Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> Futboool Sohbetleri (non-peace zone! :p)

fbmania
Posted: Sun Dec 28, 2008 2:20 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
Quote:
senin yokluğunda bana diş geçiremeyeceğini bildiğinden hiç girmedi bu konulara. gerçi ikiniz birlikte olsaniz bile bir beden büyük gelirim ben size.

ilginç, topiğin canlanması tamda (her ne kadar 1 ay sonra oynanacak olsada) bir fb-ts maçı öncesine denk geldi.

şaka mısın,kabus musun bana kaderimin bi oyunu musun bilemedim ki şimdi?

ne diş geçirememesi babam?alayınıza yeterim ben be..

neyse tese bu sene şampiyon olsun da çekişmemize bi renk gelsin bari.

Posted: Wed Dec 31, 2008 12:42 pm Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 25 Nov 2006 Posts: 263 Location: Germany/Turkey
Laughing Laughing Laughing
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kaf_dagli
Posted: Mon Jan 26, 2009 6:16 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
futbol dünyası gazze için tek yürek
http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=806951&title=futbol-dunyasi-gazze-icin-tek-yurek

konuşcaksanız boyle şeyleri konuşun ne oyle hamsi ,kanarya gibi etten püften seylere kafa yoruyorsunuz.

Posted: Mon Jan 26, 2009 7:35 pm Reply with quote
Member Member
hepsinin yeri geldiginde:)
su an turkiyeden hic bi futbolcuyu kanoute kadar yurekli gormuyorum.Allah ondan razi olsun...
Buda videosu:
http://www.haber7.com/haber/20090108/Kanoute-Filistin-icin-atti-Video-Galeri.php
View user's profile Send private message MSN Messenger
fbmania
Posted: Mon Jan 26, 2009 8:09 pm Reply with quote
ben o kanoute'nin allahına kurban oliim!!!

bize geçen sene gol attığında bile kızamadım herife.

bu arada bütün yaz boyunca

"kanoute fener'de!"
"kanoute pazartesi geliyor"
"ali yıldırım kanoute için gizlice ispanyaya gitti"
"ver kezmanı al kanouteyi"

gibi süpersonik başlıklarla "ulan acaba?" dedirten ve en nihayetinde gol makinası diye aldığımız ve fakat çamaşır makinası çıkan guiza transferiyle duygularımla oynayan fotomaç,fanatik ve de bilhassa fotospora selam ederim!!!! Evil or Very Mad

geçen gün takvim'in sol üst koşesinde sarı laci bir kanoute daha gorüp,yüreğim 2 saniyeliğine pır pır ettiyse de ,artık yemiyorum.adam 35'ine gidiyo zaten:(

bu maç organizasyonu da beni acayip heyecanlandırdı.inşallah tez vakitte ayarlayabilirler.
bu arada el saka kardeşimin de alnından opüyor,bu vesileyle de faşist samet aybaba'nın suratına nefretle tükürüyorum!

Posted: Sun Apr 12, 2009 9:17 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
aylar sonra bir kınama mesajı için topiğe uğramış bulunmaktayım. kendini türkiyenin en büyük takımları olarak gösteren 2 kulüp, güya dünyanın en önemli derbilerinden biri, ama maşallah iki takımda ellerinden gelen tüm rezillikleri sergiledi. son 7 hafta, liderle aralarında 8 puan, daha ne çirkinlikler izlicez bakalım.
bu lugano ne pislik bi insandır yahu! hep çirkef peşinde. fenere geldiğinden beri gırtlaklayasım var adamı. Smile

şampiyon trabzon! Very HappyVery HappyVery Happy

kaf_dagli
Posted: Mon Apr 13, 2009 8:16 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
evet fbmania sizin çocuklar resmen bizim çocukları dovdü.hiç mi terbiye vermiyorsunuz ,anlamadım ki

Posted: Mon Apr 13, 2009 11:06 pm Reply with quote
Quote:
evet fbmania sizin çocuklar resmen bizim çocukları dovdü.hiç mi terbiye vermiyorsunuz ,anlamadım ki

siz kimsiniz,biz kimiz,dayak yiyen kim,burası neresi???

Quote:
Posted: Sun Apr 12, 2009 9:17 pm

--------------------------------------------------------------------------------

aylar sonra bir kınama mesajı için topiğe uğramış bulunmaktayım. kendini türkiyenin en büyük takımları olarak g&ouml;steren 2 kulüp, güya dünyanın en &ouml;nemli derbilerinden biri, ama maşallah iki takımda ellerinden gelen tüm rezillikleri sergiledi. son 7 hafta, liderle aralarında 8 puan, daha ne çirkinlikler izlicez bakalım.

allam yareppim,birileri ne kadar eğlenmiş de aylardır uğramadığı topike yazmak için koşuşturmuş hemen!başka maçlara da bu kadar rağbet olsa keşke.mesela gs-trabzon,beceke trabzon veya beceke-gs maçlarına.nedense buraya yazman için oznelerden birinin fenerbahçe olması gerekiyo.ama seni anlayabiliyorum,merak etme...ayrıca;

noluyo len?birden herkes hiç yumruklaşan futbolcu gormemiş gibi,rezillik kepazelik,mahvolduk,yüzyılın ayıbı filan moduna girdi.olayların rezillik olduğu aşikar da sanki ülkemizde daha once boyle şeyler yaşanmıyo da herkes akıllı uslu maçını oynuyo/seyrediyo gibi saçma sumpik haberler [yorumlar] dolanıyo ortalıkta.hele medya olüm kalım maçı,bu maçtan bearberlik çıkmaz,kaybeden mahvolur haberlerini yaptıktan sonra tüm bunlardan sonra hala nasıl utanmazca cık cıklayıp tüh tühleyebiliyo aklım almıyo.

meseleye gelirsek..valla maç esnasında sinemadaydım malumunuz.deli gibi merak etmeme rağmen filmin de şaheneliğinden dolayı elim telefona gitmedi.filmden sonra da ben maçın çoktan bitmiş olduğunu düşünürken bilgi mesajı gelmek bilmedi.hemen ortamı koklamak için istiklal'e çıktım.caddeye sessizlik hakimlik olunca bişilerin ters gittiğini anladım.ama yine de taksimde deplasmanda olduğumu düşününce içimdeki polyanna bunu hayra yordu.acı gerçekle yüzleşmem fazla zaman almadı.maçın izlendiği bi ortama kafamı soktuğumda ortalık panayır yerine donmüştü.maçın skorunu oğrendim,boynu bükük bi şekilde otobüse yol aldım.bu esnada babamla yalandan filmle ilgili yakaladığımız detaylardan soz ediyorduk.bu durumda film ikimizinde umrunda değildi pek.ama velakin sağduyulu,metanetli taraftar rolünü iyi oynadık.zaten etrafta da sarı kırmızı formalı arkadaşlar ziyadesiyle çirkin bi gorüntü oluştururken sevgili galatasarayımız hakkında ileri geri konuşarak durduk yere olüm tehlikesi yaratmanın gereksiz olduğu kanısına vardık. Laughing
neyse efenim otobüste arkama 2 tane lise çağlarında velet oturdu.sulak yerde yetiştiği anlaşılan iri yarı arkadaşımız galatasaraylı,yanındaki çelimsiz mazlum çocuksa fenerli olduğunu maçla ilgili muhabbetlerinden açık ettiler.
sonracığıma bu zebellaktan semih'in kırmızı gordüğünü işitir gibi oldum.dedim yanlışın olmasın genç? (içimden tabi)
ama hayır valla da billa da doğruydu.o an için işinde bi iş olduğunu anladım.dahası bunu soylerken semihciğim hakkında hayli çirkin yakıştırmalarda da bulunuyordu.galatasaraylıdır,ne yapsa yeridir dedim.geçtim.
fekat fenerli çocuğun soylenenler karşısında itiraz geliştirmesine rağmen obürünün edepsizlikle üste çıkma çabaları sonunda suskunluğa bürünmesi beni iyiden iyiye çileden çıkarttı.oturduğum yerde çıldırdım.yakalarından şoooyle bi tutup,kalk 2 laf soyle ulan kof fenerli diyesim geldi.diyemedim,onu da içime attım.

cinconlu şahsımında hiç sevmediği guiza ile ilgili "çingene" yakıştımasında bulununca [ve fenerli yine ses çıkarmayınca] ayağa kalkıp ""eeeeh eytera beaa!! mikrofaşist dingil! deyu teyakkuza geçecektim ki gençler düğmeye basıp indiler.ben de elimi kana bulamaktan kurtulmuş oldum.

sıcak yuvama ulaşınca ilk işim tv yi açmak oldu elbette.maalesef geniş ozetin büyük kısmını kaçırdım. ama galibamaçta da bi numara yokmuş.zaten esas onemli olan tartışmalı pozisyonlarmış.

pozisyonalrı dikkatle süzdüm.olağanca objektifliğimle [olduğu kadar artık]
değerlendiricem.azz sonra...

1.QTM ve bazı dış mihraklar herşeyi lugano'nun üzerine atarak ortalığ temizlme eğilimdeler.hatta işi abartıp "fener lugano'yla derhal bağlarını kessin!" (bu çakallığın fair play, joga bonito'yla filan ilgisi olmadığı her fenerli bilebilir!) diyenelr bile var.zaten büyük ihtimalle tota'yı seneye serie a'nın güzide bir klübünde izlicez Sad

lugano'nun arızalı bi adam olduğu belli. adam felsefesini baştan "adam geçer top geçmez değil top geçer adam geçmez" olarak açıklamış.fakat adı çıkmış diye tüm herşeyi başlatan adam,kaka ,(burdaki kaka'nın kaka leite'yle ilgisi yoktur:)) pis diye linç edilmesine dayanamıyorum.izlediğimizde gorüyoruz ki emre aşık müsvettesi çocuğun karnını ısırıyo! emre'nin daha once burda yazamayacağım iğrençlikteki hareketlerini gormüştük de bu onun yeni numarası heralde.e sen adamın karnını ısır,durup durup ayağına bas,ondan sonra da dexter morgan lugano'nun kafanı okşayıp "yapma çocuğum,bi daha boyle şeyler,ayıp oluyo"demesini bekle!adam kafayı gomer tabi..lugano'nun kırmızısında tartışacak hiçbişi olmasa da 8 maç ceza verilsin demek ohadır,çüştür.

2.semih- arda meselesine gelince.ben bi kere ağır semihçiyim.kendisi kralex'le beraber fenerle ozdeşleştirdiğim 2 futbolcudan biridir.pozisyonu iyice süzdüm.temiz yüzlü ,anadolu çocuğu,pek sever kavurmayla cacığı karakterindeki semih'in bu olayda hata payının çok düşük olduğunu tespit ettim.o arda'ya da laflar hazırladım ama burda soyeleyemem.her maç daha bi gassaraylı oluyo,aynen boule devam etsin.zaten sevmediğim bi futbolcuydu semih'e attığı yumruktan sonra nefretim tavan yaptı.avrupa'ya transfer ola da gittiği takım küme düşe inşallah!ya da sonsuza dek gassarayda kalsın.bu da iyi bi ceza olabilir.

3.duran topların usta ismi sarbi sarıoğlu'na gelince.şu dize geçiyor aklımdan:"ve bütün bunları çabucak geçelim sevgilim...."
bu cismin maçı kırmızı gormeden tamamladığını bilmem hatırlatmama gerek var mı.

4.maçın en güzel açıklamasını uğur boral yaptı."herşey yalanmış meğer"" temalı açıklamasına iki saat güldüm Laughing
nasıl duygusal bi adammışsın sen yahu!

5.hali samiyen yine bildik gorüntülere sahne oldu.ama bu sfere yaratıcı gese tarftarı koltuk atmaca,şişe isabet ettirmece dışında kendine yeni bi oyun bulmuş.tribün çokertmece!! odüm koptu valla

6.adna polat süper saçma bi açıklama yaptı maç sonu.neyi amaçladı anlayamadım,ama aynısını bjk de yapmıştı ilk yarı:bizim hakkımızı yiyolar,ama fenerin de hakkını yiyolar!
bu oyunlara biz gelemyiz.kimse feneri çıkarları uğruna yanına çekmeye çalışmasın.biz boyle yalnızcana iyiyiz.temizligçilerin ipiyle kuyuya inilmediğini andık artık

7.maçın en onemli olayı!!! zico'nun emaneti ,volkan ballı'yla beraber en sevdiğim fener personeli olan samet güzel'in kafasına kanyak şişesi atmış hayvanoğlu hayvanlar!!! çocuğun kafa bin beşyüz olmuş,8 dikiş atmışlar.hiç bi şeye bunun kadar sinirlenmedim!samet'imden ne istediniz eşşoğleşşekler!!!!
geçmiş olsun diliyor,brezilyancada beginner seviyesinitamamlama yardımcı olan bu şahene insanı en kısa zamanda aramzıda gormek istiyoruz...

8.ali sami yen kaç maç kapanacak?

9.bu maç gese nefretimi doruğa çıkardı.tamam eyvallah da..küçümenlere noluyo be?herkes kendi işine baksın.

10.şampiyon olmak mümkün,fenerbehçe olmak imkansız!

11.

Quote:
şampiyon trabzon!

tutmayın küçük enişteyi Laughing Laughing Laughing

12. ben manyak mıyım?birilerinin gazına gelerek gecenin koründe bu kadar yazı yazmanın ne manası vardı?

13.bedri yine yaptın yapacağını!!!

Posted: Thu Apr 16, 2009 7:55 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
bizim maçlarımız tertemiz kardeşim, nesini tartışcaz. Smile

len benim bildiğim futbol bir spor çeşididir, ne olursa olsun hiçbi maç ölüm kalım, mevt selamet gibi ikili sözcük öbekleriyle ifade edilemez. bu kadar fanatizm olmazki kardeşim, hadi taraftarı bir nebze anladıkta futbolcuya noluyo? 2 yabancı 2 türk futbolcunun yer aldığı malum fotoğraftı beni en çok yıkan. bir futbol sahasında, birbirinin boğazına sarılan 2 futbolcudan daha aciz ne olabilir? Smile yaw kardeşim dün sarı kırmızı akan kanın belli bir mebla karşılığında sarı lacivert akabiliyosa neyin kavgasını veriyosun?
el oğlu şampiyon olan rakibini ayakta alkışlarken, siz böyle bişeyi tartışmadan reddedersiniz.

aklamak için paragraflar döktüğün fbli futbolcular en yüksek cezaları aldı nedense, objektifmiş! Smile

fbmania wrote:
tamam eyvallah da..küçümenlere noluyo be?herkes kendi işine baksın.

bkz. puan durumu

fbmania wrote:
şampiyon olmak mümkün,fenerbehçe olmak imkansız!

takımına kutsallık atfeden heyecanlı taraftar modeli. aslında mantıklı bi kişilik olmasına karşın, takımıyla ilgili mevzularda heyecanından dolayı akli melekelerini pek kullanamaz. bkz. tarik tufan Very Happy

fbmania wrote:
ben manyak mıyım?

estağfurullah!

fbmania wrote:
ben manyak mıyım?

ona ne şüphe! Smile

fbmania
Posted: Fri Apr 17, 2009 4:53 pm Reply with quote
Quote:
bizim maçlarımız tertemiz kardeşim, nesini tartışcaz.

len benim bildiğim futbol bir spor çeşididir, ne olursa olsun hiçbi maç &ouml;lüm kalım, mevt selamet gibi ikili s&ouml;zcük &ouml;bekleriyle ifade edilemez. bu kadar fanatizm olmazki kardeşim, hadi taraftarı bir nebze anladıkta futbolcuya noluyo? 2 yabancı 2 türk futbolcunun yer aldığı malum fotoğraftı beni en çok yıkan. bir futbol sahasında, birbirinin boğazına sarılan 2 futbolcudan daha aciz ne olabilir?

olüm kalım maçı tabirlerine ben de karşıyım elbette...milli takım'ın aslanlı kaplanlı akrepli ve daha fenası fatih terim'li "amansız ol" reklamında terim'in motivasyon tekniklerini gordükten sonra olayların altında yatan gerçekliği anlamak zor değil.dolayısıyla kamuoyu namusumuz kirlenmişçesine olayı abartıp vicdanını fenerbahçe (gese diyemicem) üzerinden temize çıkarmış oldu... biraz kassam bu ve benzeri milyon tane olay bulurum futbol tarihimizden.ama olsun ,bu cezalrı verdik ya artık futbolumuzda yeni bi sayfa açılıyo..

itirazım cezaların adaletsiz bi şekilde uygulanmasında başka bi şeye değil.belli bi standart oturtulsa gonül rahatlığıyla lugano'ya 8 maç verisnler derim.
ama en basitinden kazım'a dalmaya futbolcuyu ensesinden tutup geriye çekmeye başlayan semih ile maç oncesinde fener trübünlerine hareket çeken, (niyeyse lig tv gorüntülerinde yok!) abim dediği insanlara küfür edip yumruklar savuran arda'nın aynı cezayı almasını kabullenemiyorum.
aynı hareketi sakarya beceke maçında yapan runje'nin 1 maç,volkan'ın 3 maç ceza almasını kabüllenemiyorum.
emre aşık nasıl olmuş da 2 maç ceza da kalmış,yerde yatan semih'e paspas muamelesi çeken de sanctis'in adı neden raporda bile yok anlamlandıramıyorum.
geçen sezon sahaya taraftar girdiği için hükmen mağlup sayıldıydı trabzon,peki sahaya dalan toramanın raporda bile yer almamasının sebebi olay mahalline yetişip fenerli futbolculara bi iki yumruk sallayamamış olması mı?biri bana anlatsın...

fener'in maçısahaya atılan bi cips poşetinden kapanırken (bkz: ismet arzuman namı diğer poşet ismet) sahaya yabancı madde yağdıran,tercümanın kafasını yaran,küfreden,tribün çokertmeye teşebbüs eden gese 2 maç alıyo???!!!!

o zman bi dahaki maç için bizim centilmen takılmamızın gereği de yok..istenilern saha olaylarını çıakrıp,ağız dolsuu küfür edip deşarj olup,hem de 2 maçcezayla kurtulabiliriz.kasmaya gerek yok yani..

tabi üstümüzdeki forma sarı laci olduğu sürece teraziyi eşit başlatamayız.hasan doğan gelince bişeyler değişir sanmıştım..yine başa dondük.

batsın bu dünya!

bi de bizim topçular bile milli takımdan sonra gereksiz bi agresiklik içine girmiş.iki günde huyları değişmiş heriflerin.ben ciddi manada fenerli futbolcuların ardalı sabrili ibram üzülmezli fatih terimli bi milli takımda oynamasını istemiyorum.türkiye de başarıdan başarıya koşsun o yetenekli topçu ve dahi antrenorle...

Quote:
yaw kardeşim dün sarı kırmızı akan kanın belli bir mebla karşılığında sarı lacivert akabiliyosa neyin kavgasını veriyosun?

ne münasebet?iki üç tane çürük çarık taraftarı gostererk genelleme yapamazsın.

Quote:
aklamak için paragraflar d&ouml;ktüğün fbli futbolcular en yüksek cezaları aldı nedense, objektifmiş!

nedenini yukarda bulabilirsin

Quote:
bkz. puan durumu

Laughing Laughing
bu tsl iyice saçma sapan bi hal aldı..şuraya bak ne günlere kaldık Laughing

Quote:
takımına kutsallık atfeden heyecanlı taraftar modeli. aslında mantıklı bi kişilik olmasına karşın, takımıyla ilgili mevzularda heyecanından dolayı akli melekelerini pek kullanamaz. bkz. tarik tufan

sen kurban ol o taraftara!! beşiktaşlı olsa da tarık abinin bu fanatikliği benim için kurtarıcı oluyo..küçümseyenelere, "ayyyh ne anıyosun 22 kişi bi topun peşinde,çok saçmaaa" diyenlere gosterebileceğim nadide bi ornek.tarık abi beşiktaşı seviyo,ve bunun rasyonel bi izahı yok.
tıpki benimki gibi..

Quote:

fbmania wrote:
ben manyak mıyım?

ona ne şüphe!

heh,bi hakaret etmediğin kalmıştı!!!

Posted: Sat Apr 18, 2009 10:33 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
tabi, bütün haksızlıklar size yapılıyo. bi tek sizsiniz hakkı yenilen. bizim başkanımızdı sanki biz şampiyonluğu masa başında kazandık diyen.

fbmania wrote:
tarık abi beşiktaşı seviyo,ve bunun rasyonel bi izahı yok.
tıpki benimki gibi..

kusura bakma ama ben buna külliyen karşıyım.

fbmania wrote:

heh,bi hakaret etmediğin kalmıştı!!!

iyide ben iki cevap yazdım o soruya, sen gidip hangisini seçmişsin. bu bir testti. testin sonucu: olaylara negatif yönden bakıyorsun.
yoksa, tabi ki estagfurullah! Smile

>fundamoro<
Posted: Sat Apr 25, 2009 12:34 pm Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 25 Nov 2006 Posts: 263 Location: Germany/Turkey
Very Happy
kübra, bu yorumlardan sonra bana ne yorum yapmak düser acep? Very Happy denilecek herseyi demissin kuzu ya Very Happy Very Happy
bu sene tüm fenerliler cakmada olsa, sivasli! haydi sivas, haysi sivas haydiiii, tam zmni tam zmni simdi Very Happy Very Happy Laughing
bide son olarak:
I LOVE U LUGANO
demek istiorum Very Happy
bide, burdan anneme babama slm sölemek istiorum..deermisim Very Happy
haydi eyvAllah Very Happy
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
awayclose
Posted: Sun Apr 26, 2009 8:46 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
bu hafta ikimizde topu havaya diktik. siz çok bişey kaybetmediniz de olan bizim şampiyonluğa oldu. Very Happy bari sivas olsa ya. Smile

fbmania
Posted: Mon Apr 27, 2009 11:23 am Reply with quote
Quote:
bu hafta ikimizde topu havaya diktik. siz çok bişey kaybetmediniz de olan bizim şampiyonluğa oldu. bari sivas olsa ya.

valla aynen oyle oldu. Very Happy
her ne kadar bir fenerbahçeli'ye "x şampiyon olsun" demeyi yakıştıramasam da burdaki bilinmeyenimiz sivasspor olduğu için benim de gonlümden geçen adayın sivas olduğunu gizleyemicem.sonuçta istanbul takımı değil,olası bi şampiyonlukta kafam beynim rakip takımların marşlarıyla filan şişmicek,siteye dev bir sivasspor bayrağı asılacağını da sanmıyorum.ki asılsa da problem yok.kırmızı beyaz güzel renk.e sivasspor trabzonspor gibi galatasaray'ın uydusu da değil.henüz bi yamukluklarını gormedik.akıllı uslu toplarını oynuyolar.hem sivas hemşerim sayılır.allahım inşallah sivasspor şampiyon oluur!! Smile Crying or Very sad Smile

valla salak gibi kaç sayfa bizim topçuları savunmuşum.utanıyorum..
3-5 maç değil,omür boyu futbol oynama cezası vermek gerek alayına.
sezon sonu bi kaç futbolcu hariç hepsine yol versinler.
çubukluya ihanet affedilmez.
şu tabloya inanamıyorum.boşuna mı hep destek tam destek dedik,boşuna mı tek korkun kaybetmek olsun,savaşmazsan yazıklar olsun dedik. Sad
tam zico'yal güzel günler goreceğiz guneşli gunler derken bi tane herif geldi,fabrika ayarlarına geri dondük resmen Sad
aragones bi de kaybetmeyi haketmedik demiş!valla biz de seni haketmedik ama yapıcak bişi yok:(
sevdamız formaya,o yüzden fazla ses de çıkaramıyorum.yaşam biter destek asla netekim.
lig bi an once bitsin artık.bitsin ki tekrar onümüze bakıp hayaller kuralım,marşlar yazalım.yeni ve gerçek fenerlilerle dolu takımı düşleyelim 3 ay boyunca...

Posted: Wed May 05, 2010 9:18 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
vay be, bu topikteki son mesajın üstünden 1 yıl geçmiş. futbolun bir afyon olduğunu sonunda anladık demek. afyon mafyon ama bugünki maç çok iyi geldi valla. Laughing

All times are GMT
Page 11 of 12
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |