Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> Futboool Sohbetleri (non-peace zone! :p)

>fundamoro<
Posted: Sun Mar 25, 2007 12:39 pm Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 25 Nov 2006 Posts: 263 Location: Germany/Turkey
Groupe wave
sölen var, millet!!! Very Happy
ne macti ama!!
Bizden KURTULUS yok, yunanistan Twisted Evil Very Happy bugün güya bayramlari varmis..haha! Laughing ( Rolling Eyes tüh be, waqas'in dogum gününe denk gelmis pis yunanlarin bayrami Rolling Eyes Very Happy )
darisi norvec macina, insAllah! Wink
(badree: tümer'le tuncay'in golü nasildi amaa..haha, saka..milli takimda öyle takim-oyunuc ayirimi olmaz....3nü trabzonsporlu atsaydi'da olurdu Wink )
hadi, bye
kalin saglicakli Wink
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
awayclose
Posted: Sun Mar 25, 2007 1:20 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
tabi, oyuncu ayrimi yapilmaz milli takimda, onlarinki de guzeldi tabi, ozellikle tumerinki. sadece golu deil, mac boyuncada cok ii oynadi. lafim yok. ama yinede en guzeli gol gokdenizinkiydi bence. Laughing
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
b€tul
Posted: Sun Mar 25, 2007 1:45 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
ewet tümer'in golü süper di ama gökhanın'kinide unutmamak lazım milli takımın 550 golünü attı buda 150 galibiyatimiz hayırlı olsun devamı da gelir inş.

fbmania
Posted: Sun Mar 25, 2007 4:16 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
mükemmel bi maçtı.. milli takım uzun zamandır beni bu kadar heyecanlandırmamıştı.herkes çok iyi oynadı bence.hakan şükür hariç tabi..fatih terimin onda bu kadar ısrar etmesi anlamsız..tamam çok büyük futbolcuydu ama artık tadında bırakmak gerek.adamın koşmaya mecali yok. tümer ve tuncay her zamanki gibi süperlerdi.zaten ikisi de milli takımda bi başka oynuyolar...ben dün sabri yi de çok beğendim -ki normalde kendisinden nefret ederim- ama dün harbiden yüreğiyle oynadı..ben yunanlıların bi daha toparlanabileceklerini sanmıyorum.hayır az da değil,4 gol dile kolay yani.seitaridis in son maçı olur bu heralde Very Happy bosnalı kardeşlerimiz de norveçi yendiklerine göre çarşamba günü gelecek bi galibiyetle işi bitiririz Allah'ın izniyle..

Posted: Sun Mar 25, 2007 6:48 pm Reply with quote
ya, keske bu grubtan bosna ile türkiye el-ele finallere katilsa, acayip güzel olur vAllah.. Very Happy
ya dünkü mac hakkinda aslinda neler, neler yazmak isterim..ama yine roman yazmaktan korkuyorum Oops Very Happy
kisa bi kac seye deyincem:
ilk olarak, sizlerinde dedigi gibi, dün milli takimdaki herkes güzel oynadi, hadi h.sükür'de diyelim bari Very Happy
YETER KI oyuncularimiz akilli ve yüreklerini ortaya koyarak oynasinlar...öyle oynadiklari sürece, basari ztn pesinden gelir, insAllah Wink simdi darisi ve hayirlisi diger kalan maclara, insAllah!! Wink
ha, bide kisa dünkü taraftarlar hakkinda bisey dicem Evil or Very Mad ya, neydi o rezalet ya?! yani bu kadar'da olmaz....volkanin korudugu kale masAllah pet sise, cubuk bilmem nelerden dolayi doldu...yunanlar ztn gol atma capasi göstermis olsaydi bile, top kaleye girmezdi ki, kale agzina kadar doluydu cünkü Laughing Very Happy saka maka bi yana..insAllah ÚEFA verir onlara hak ettikleri cezayi Evil or Very Mad
son olarak bide sevgili( Laughing ) ulusoy hakkinda bi iki laf etcem, amaaaa polemik yaratmak icin degil, yanlis anlamayin..su ara milli mesayideyiz ne de olsa.. Very Happy sadece dün birazcik ulusoyun laflarina güldüm, ne dedi biliyomusunuz? Laughing yunanistana karsi böyle büyük bi farki bekliyomus...haha....ya, gülmekten tutamadim kendimi Very Happy Laughing neyse, o öyle diyosa, öyledir!
hadi millet...yine roman'a yakin bi yorum yazdim...güya engellicektim Very Happy
neyse, kib Aeo
byebyeeee!
fbmania
Posted: Mon Mar 26, 2007 2:36 pm Reply with quote
haklısın..canımız kanımız ulusuoyumuz (!) yine güldürdü beni..bu adam da kendini fasülyeden sayıyo ya daha ne diyim.ona kalsa dünya kupasını da ulusoyun sayesinde kazandık zaten Laughing
yunanlılara okkalı bi ceza gelicek zannımca.en azından öyle olması gerek.yalnız adamların medyasına bakınız lütfen olayları tek kare bile çekmediler nerdeyse..sahaya adam atlamış,meşaleler sahaya atılmış,ama izleyiciler bunları görmedi bile.yani cezai işlem gerektirecek doğru dürüst görüntülü belge yok.gelecek ceza gözlemci raporuna göre verilir heralde..bizim aptal medyamız naptı? olayların en ateşli olduğu yere zoomlamakla kalmayıp yok yapma bunu x, sakin ol y die isim verdiler bide..neymiş efendim, gorevlerini yapıolarmış..tr nin böyle ağır ceza almasının en büyük sebebi türk medyası.o görüntüler olmasaydı kimsenin alpayın yaptıklarından haberi olmazdı heralde.
ama yok herkes salak bi biz akıllıyız ya...sinirlendim bak şimdi gidiyorum ben...

p.s:önceki mesajımda yunan kaleci nikopolidis yerine kullandığım seitaridis adlı şahıs tamamen hayal mahsülüdür.nerden uydurdum bilmiyorum, bağışlayınız Oops

Posted: Thu Mar 29, 2007 5:03 pm Reply with quote
Groupe wave
TÜRKIYE 2:2 norvec
hamitin golleri süperdi...helal olsun!!! Wink
aslinda dün yenebilirdik de..ama olmadi...olsun, hic degilse norvecin 2 puanini aldik!!! Razz
hazirani 4 gözle bekliyoruum..alisdik milli maclara..simdi yine uzun bi ara verilcek... Rolling Eyes
selametle... Wink
fbmania
Posted: Fri Apr 27, 2007 7:05 pm Reply with quote
funda nerdesin yaa???!
sen gittin gideli topik iyice sessizliğe büründü.zaten kupadan da elendik, bitap vaziyetteyim..gel de bir teselli ver Crying or Very sad

Posted: Sun Apr 29, 2007 2:40 pm Reply with quote
Moderator Moderator
Gender: Female Joined: 17 Jan 2007 Posts: 293 Location: Germany-Turkey
üzülme renktasim üzülme
Wink

fundanin bu aralar cok önemli sinavlari var, ALLAH yardimcisi olsun

AEO
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
>fundamoro<
Posted: Mon Apr 30, 2007 1:07 pm Reply with quote
geldim, geldim Very Happy
neslihan, cnm benim, dualarin icin cok, cok tesekkürler cnm...almanca sinavini atlattim, simdi sira matematikle ingilizcede..ama var yaa, almanca sinavi acayip kolay gecti..hehe Laughing hic bu kadar kolay olacagini tahmin etmezdim..inshAllah diger kalan sinavlarda o sekilde gecer..oof, su cuma bi gelsee..bütün sinavlari arkamda birakcam o zmn inshAllah!!! inshAllah senin sinavlarda iyi geciyodur cnm, bu arada: sinav yazan tüm arkadaslara sinavlarinda basarilar, Allah hepimizin yardimcisi olur inshAllah!! Wink
küüübraa, hic sorma yaaaaa o isleri Crying or Very sad moralim ne kadar bozuk anlatamam. kupadan elendik diye degil, saha disi cevirilen pis oyunlardan dolayi...artik biktim..sinirlenmemek mümkün degil..trde olan olaylar cidden utanc verici..akilalmaz oyunlar oynuyo ulusoy.. Evil or Very Mad adini anmak bile istemiyorum o adamin Evil or Very Mad ama ben bunlari bosa anlatiyorum..nasil olsa bisey degismicek...yemin ederim, fener ligden cekilsin, feneri öncesinden bile daha cok desteklerim...ben feneri kupa diye sevmedim...isterse yüz yillar uzak kalsin fener kupalara, ama artik huzur versinler bizimkilere..neyse, dedigim gibi, kafaya takmaya bile gelmez bu isler....neyse, biz her zmn takimimiza destek verelim yeter, gerisi dis kapinin mandali Wink

hadi, güzeller, kendinize iyi bakin....hepinisi cok özledim vAllah..ama bi iki gün daha sabretmem gerekiyo hasretinize.... Wink cumadan sonra yine burdayim inshAllah!!
hadi öpüyorum hepinizi....byebyeeee Wink
fbmania
Posted: Sun May 06, 2007 2:48 pm Reply with quote
Fenerbahçem şampiyonluk düğümünün büyük ölçüde çözüleceği maçta beşiktaşı 1- 0 yendi..ilahi adalet sonunda tecelli etti.çekirge 3. kez sıçrayamadı neyse ki.adil bi yönetim karşısında zaten her maçı kazanabileceğimize inanıyorum.inşallah ulu(!)soy abimiz sezon boyu yaptıklarını şu son üç maçta yapmaz.gerçi o konuda pek umudum yok. o yüzden inşallah futbolcularımız her maça 11 değil 15 kişiye karşı mücadele ettiklerinin bilincinde çıkarlar..
şimdi trabzonla oynuyoruz.
son üç maç...
dayan Fenerbahçem!

Posted: Wed May 09, 2007 4:14 pm Reply with quote
sampiyonluk icin son 3 mac!!
HAK eden kazansin, baska bisey demiyorum! Wink
awayclose
Posted: Sun May 13, 2007 7:03 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
ah, ah. yine kaçtınız elimizden. neyse, sampiyonlugunuz hayırlı olsun. bi dahaki sefere bu kadar şanslı olamayacaksınız. Very Happy
>fundamoro<
Posted: Sun May 13, 2007 9:04 pm Reply with quote
sampiyonluk böyle mi kutlanir, kuru, kuru, bi iki cümleylen?? cok ayip ettin badree yaw Very Happy Laughing

2006-2007 SEZONUN SAMPIYONU
FENERBAHCE
Groupe wave Groupe wave
Very Happy
HAYIRLI OLSUN FENERIME Cool
tüm haksizliklara karsi, sampiyon olduk ya, vAllah helal....Sampiyonluk helaaal olsun koclarimaa Love1
awayclose
Posted: Mon May 14, 2007 3:13 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
o kadar kutladığıma dua et. Very Happy haksızlıkmış. tek yaptığınız kendinizi acındırma politikası zaten. 100. yılınız diye bu sene yediler ama bi dahaki sene kendinizi acındırarak yapamazsınız bişey. Laughing

All times are GMT
Page 3 of 12
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |