Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> forumun enleri

awayclose
Posted: Sat May 22, 2010 8:07 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
Quote:
en özlenen: fundie, nesli

ne özlicem be! gelene canım feda, gelmeyene elveda. Smile

fbmania wrote:
p.s: bedri en anlayışlı moro ünvanını verdiğim gibi geri alıyorum.en pis ennn. ennnn..... moro sensin.öl sen!
cevabımı futbol topaçına yazıcam, şu güzel ortamı bozmanın lüzumu yok Mad

valla cevap mevap göremedim ben, e tabi zor bi durum olsa gerek, insanın nutku tutuluyo, iki kelimeyi bi araya getiremez oluyo. Smile

mihrimah
Posted: Sun May 23, 2010 11:16 am Reply with quote
Active Member Active Member
ayyy çok eğlenceli bir topik olmuş bu yahu çok beğendim Smile

tabi ki bunu yapması en beklenilesi moro kaf dağlı sana ayrıca teşekkür ederim Smile en OHA moro, en iyi çıkış yapan moro, en gelecek vaaededen moro sıfatlarınıu haddim olmayarak kabul ettim..

kaf dağlı sen var ya en şeyyy nasıl desem moro'sun bence Laughing

awayclose'un diktator moroluğu konusunda biraz şüphelerim var açıkçası... kızlar forumu çoktan ele geçirmiş gibi gorünüyor..

en gaza gelen moro diyebiliriz bence fbmaniaya kızdığında ve sevdiğinde yazdığı destansı yorumlar için Laughing

haaa en süzük moro için aklınızdan kim geçiyor??

Mihr ü mahe etmek işâret abes" Smile
View user's profile Send private message
mihrimah
Posted: Sun May 23, 2010 11:22 am Reply with quote
hanizuh wrote:
ben de beğendim listeyi solicek pek bişe yok sanırsam ama en kafa moro kısmanda kafın adı nie yok? Smile yani ben pek bilmem tabi ama cerenle fbmania'nın bunu solemesi gerkirdi heralde Smile

Quote:
ama klavyesi en bozuk moro ben değil,üşenip sesli harfleri yazmayan hanizuh olabilir Smile

o kadar mı goze batıyo? Shocked ben nasıl yazdığımn farkında bile diilm Smile

sanırım evet Smile ben mesela harfler eksik yazılınca gerçek hayatta da o insanın oyle konuştuğu hissine kapılıp zihnımde oyle canlandırıyorum.. çok komik oluyor Very Happy

mihrimah
Posted: Sun May 23, 2010 11:33 am Reply with quote
Türk medyasına bomba gibi düşen haberleriyle
en paparazzi moro= awayclose Laughing Laughing

kaf_dagli
Posted: Sun May 23, 2010 12:48 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
mihrimah wrote:
tabi ki bunu yapması en beklenilesi moro kaf dağlı sana ayrıca teşekkür ederim Smile

rica ederiz ,siz değerli moroların katkısıyla daha eğlenceli hale geleceğine inanmaktayız ve bunu gormekteyiz.

mihrimah wrote:

en teveccühünüz efem : )

mihrimah wrote:
awayclose'un diktator moroluğu konusunda biraz şüphelerim var açıkçası... kızlar forumu çoktan ele geçirmiş gibi gorünüyor..

ah mihrimah ah bu günlere gelene kadar neler çektik,ağzımda diş kalmadı desem yeridir Laughing burada hangimizin garantisi var kardeş,away her an birimizi banlayabilir de kim ne diyebilir ? ama yaşasın şanlı direnişimiz ki biz hiç bir şeyden korkmadık,korkmiciiiz.çektiklerimizi daha iyi anlayabilmek için eski yazılanları boş zamanlarınızda okumanız tavsiye olunur Smile

mihrimah wrote:

valla fbmania benim demiş biz de bir şey demedik Smile

son olarak mihrimah seni de en alıntılayamayan moro'ya eklemeli sanırım yavrucum niye iki ayrı mesajla alıntılıyorsun.sen hem alıntılayabiliyorsun hem alıntılayamıyorsun galiba Smile

Posted: Sun May 23, 2010 1:20 pm Reply with quote
kaf_dagli wrote:

mihrimah wrote:

en teveccühünüz efem : )

yok yok oyle.. en mutevazi moro ayaklarına yatmanın alemi yok şimdi Laughing

kaf_dagli wrote:
mihrimah wrote:

ah mihrimah ah bu günlere gelene kadar neler çektik,ağzımda diş kalmadı desem yeridir Laughing burada hangimizin garantisi var kardeş,away her an birimizi banlayabilir de kim ne diyebilir ? ama yaşasın şanlı direnişimiz ki biz hiç bir şeyden korkmadık,korkmiciiiz.çektiklerimizi daha iyi anlayabilmek için eski yazılanları boş zamanlarınızda okumanız tavsiye olunur Smile

ara sıra okuyorum ama hiç oyle bir hava gormedim maaşallah forumda en borusu oten morolarsınız teker teker Laughing awayclose'u en kendini bir şey zanneden moro 'mod'una sokup alttan alta ele geçirmişiniz bakıyorum da Laughing

kaf_dagli wrote:
mihrimah wrote:

valla fbmania benim demiş biz de bir şey demedik Smile

fbmania mı süzük?? yapmayın, etmeyin! süzüklere hakaret olur bu Laughing

kaf_dagli wrote:
son olarak mihrimah seni de en alıntılayamayan moro'ya eklemeli sanırım yavrucum niye iki ayrı mesajla alıntılıyorsun.sen hem alıntılayabiliyorsun hem alıntılayamıyorsun galiba Smile

kesinlikle!! hatta yanına "en bir oyle bir boyle moro", "en teknoloji ozurlu moro" diye de ekleyebilirsiniz..

hala şu alıntılama işini çozemedim ben ya!! ne güzel inci gibi alıntılamışsın.. ben beceremiyorum onu.. ben de teker teker alıntılıyorum Rolling Eyes

mihrimah
Posted: Sun May 23, 2010 1:25 pm Reply with quote
aaaaaaaaaa!! becerdim kız!! Laughing Laughing valla kendimi tebrik ederim.. azmin elinden hiçbir şey kurtulamıyor Laughing

ama eminim benim kullandığım yontemin daha kolay bir yolu vardır!! anam ağladı alıntılayana kadar Sad

hanizuh
Posted: Sun May 23, 2010 4:43 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 28 Apr 2008 Posts: 781 Location: turkey
fbmania wrote:
haha, niye hanizuh biz kaf'tan sorumlu devlet bakanı mıyız,

sen de yazabilirsin adını tabi ki,hacer insanlığa mal olmuş bi şahsiyettir, biz sahiplenemeyiz onu Laughing

izin verdin ya Allah razı olsun!

mihrimah wrote:

oyle biri mi var?? Smile

mihrimah wrote:
sanırım evet Smile ben mesela harfler eksik yazılınca gerçek hayatta da o insanın oyle konuştuğu hissine kapılıp zihnımde oyle canlandırıyorum.. çok komik oluyor Very Happy

boyle konuşmadıımı kim soledi ki? Laughing

fbmania
Posted: Sun May 23, 2010 4:52 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
Quote:
valla cevap mevap göremedim ben, e tabi zor bi durum olsa gerek, insanın nutku tutuluyo, iki kelimeyi bi araya getiremez oluyo. Smile

keh keh, çok komik!

işimiz gücümüz var heralde, yazacaklarım büyük ihtimalle sayfalar dolusu olacağından biraz kendi standartlarıma çekmeye çalışmalıyım.

futbol topiki benim evladım gibi, oraya yazdıklarım buradakiler gibi alelade olmayacak.
torunlarıma okutcam ilerde Cool

Quote:

ya son zamanlarda niye gelen geçen bana ayar vermeye çalışıyo?

tamam, şu günlerde bi hayli derbeder,çokça kederli, biraz da yalnızım.

o eski halimden eser olsa şimdi senle acımasız bir polemiğe girerdim yeni yetme moro mihrimah; ama ızdırap içinde yorgun olduğumdan mütevellit bu sferlik boynumu büküp kaşlarımı guiza pozisyonunda bırakmakla yetiniyorum.

yani sizin bu yaptığınıza da düşene bi tekme daha sallamak denir, ben daha ölmedim ulan!!!!!!

ayrıca şunu da belirtmeden geçemicem: ben yoksam herşey eksik,ben varsam herşey tamam.

[bu son cümle alakasız oldu ama şimdi şarkıda öyle diyodu, hislendim, gaza geldim,kendime uyarladım.
fena da olmadı hani Very Happy ]

Posted: Sun May 23, 2010 6:59 pm Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
mihrimah wrote:

hakkaten ben niye direkt iyi bir şeymiş gibi algıladım ki nasıl diyeceğini bilemediğine gore kotü bir şey de kastedmiş olabilirsin.ne demek istiyorsun mihrimah açık konuş Laughing Laughing

mihrimah wrote:
ara sıra okuyorum ama hiç oyle bir hava gormedim maaşallah forumda en borusu oten morolarsınız teker teker Laughing awayclose'u en kendini bir şey zanneden moro 'mod'una sokup alttan alta ele geçirmişiniz bakıyorum da Laughing

ah mihrimah en gerçekleri goremeyen moro olma.bizzat kendi ifadeleri var ben diktatorüm diye ,tankla tüfekle üstümüze yürüdü her ne kadar smiley olsa da yürüdü.

mihrimah wrote:
aaaaaaaaaa!! becerdim kız!! valla kendimi tebrik ederim.. azmin elinden hiçbir şey kurtulamıyor

ama eminim benim kullandığım yontemin daha kolay bir yolu vardır!! anam ağladı alıntılayana kadar

aslansın.bir dahaki sefere de tek tek alıntılamayı dene bakalım onu da başaracağına inanıyorum yani mihrimah dedi ......kaf daglı ....dedi şeklinde alıntı yapma da sadece kaf daglı dedi şeklinde alıntı yap.valla isimle alıntı yapınca anamız ağlıyor genelde klavyen hızlı olup kodları da ezberlemediysen bnm bildiğim başka yöntem yok ama yukarıdaki alıntı butonu da fevkalade iş gorüyor Smile

Posted: Sun May 23, 2010 11:50 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
mihrimah wrote:
awayclose'un diktator moroluğu konusunda biraz şüphelerim var açıkçası... kızlar forumu çoktan ele geçirmiş gibi gorünüyor..?

kaf_dagli wrote:

mihrimah bu kuru laflara kanacak değil, kendi okumuş görmüş herşeyi işte. ben ne kadar her görüşe açık, herkesin fikrini çekinmeden beyan edebileceği, demokratik bir ortam oluşturmaya çalıştımsa onlar da o kadar bunu suistimal etmeye ve cılkını çıkarmaya yeltendi. biz özgürüz bahaneleriyle başkalarının özgürlüklerini çiğnediler, makama mevkiye göz dikip devrim türküleri söylediler, beni diktatörlükle suçlayıp kendilerine yandaş aradılar. ama elmoro4life forumu asla birkaç çapulcunun çatlak sesiyle karışıklık çıkarılabilecek biryer değil. yumuşak başlı olsakta uysal koyun olmadığımızı acı tecrübelerle de olsa zaman içinde öğrendiler.

mihrimah wrote:

hey hey burda bir sataşma seziyorum! ben kimsenin pohpohlamasıyla artizlenip ortalığı kurda kuşa teslim edecek değilim. biz makam mevki değil, hizmet sevdasıyla çıktık yola. bugüne kadar dünya nimetleri bizim gözümüzü hakikatten ayıramadı, bundan sonra da ayıramaz inşallah.

kaf_dagli wrote:
ah mihrimah en gerçekleri goremeyen moro olma.bizzat kendi ifadeleri var ben diktatorüm diye ,tankla tüfekle üstümüze yürüdü her ne kadar smiley olsa da yürüdü.

evet yürüdüm, ama sadece forumun selahiyeti ve bekası için.

Quote:
en süzük moro= fbmania

iki iki mi oldu, iki iki mi olduuu? LaughingLaughingLaughing

mihrimah
Posted: Mon May 24, 2010 2:54 pm Reply with quote
fbmania wrote:

Quote:

ya son zamanlarda niye gelen geçen bana ayar vermeye çalışıyo?

tamam, şu günlerde bi hayli derbeder,çokça kederli, biraz da yalnızım.

o eski halimden eser olsa şimdi senle acımasız bir polemiğe girerdim yeni yetme moro mihrimah; ama ızdırap içinde yorgun olduğumdan mütevellit bu sferlik boynumu büküp kaşlarımı guiza pozisyonunda bırakmakla yetiniyorum.

yani sizin bu yaptığınıza da düşene bi tekme daha sallamak denir, ben daha ölmedim ulan!!!!!!

ayrıca şunu da belirtmeden geçemicem: ben yoksam herşey eksik,ben varsam herşey tamam.

[bu son cümle alakasız oldu ama şimdi şarkıda öyle diyodu, hislendim, gaza geldim,kendime uyarladım.
fena da olmadı hani Very Happy ]

yeni yetme moro ha!! katılalıdan beri bu forum için saçımı süpürge ettmim ben!! sense kalkmış o iki dakikalık "zalim an"ın acısını bizden çıkarıyorsun! oldu mu yani şimdi?? yakıştı mı??
bütün o düşülen komik duruma, elimize geçen büyük malzemeye rağmen kimse sesini çıkardı mı burda.. üstelik forumun genel görüşüne rağmen senin en süzük moro olmana itiraz ettim ben.. ama ne oldu?? iyi niyetim bir fenerlinin yaşadığı travmanın kurbanı oldu.. yazık! Laughing

hadi bakim toparla kendini biraz.. ne demiş Ahmet Turan abim :"Yaşayan görür; bu lig daha yıllarca devam eder, nice nice maçlar gelir geçer. Futbol merkezi olmayan bir endüstridir; her yıkımdan sonra ertesi yılın ümidi ile kırılan kanatlarımızı onarır, sızlayan yaralarımızı dindirmeye bakarız. Fenerbahçe yine şampiyon olur; yıllardan beri olduğu üzere yine GS'ı yener, birkaç günlüğüne mutlu olur ve bizler üzülürüz; yine birbirimizle dalga geçeriz.

Haydi geçmiş olsun; artık önümüzdeki maçlara bakalım, ne dersiniz?" Laughing Laughing

mihrimah
Posted: Mon May 24, 2010 2:55 pm Reply with quote
awayclose wrote:
mihrimah wrote:
awayclose'un diktator moroluğu konusunda biraz şüphelerim var açıkçası... kızlar forumu çoktan ele geçirmiş gibi gorünüyor..?

kaf_dagli wrote:

mihrimah bu kuru laflara kanacak değil, kendi okumuş görmüş herşeyi işte. ben ne kadar her görüşe açık, herkesin fikrini çekinmeden beyan edebileceği, demokratik bir ortam oluşturmaya çalıştımsa onlar da o kadar bunu suistimal etmeye ve cılkını çıkarmaya yeltendi. biz özgürüz bahaneleriyle başkalarının özgürlüklerini çiğnediler, makama mevkiye göz dikip devrim türküleri söylediler, beni diktatörlükle suçlayıp kendilerine yandaş aradılar. ama elmoro4life forumu asla birkaç çapulcunun çatlak sesiyle karışıklık çıkarılabilecek biryer değil. yumuşak başlı olsakta uysal koyun olmadığımızı acı tecrübelerle de olsa zaman içinde öğrendiler.

bunlar çok kışkırtıcı laflar awayclose! ağır ol biraz.. valla bu kızcağızlar olmasa forumun sinek avlar haberin var mı senin?? ayrıca olası bir devrimde de her zaman ezilen halkın yanındayım haberin ola Laughing

awayclose wrote:
mihrimah wrote:

hey hey burda bir sataşma seziyorum! ben kimsenin pohpohlamasıyla artizlenip ortalığı kurda kuşa teslim edecek değilim. biz makam mevki değil, hizmet sevdasıyla çıktık yola. bugüne kadar dünya nimetleri bizim gözümüzü hakikatten ayıramadı, bundan sonra da ayıramaz inşallah.

ne edebiyat yaptın be! Laughing yani bilemiyorum mp3 kardeşliği topiğinde bir klavuza gerek duymuyorum gerçekleri görmek için Rolling Eyes demem o ki en amele moro sıfatını iliklerine kadar hak ediyorsun bence Laughing

awayclose wrote:
Quote:
en süzük moro= fbmania

evet bu olay cuk oturdu şimdi bence de o olsun Laughing Laughing

mihrimah
Posted: Mon May 24, 2010 3:05 pm Reply with quote
kaf_dagli wrote:
mihrimah wrote:

hakkaten ben niye direkt iyi bir şeymiş gibi algıladım ki nasıl diyeceğini bilemediğine gore kotü bir şey de kastedmiş olabilirsin.ne demek istiyorsun mihrimah açık konuş Laughing Laughing

kelimelerin kifayetsiz kaldığı morosun işte da!! daha ne diyim yani.. hem kötü bir şey kastetseydim nasıl diyeceğimi bilebilirdim sanırım Laughing

kaf_dagli wrote:
mihrimah wrote:

ama siz bütün bu badireleri atlatıp bu günlere kadar geldiniz ha! helal olsun be! bunca devrimler görmüş ülkelimzin özgürlük ve demokrasi sınavını geçmiş tek kalesi burası demek! Laughing

kaf_dagli wrote:
mihrimah wrote:
aaaaaaaaaa!! becerdim kız!! valla kendimi tebrik ederim.. azmin elinden hiçbir şey kurtulamıyor

ama eminim benim kullandığım yontemin daha kolay bir yolu vardır!! anam ağladı alıntılayana kadar

aslansın.bir dahaki sefere de tek tek alıntılamayı dene bakalım onu da başaracağına inanıyorum yani mihrimah dedi ......kaf daglı ....dedi şeklinde alıntı yapma da sadece kaf daglı dedi şeklinde alıntı yap.valla isimle alıntı yapınca anamız ağlıyor genelde klavyen hızlı olup kodları da ezberlemediysen bnm bildiğim başka yöntem yok ama yukarıdaki alıntı butonu da fevkalade iş gorüyor Smile

aman ben beceremeyeceğim galiba bu işi hem sadece bir kere alıntılayabiliyorum alıntı butonundan.. sonrası gene işkence! en iyisi ben kendi bildiğim yoldan gideyim.. az önce yazdığım bütün yorumları yanlışlıkla sildim zaten.. teker teker alıntılayım da hepsini mundar etmiyim bari Laughing

beni de böyle kabul ediverin Laughing

kaf_dagli
Posted: Mon May 24, 2010 7:54 pm Reply with quote
Smile tam istediğim gibi ortam kızışıyor! yaşasın
awayclose wrote:
mihrimah bu kuru laflara kanacak değil, kendi okumuş görmüş herşeyi işte. ben ne kadar her görüşe açık, herkesin fikrini çekinmeden beyan edebileceği, demokratik bir ortam oluşturmaya çalıştımsa onlar da o kadar bunu suistimal etmeye ve cılkını çıkarmaya yeltendi. biz özgürüz bahaneleriyle başkalarının özgürlüklerini çiğnediler, makama mevkiye göz dikip devrim türküleri söylediler, beni diktatörlükle suçlayıp kendilerine yandaş aradılar. ama elmoro4life forumu asla birkaç çapulcunun çatlak sesiyle karışıklık çıkarılabilecek biryer değil. yumuşak başlı olsakta uysal koyun olmadığımızı acı tecrübelerle de olsa zaman içinde öğrendiler.:

1.kimin ozgürlüğünü çiğnemişim bana isimle gel,kanıtla gel,boş sozlerle değil
2.''makama mevkiye goz dikip '' diyerek asıl korkularını dile getirmişsin ''irtica geliyor'' korkusuna donmüş bu
3.siz kimsiniz yumuşak başlılar olarak
4.sesimiz çatlak değil gayet gür çıkar away bey

awayclose wrote:
biz makam mevki değil, hizmet sevdasıyla çıktık yola. bugüne kadar dünya nimetleri bizim gözümüzü hakikatten ayıramadı, bundan sonra da ayıramaz inşallah

bknz.ikinci madde .ayrıca en koltuk sevdalısı moro ekledim enlere tek koltuk sahibi sen olduğundan direkt kazıyorum adını.ne kadar objektifim değil mi Smile

awayclose wrote:
Quote:
en süzük moro= fbmania

ama ama bu çok acımasızca olmuş kıyamam,Biricik fbmania'ma bunu yapmanıza izin veremem -itiraf etmeli çok güldüm ama!-

mihrimah wrote:

kelimelerin kifayetsiz kaldığı morosun işte da!! daha ne diyim yani.. hem kötü bir şey kastetseydim nasıl diyeceğimi bilebilirdim sanırım Laughing

Confused bilemiyorum hala emin değilim Laughing (iyi bir şeyse teşkür ederim kotü bişeyse sensin o Razz )

mihrimah alıntılamayı yapamadan once daha güzel alıntılıyordun sanki son hali korkunç olmuş Smile neyse nasıl rahatsan oyle takıl zorlamayalım

All times are GMT
Page 2 of 6
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |