta cosduk Cool ses mes kalmadi KIRMIZIII BEYAAZ ; EN BÜYÜK TÜRKIYEE diye bagira bagira Very Happy

seni bu sefer tv'de gorücem neslihan.haberlere bakayım bi Smile

ya dünkü maca kalbimiz iyi dayandı valla ..volkan kart gordükten sonra tuncay cok komediydi.ikinci yarının her anı ayrı bir olaydı ..off bea daha ne diyeyim.hakikaten sınavdan sonra iyi geldi.her golden sonra bagırarak iyi stres attım.

valla kendimi ovmek icin soylemiyorum ama oss'nin en cetrefilli anlarında bile forumda aktif oldugumu düsünüyorum. Smile

All times are GMT
Page 1 of 73
Goto page 1, 2, 3 ... 71, 72, 73  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |