Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> aklina esen,icinden gecen

ceren
Posted: Tue May 20, 2014 7:38 am Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
Zuhal verdiğin istatistiklerden sonra kendimi sadece para istemek için eve gelen hayırsız evlat gibi hissettim ya. Halbuki ben belirli bir hayat tecrübesinden geçtikten sonra huzuru baba ocağında bulmak için sılaya dönen evlat modeliyim Smile
tabi baba ocağına dönünce çok şeyi unuttuğumu da farkettim. Misal alıntı yapmaya cesaret edemiyorum unutmuş muyumdur korkusuyla. Melike gelse de hatırlatsa bize nasıl alıntı yapıldığını Razz

Posted: Tue May 20, 2014 11:55 am Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 19 Aug 2008 Posts: 278 Location: TURKEY
yıllar sonra yeni bir sayfaya geçtik bunu ben bile beklemiyordum Shocked

daha yeterince burnu sürtülmüş değil. hala ceydanın keşfettiği, moroları inaktifleştiren o filtreyi kaldırmış değil. bu forum hizaya gelecek!

Quote:
bu arada hacer bununla birlikte 3 üyeden 24 saat içinde mesaj oldu. bence forum neye uğradığını şaşırabilir

siz yokken 'acaba buralarda ne konuşulmuş bu kadar' diye merak edip bi baktım, 2011'e kadar geldim, aslında buraların hep böyle olduğunu fark ettim. hep varmış hadi şu forumu bi şenleyelim olayı, ardından gelen bi şenlik, sonra durgunluk, sonra yine niye ıssız buralar isyanı. ama aralar bu kadar uzun değilmiş kabul Very Happy ve mesaj sayısını hala 300'e tamamlayamayan az aktif bir üye olmama rağmen forumun en kötü günlerinde çoğunlukla burdaymışım Cool
Quote:
Halbuki ben belirli bir hayat tecrübesinden geçtikten sonra huzuru baba ocağında bulmak için sılaya dönen evlat modeliyim Smile

hesinlikle bu Wink
e hepimiz baba ocağına hoş geldik o zaman Smile

freedom from cages that limit my mind.
View user's profile Send private message
kaf_dagli
Posted: Thu May 22, 2014 4:52 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
Quote:
ceren de burda. bu kadarını cidden beklemiyordum Shocked
bu arada hacer bununla birlikte 3 üyeden 24 saat içinde mesaj oldu. bence forum neye uğradığını şaşırabilir Smile

şaşırtıcı gerçekten bakalım ilerleyen günlerde bizi neler bekliyor.geriye aynı anda online olmak kaldı heralde bir de yeni bi üye Smile

Quote:
Melike gelse de hatırlatsa bize nasıl alıntı yapıldığını Razz

bırakk ya evvelinde melikenin kaç kere kulağına su kaçırdık bi nazlanmalar bi umursamamalar (du arkasından konuşayım da belki kulakları çınlar.)

Quote:
siz yokken 'acaba buralarda ne konuşulmuş bu kadar' diye merak edip bi baktım, 2011'e kadar geldim, aslında buraların hep böyle olduğunu fark ettim. hep varmış hadi şu forumu bi şenleyelim olayı, ardından gelen bi şenlik, sonra durgunluk, sonra yine niye ıssız buralar isyanı

aslında forumun tam manasıyla hareketli olduğu dönem çok kısa bi zamandı. Tek bi topik vardı hatta burası bize yetmiyor diye diğer bölümleri açtırmıştık. Sonra gidenler oldu gelenler oldu ama demek tadı damağımızda kalmış o dönemin. sonra herkes gitti değişik bir gidiş oldu

^pınarimo ilhamını profil fotondan alıyorsun sen hey kötü gün dostu forumdaş

Posted: Mon May 26, 2014 7:09 am Reply with quote
Quote:
e hepimiz baba ocağına hoş geldik o zaman Smile

Hoşbulduk efem Smile

Quote:
bırakk ya evvelinde melikenin kaç kere kulağına su kaçırdık bi nazlanmalar bi umursamamalar (du arkasından konuşayım da belki kulakları çınlar.)

Belli ki deriiiiin bir gaflet uykusunda kendileri Razz

Quote:
pınarimo ilhamını profil fotondan alıyorsun sen hey kötü gün dostu forumdaş

Çok şey borçluyuz sana dost! Çok şey... Laughing

Posted: Tue May 27, 2014 8:55 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 28 Apr 2008 Posts: 781 Location: turkey
ceren wrote:
Zuhal verdiğin istatistiklerden sonra kendimi sadece para istemek için eve gelen hayırsız evlat gibi hissettim ya.

demedim ben öyle bişey, demedim Exclamation Shocked Crying or Very sad Shocked

ay emotion penceresini açmışken hepsini yapmadan duramadım Very Happy

bu arada bunu gördünüz mü bilmiyorum ama outlandish'in türkiye'ye gelme ihtimali var yanılmıyorsam

smee
Posted: Sat May 31, 2014 6:48 am Reply with quote
Quote:
Çok şey borçluyuz sana dost! Çok şey... Laughing

Quote:
^pınarimo ilhamını profil fotondan alıyorsun sen hey kötü gün dostu forumdaş

Crying or Very sad sizi seviyorum dostlar Laughing

profil fotom her ne kadar emre aydının turkrock.com'daki avatarı olsa da ondan ziyade benimle özdeşleşti Laughing

Quote:
Melike gelse de hatırlatsa bize nasıl alıntı yapıldığını

Quote:

tezine yardım etme vaadiyle mi kandırsak Razz
Quote:
aslında forumun tam manasıyla hareketli olduğu dönem çok kısa bi zamandı. Tek bi topik vardı hatta burası bize yetmiyor diye diğer bölümleri açtırmıştık. Sonra gidenler oldu gelenler oldu ama demek tadı damağımızda kalmış o dönemin. sonra herkes gitti değişik bir gidiş oldu

hayırlısı be gülüm Smile

Quote:
bu arada bunu gördünüz mü bilmiyorum ama outlandish'in türkiye'ye gelme ihtimali var yanılmıyorsam

bana da turkey gibi geldi, inşallah yanlış bir zamana denk gelmez de gidebiliriz Groupe wave I'm so  happy! Welcome1

hanizuh
Posted: Sat Jun 14, 2014 11:26 pm Reply with quote
inşallah Smile
an itibariyle mezun olmuş durumdayım. yüksek başvurum da kabul edildi. kaç gündür kafam bi rahat anlatamam Very Happy yaz gelince buralar da canlanır diye umuyorum. inşallah bir yerlere gitmediniz? Smile

smee
Posted: Thu Jul 03, 2014 9:35 am Reply with quote
vay be bu çocuklar hep burlarda büyüdüler. daha dün gibi üniversiteyi kazandıkları dönem, bak şimdi mezun oldular hayırlı olsun zuhal, tebriklerimi kabul et yok gitmedik daha biz. kafan rahat olduğuna göre sen de ayrılmazsın yaz boyunca, arada uğrarız böyle, outlendish alanyaya gelip gider öyle yaşayıp gideriz
bu arada cümlenize hayırlı ramazanlar Smile

hanizuh
Posted: Fri Aug 01, 2014 5:27 pm Reply with quote
teşekkür ederim Pınar Smile
ben de güya bu yaz ne planlar yapıyordum kafa dinlicem o son dönemden sonra falan diye ama yüksek için ön koşullu bir ders almam gerekiyor onunla uğraşıyorum özellikle ramazan çok zordu o yüzden :/
üstüne bir de taşındık internete erişimim o kadar kısıtlı ki maalesef o yüzden ben bikaç ay daha zor girerim heralde. ama siz de benden farklı değilsiniz anladığım kadarıyla yani sorun yok Very Happy

ceren
Posted: Wed Sep 10, 2014 1:32 pm Reply with quote
Vay be zuhal, sen de mi mezun oldun?? Shocked Harbiden elimizde büyüdünüz he Laughing
Hafızam beni yanıltmıyorsa eğer sanırım sen üniversite okumayı düşünmüyordun başta dimi? Ehuhehehe bu gidişle prof olursan şaşırmam Laughing Tebrik ederim canım.

Posted: Mon Dec 01, 2014 9:02 pm Reply with quote
Evet mezun oldum ve yüksek lisansımın kabus gibi geçen ilk dönemini yarılamış bulunmaktayım. Çok teşekkür ederim, çok dua edin bana:)
Doğru hatırlıyorsun ceren ilk başta çok endişelerim vardı ama sonra bölümüme aşık olup önümde akademisyenlikten başka seçenek görememeye başladım. Hevesim yarım dönemlikmiş ama Very Happy gerçi daha geçen gün dedim ben yüksek de yapmasam evde otururum piyasada çalışmam hayatta diye. demek ki piyasada çalışmaya başlayacağım günler de yakın Laughing

Bu arada netim yok diye hayıflanıyordum ama son mesajlar "ben-başkası-ben-başkası-ben-başkası-ben" şeklinde sıralanmış. nerdesiniz diye sormicam, forum miadını doldurdu demek ki.

ceren
Posted: Mon Jan 05, 2015 4:35 pm Reply with quote
hanizuh wrote:
Evet mezun oldum ve yüksek lisansımın kabus gibi geçen ilk dönemini yarılamış bulunmaktayım. Çok teşekkür ederim, çok dua edin bana:)
Doğru hatırlıyorsun ceren ilk başta çok endişelerim vardı ama sonra bölümüme aşık olup önümde akademisyenlikten başka seçenek görememeye başladım. Hevesim yarım dönemlikmiş ama Very Happy gerçi daha geçen gün dedim ben yüksek de yapmasam evde otururum piyasada çalışmam hayatta diye. demek ki piyasada çalışmaya başlayacağım günler de yakın Laughing

Dua ederiz ederiz sen merak etme Wink Valla hepimiz üniversiteden kaçar gibi mezun olduk, bari birimiz akademisyen olsun, gurulanalım ayol Laughing
Quote:
Bu arada netim yok diye hayıflanıyordum ama son mesajlar "ben-başkası-ben-başkası-ben-başkası-ben" şeklinde sıralanmış. nerdesiniz diye sormicam, forum miadını doldurdu demek ki

Ropörtaj havası estirmişiz evet. Malum ilerde büyük adam olursan ilk belgeler bize ait olsun istedik Razz
Amaaan söylene söylene de olsa ittire ittire de olsa ihmal etmeyip yılda en az 10 post yolluyoruz işte. Bu ömür boyu böyle gider zannımca. Smile

Posted: Thu Nov 19, 2015 7:33 pm Reply with quote
aaa 2015 dolmak üzere hala yıllık on postu tamamlamamışız ceren sen nettin kuzum? tamamlama takıntıma tıkladın resmen, şimdi 1 ocağa kadar içim içimi yiyecek nasıl tamamlarım ben bunu diye Crying or Very sad

hanizuh sen iyi durumdasın, teker teker de olsa çıkmışız karşına. bak mesela ben şimdi kendi kendimle röportaj yapcam bir süre, yapmam di mi Crying or Very sad

kaf_dagli
Posted: Sat Dec 05, 2015 8:13 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
aaa kapanmamış tükkan, niye söylemiyorsunuz helvasını yapıp dağıtmıştım bile ben üzgünüm pınarimo herkes forumu oldü biliyor Smile

Posted: Sat Dec 12, 2015 4:40 pm Reply with quote
haylaz tükkan, tikkat çekmeye çalışmış demek. başardı da, bak nasıl da geldik hemen Very Happy ayrıca dönüşümüz first outland session in years dönemine de denk geldi, bu bir işaret değildir de nedir
https://www.instagram.com/p/-tVyBOEm6T/?taken-by=outlandish

All times are GMT
Page 72 of 73
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 71, 72, 73  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum