Author Message

The Outlandish Forum Index -> OutlandTurk -> Türk morolar niye bu kadar sanssiz:(

mihrimah
Posted: Thu Dec 10, 2009 10:31 am Reply with quote
Active Member Active Member
Quote:
neyse bu tür konuşşmalarla konuyu başlıkı amacıından saptırmayalım.çünkü hem yeni moroların kafasıı karışıışıyor hem de outlanTurk'te ol hakkında yeni şşeyler oğrenmek isteyen moroları oyalamıışş oluyoruz.şşahsen ing.forumda boyle olunca ben epeyi sayıyorum (hinduizmden kek yapma boyutuna geldiler helal olsun ayrıca resmen konuyu kapamaya çalışıyorum vay bee Smile )

son durumu başşlık içeriğiyle uygun ozetlersem bazıı türk morolar o kadar da şşanssız değiil Smile

güzel bir kapanış oldu bu hadise.. şahsen bu topiği açtığımda gördüğümün aksine istisnalarla karşılaşacağımı ve bu şekilde mutlu olacağımı düşünmüştüm.. en başında istediğim gibi olmadı maalesef Sad meğer herkes aynı dertten muzdaripmiş üstat.. ama awayclose'un başına gelenler isediğim haberlerden küçük bir numune oldu.. inşallah devamı gelir Smile senin de dediğin gibi bazı Türk morolar o kadar da şanssız değilmiş Laughing
View user's profile Send private message
smee
Posted: Sun Dec 13, 2009 10:51 am Reply with quote
Gender: Female Joined: 19 Aug 2008 Posts: 278 Location: TURKEY
waaaay be! bakıyorum da bedri waqas ın aklından hiç çıkmıyor.bazı morolar hakkatten de çok şanslı ha! işini iyi yapınca boyle oluyor demek Smile

Quote:
yok, görüşemedim ne yazıkki. adanmışlık yokta baya bi emek sarfettik tabi.

nee yani hiç konuşmadın mı ben de sen ve ahmed in bizimkilerle muhabbeti baya koyudur diye düşünmüştüm hatta callin u klibindeki eleman bizin bedri olabilir diye de düşünmüştüm bi ara ama sonra abide türk tipi olmadığına karar vermiştim Laughing

freedom from cages that limit my mind.
awayclose
Posted: Wed Dec 16, 2009 12:07 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
smee wrote:
nee yani hiç konuşmadın mı ben de sen ve ahmed in bizimkilerle muhabbeti baya koyudur diye düşünmüştüm hatta callin u klibindeki eleman bizin bedri olabilir diye de düşünmüştüm bi ara ama sonra abide türk tipi olmadığına karar vermiştim Laughing

Laughing koyu bi muhabbet yok, sadece mail yoluyla bi bağlantımız mevcut. ne yazık ki ahmedin de benim de yüzyüze görüşme fırsatımız olmadı hiç. Smile

nobleness
Posted: Fri Apr 02, 2010 2:27 pm Reply with quote
New Member New Member
Bir moro bu kadar şanssız olabilir yaa Danimarka'dakiler ne kadar şanslı yyaa off her Allah'ın günü oradalar zaten offf morolar konser işi beni bitirdi zatenn Sad Sad Sad Sad Sad
awayclose
Posted: Tue Apr 06, 2010 6:49 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
nobleness wrote:
Bir moro bu kadar şanssız olabilir yaa Danimarka'dakiler ne kadar şanslı yyaa off her Allah'ın günü oradalar zaten offf morolar konser işi beni bitirdi zatenn Sad Sad Sad Sad Sad

niye bitirdi ya? istanbula gelselerde gidemicem diye üzülüyosan o işler belli olmaz. bakarsın 81 ili kapsayan bir turne yaparlar. Smile tamam biraz abarttım ama yinede ümitvar olmak lazım. Smile

mihrimah
Posted: Sat Apr 10, 2010 11:18 pm Reply with quote
nobleness wrote:

bu kadar üzülme morocan.. hem gorenler gorecek de ne olacak..

demir korkuluklara takılacak belki de sevgileri (bugün iyice damardn gidiyorum Very Happy )

valla boyle yapma kendimden çok sana üzüldüm şimdi.. hangi vilayettesin sen?? aldırırız seni de.. Very Happy

sen oradan bir servislik moro çıkar, atlayın gelin yani ne diye üzülüyorsun bu kadar??

Quote:
niye bitirdi ya? istanbula gelselerde gidemicem diye üzülüyosan o işler belli olmaz. bakarsın 81 ili kapsayan bir turne yaparlar.

olmaz ki!! şu morocağızı avutacağım diye de bu kadar desteksiz atılmaz ki Very Happy

Mihr ü mahe etmek işâret abes" Smile

All times are GMT
Page 6 of 6
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum