Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> Tekno Abla/ Abi

b€tul
Posted: Wed May 12, 2010 5:04 am Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Bloggera giriş yapamıyorum aylardır bloglar hariç blogger anasayfası veya giriş yapabilmem için herhangi bir eklentisi açılmıyo malesef...birkaç yöntem denedim ama nuh diyo peygamber demiyo , deneyebileceğim herhangi bir yöntem bilen.. Question

kaf_dagli
Posted: Thu May 13, 2010 9:03 am Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
awayclose wrote:
bazı şeyler için yardım istemeden önce kendin bir yapmayı denesen tek başına birçok şeyin üstesinden gelebileceksin aslında, o potansiyeli görüyorum sende, tek ihtiyacın biraz özgüven. Laughing

haklısınız efenim lakin acil olduğundan çalışmaları çift koldan yürütelim dedim.ben de kendime inanıyorum Smile

Posted: Thu May 13, 2010 5:17 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
b€tul wrote:
Bloggera giriş yapamıyorum aylardır bloglar hariç blogger anasayfası veya giriş yapabilmem için herhangi bir eklentisi açılmıyo malesef...birkaç yöntem denedim ama nuh diyo peygamber demiyo , deneyebileceğim herhangi bir yöntem bilen.. Question

blogger aylar önce yasaklanmıştı, dns ayarlarıyla oynamayı denedinmi? youtube'a girebiliyor musun mesela?

ceren
Posted: Thu May 13, 2010 6:50 pm Reply with quote
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
awayclose wrote:
dns ayarlarıyla oynamayı denedinmi? youtube'a girebiliyor musun mesela?

mod youtube nda dns ayarları değişti dimi? sen yeni dns sayılarını biliyorsan hayrına bi versen Smile

Posted: Sat May 15, 2010 9:19 am Reply with quote
awayclose wrote:
blogger aylar önce yasaklanmıştı, dns ayarlarıyla oynamayı denedinmi? youtube'a girebiliyor musun mesela?

youtuba girebiliyodum ama blogger açılmıyo...yasaklandı diye duymuştum ama bloglar açıldığı için söylenti sanmışmtım sadece anasayfa açılmıyo bende çünkü...vınn kullandığım için olabilirmi acaba, aklıma bundan başka bir sorun gelmiyo artık..

awayclose
Posted: Sun May 16, 2010 4:49 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
ceren wrote:
mod youtube nda dns ayarları değişti dimi? sen yeni dns sayılarını biliyorsan hayrına bi versen Smile

aa, değişmişmi? bilmiyorum valla, ben üniden bağlandığım için bizde bloklu site yok, dns ayarı falan gerekmiyo yani, o yüzden takip etmiyorum ama sanmam değiştiğini. 4.2.2.1 , 4.2.2.2 vs. işe yarıyo olmalı hala. Smile yada 208.67.222.222 , 208.67.220.220

b€tul wrote:
youtuba girebiliyodum ama blogger açılmıyo...yasaklandı diye duymuştum ama bloglar açıldığı için söylenti sanmışmtım sadece anasayfa açılmıyo bende çünkü...vınn kullandığım için olabilirmi acaba, aklıma bundan başka bir sorun gelmiyo artık..

sanmam vınn'la ilgili olduğunu. muhtelif forumlarda blogger'a girmek için çeşitli yöntemler anlatılmış ama genelde dns ayarlarıyla ilgili sanırım.

kaf_dagli
Posted: Thu May 20, 2010 8:58 pm Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
Sad
ya benim google'ım ,saatim,takvimim her şeyim arapça oldu yanlışlıkla nasıl düzeltebilirim Question

Posted: Sat May 22, 2010 8:06 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
kaf_dagli wrote:
Sad
ya benim google'ım ,saatim,takvimim her şeyim arapça oldu yanlışlıkla nasıl düzeltebilirim Question

dil ayarlarını değiştirmişsin heralde. XP kullanmayıda bıraktım tam olarak hatırlamıyorum nerdeydi ama denetim masasında biyerlerde dil ayarları olcaktı. bulamazsan haber et daha detaylı araştırayım.

Last edited by awayclose on Sat May 22, 2010 8:29 pm; edited 1 time in total

kaf_dagli
Posted: Sat May 22, 2010 8:26 pm Reply with quote
tamamdır üstad ,hallettim

Posted: Sat May 22, 2010 8:32 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
kaf_dagli wrote:
tamamdır üstad ,hallettim

muhtemelen cevap vermekte geciktiğim için kendin uğraşıp bi şekilde düzelttin, bu yüzden bundan sonra 2 günden önce cevap yok sana. Smile

kaf_dagli
Posted: Sat May 22, 2010 9:36 pm Reply with quote
awayclose wrote:
muhtemelen cevap vermekte geciktiğim için kendin uğraşıp bi şekilde düzelttin, bu yüzden bundan sonra 2 günden önce cevap yok sana. Smile

bak şimdi günahımı aldın.ben dedim ki arapça klavyeyi kendi kendime yaptım diye away çok gücendi,şimdi onu beklemeliyim.o yüzden iki gündür hiçbir şeye dokunmadım h.1431 de kaldım, google'ı arapça kullandım sırf sen gücenme diye.şimdi de bulamazsan detaylı araştırayım demişsin diye dedim away uğraşmasın ,işinden gücünden olmasın.denetim masasını gorünce de bir an hatırladım nelerle uğraştığımı ve hallettim ama senin bana reva gordüğün ifadelere bak çok darıldım çook Crying or Very sad

Posted: Sun May 23, 2010 11:16 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
kaf_dagli wrote:
bak şimdi günahımı aldın.ben dedim ki arapça klavyeyi kendi kendime yaptım diye away çok gücendi,şimdi onu beklemeliyim.o yüzden iki gündür hiçbir şeye dokunmadım h.1431 de kaldım, google'ı arapça kullandım sırf sen gücenme diye.şimdi de bulamazsan detaylı araştırayım demişsin diye dedim away uğraşmasın ,işinden gücünden olmasın.denetim masasını gorünce de bir an hatırladım nelerle uğraştığımı ve hallettim ama senin bana reva gordüğün ifadelere bak çok darıldım çook Crying or Very sad

yok canım ne gücencem. sizin kendi problemlerini kendi halledebilen bireyler haline gelmeniz aksine beni onurlandırıyor. Laughing

kaf_dagli
Posted: Thu Oct 14, 2010 5:34 pm Reply with quote
gençler hayati onem taşıyan bi problemimiz var benim problemim var daha doğrusu

benim pcnin şarj girişinde bir problem oldu şarj olmuyor şimdi ben pc'nin pilini çıkarıp benimkiyle aynı model olan başka bir pcnin pil yerine yerleştirsem ve orada sarj etsem sonra tekrar kendi pcme yerleştirsem

a) pil değişimi sırasında bilgisayarımın kafası karıştırıp daha büyük sorunlara yol açar mıyım?
b) yukarda geçerli olan aynı kotülüğü sağlam olan pcye de yapar mıyım ?

-servise gonderme gibi bir lüksüm yok Laughing -
kestane kebap acele cevap

Posted: Thu Oct 14, 2010 6:44 pm Reply with quote
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
pehhh ilelebet boyle mi kullanacaksın?deli misin sen ya?benim arkadaşın yedi yıllık bilgisayarına da aynısı olmuştu tamire gotürdü.altın sarısı garip bir nesne monte edilip şarj girişi sağlanmıştı,acaip orjinal olmuştu ama kaf,boyle hamam çeşmesini andırıyordu Laughing bence sende oyle birşey yaptır

Posted: Thu Oct 14, 2010 8:35 pm Reply with quote
ilelebet kullanmıcam elbet fakat ekranını çatlatıp servise gondermemin üzerinden çok geçmeden ikinci bir vakayla çıkamam babamın karşısına Smile

şey bişey sorucaktım renk tercihimiz var mı acaba hani altın sarısı olmasa Laughing Laughing

All times are GMT
Page 3 of 4
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |