Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> forumun enleri

fbmania
Posted: Mon May 24, 2010 8:27 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
Quote:
iki iki mi oldu, iki iki mi olduuu? LaughingLaughingLaughing

allah cezanı vermesin Laughing Laughing Laughing

dünden beri gülüyorum ya Laughing

Quote:
yeni yetme moro ha!! katılalıdan beri bu forum için saçımı süpürge ettmim ben!! sense kalkmış o iki dakikalık "zalim an"ın acısını bizden çıkarıyorsun! oldu mu yani şimdi?? yakıştı mı??
bütün o düşülen komik duruma, elimize geçen büyük malzemeye rağmen kimse sesini çıkardı mı burda.. üstelik forumun genel görüşüne rağmen senin en süzük moro olmana itiraz ettim ben.. ama ne oldu?? iyi niyetim bir fenerlinin yaşadığı travmanın kurbanı oldu.. yazık! Laughing

hadi bakim toparla kendini biraz.. ne demiş Ahmet Turan abim :"Yaşayan görür; bu lig daha yıllarca devam eder, nice nice maçlar gelir geçer. Futbol merkezi olmayan bir endüstridir; her yıkımdan sonra ertesi yılın ümidi ile kırılan kanatlarımızı onarır, sızlayan yaralarımızı dindirmeye bakarız. Fenerbahçe yine şampiyon olur; yıllardan beri olduğu üzere yine GS'ı yener, birkaç günlüğüne mutlu olur ve bizler üzülürüz; yine birbirimizle dalga geçeriz.

Haydi geçmiş olsun; artık önümüzdeki maçlara bakalım, ne dersiniz?" Laughing Laughing

saçını süpürge ediceksin tabi.
biz de zamanında bu yollardan geçtik.bi kere burası dışardan son derece sevecen görünmekle birlikte aslında gayet de içine kapanıktır.seni aramıza aldığımıza dua et.

ama haddini de bilicen tabi,rütben kadar konuş bi kere!

ha bi de sende bir yandaş medya eğilimi görüyorum.
iktidarın canını sıkacak biş söylemeyim de mp3'lerim kesilmesinin hesabını güdüyosun sen ,anladım ben seni. [bu yollardan geçtik diyorum,aynısını zamanında ben de yaptıydım
Laughing ]

ama hanım hanım, şunu bil ki;

hacer ve ben bu uğurda yalnız kalsak da bu sivil dikta rejimine, bu tek adam heveslerine, bu kokuşmuş düzene ve yardakçılarına direnmeyi ilelebet sürdürüciiiz!!

gün doğdu hep uyaaaandık siperleree dayandık
biz bu fooorum uğrunaaa
al kanlaraaa boyandıık

yolumuzz devrim yoolu gelin kardaşlar geliin
forumumuza yandaş doolmuş vurun kardaşlar vurun!!

Posted: Mon May 24, 2010 8:30 pm Reply with quote
Quote:
ama ama bu çok acımasızca olmuş kıyamam,Biricik fbmania'ma bunu yapmanıza izin veremem -itiraf etmeli çok güldüm ama!-

tek dostum benim!!

-sarılıp omzunda ağlayan smiley-

Posted: Mon May 24, 2010 10:41 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
mihrimah wrote:
bunlar çok kışkırtıcı laflar awayclose! ağır ol biraz.. valla bu kızcağızlar olmasa forumun sinek avlar haberin var mı senin??

işte bu yaklaşım çok yanlış. ben ilk günden beri forumun hepimize mal olması için çalıştım, asla sahiplenmedim, ki zaten sahiplenemem, forum benim değil ahmedin Smile ,ben sadece gelip geçici bir yöneticiyim. ben olmasam da bu forum varlığını devam ettirir, fakat sizsiz devam ettiremez. ama siz yinede kendinizi fasulye gibi nimetten saymayın. Smile

mihrimah wrote:
ayrıca olası bir devrimde de her zaman ezilen halkın yanındayım haberin ola Laughing

ezilmek mi? emin ol, dünyada daha fazla el üstünde tutulan bir halk bulamazsın. Smile

mihrimah wrote:
ne edebiyat yaptın be! Laughing yani bilemiyorum mp3 kardeşliği topiğinde bir klavuza gerek duymuyorum gerçekleri görmek için Rolling Eyes demem o ki en amele moro sıfatını iliklerine kadar hak ediyorsun bence Laughing

seninde müşahede ettiğin üzere halkın her kesimine, ki buna anarşi yanlıları da dahil, aynı hizmeti götürmekteyim.

kaf_dagli wrote:
1.kimin ozgürlüğünü çiğnemişim bana isimle gel,kanıtla gel,boş sozlerle değil

yapma gözünü sevim, cümle alem biliyor nice yeni yetme moroların sizin yüzünüzden forumdan arkalarına dahi bakmadan kaçtığını!!!

kaf_dagli wrote:
2.''makama mevkiye goz dikip '' diyerek asıl korkularını dile getirmişsin ''irtica geliyor'' korkusuna donmüş bu

açıkçası içinizde tehlike arzedebilecek biri yok. Laughing

kaf_dagli wrote:
3.siz kimsiniz yumuşak başlılar olarak

me, myself & I

kaf_dagli wrote:
4.sesimiz çatlak değil gayet gür çıkar away bey

LaughingLaughingLaughing

kaf_dagli wrote:
ayrıca en koltuk sevdalısı moro ekledim enlere tek koltuk sahibi sen olduğundan direkt kazıyorum adını.ne kadar objektifim değil mi Smile

sahip olduğum bir şeye niye sevda duyayım ki. Laughing

fbmania wrote:
hacer ve ben bu uğurda yalnız kalsak da bu sivil dikta rejimine, bu tek adam heveslerine, bu kokuşmuş düzene ve yardakçılarına direnmeyi ilelebet sürdürüciiiz!!

biz bu fooorum uğrunaaa
al kanlaraaa boyandıık

al işte, yine içmiş içmiş kafayı bulmuş. Laughing

fbmania wrote:
Quote:
ama ama bu çok acımasızca olmuş kıyamam,Biricik fbmania'ma bunu yapmanıza izin veremem -itiraf etmeli çok güldüm ama!-

tek dostum benim!!

-sarılıp omzunda ağlayan smiley-

kız çok güldüm diyo sen hala tek dostum diyosun, süzüklükte rakip tanımıyosun valla. Laughing

kaf_dagli
Posted: Tue May 25, 2010 10:41 am Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
fbmania wrote:
biz de zamanında bu yollardan geçtik.bi kere burası dışardan son derece sevecen görünmekle birlikte aslında gayet de içine kapanıktır.seni aramıza aldığımıza dua et.

Melike senin bu çirkef hallerini ozlemişim he !

awayclose wrote:
seninde müşahede ettiğin üzere halkın her kesimine, ki buna anarşi yanlıları da dahil, aynı hizmeti götürmekteyim.

away belki bir gün samimi olduğuna inanırdım da hani sen bana Mamak türküsünü bulmadın ya işte o gün her şey bitti.

awayclose wrote:
yapma gözünü sevim, cümle alem biliyor nice yeni yetme moroların sizin yüzünüzden forumdan arkalarına dahi bakmadan kaçtığını!!!

Aaa bunu duydum şok oldum.Ben bir kere her yeni gelen moro’nun elinden tutmayı ,onları teşvik etmeyi kendime gorev bildim ,onları senin zulmünden korumak için her şeyi goze aldım.bir tane isim ver bana away yuvarlak konuşma !
Melike’yle coştuğumuz zamanlarda da –ne coşuyoduk eskiden he- bunların hiçbiri gerçek değildir diye belirtiyoduk sık sık ki o olaylarda yıpranan da bir ben bir melike’ydi

Eğer oyleyse de yazıklar olsun be ! demek o yeni yetme,haddini bilmez ,ukala,şukela morolar mızmız çocuklar gibi koşup bizi sana şikayet etti bir çay kaşığı toz şeker miktarınca yürekli olup da gelip bize soyleselerdi ya!
Laughing Laughing

awayclose wrote:
me, myself & I

cıx yanlış !!
sen ,keyfin bir de keyfinin kahyası olacaktı o.Keyfini kaçırıp kahyasını kovmak da çocuk oyuncağı benim için.Eninde sonunda teke tek kalıyoruz away.
Laughing

awayclose wrote:
sahip olduğum bir şeye niye sevda duyayım ki. Laughing

he işte ben soylemedim sen soyledin.yani bütün bu mızmızlığın ,huysuzluğun ,dikta rejimin boşuna.Koltuğunu almak isteyen yok elinden,otur oturduğun yerde,sen bu astığım astık kestiğim kestik halinden vazgeç ben bir daha sesimi çıkarırsam.kısır dongü oldu bu ya : sen dediğim dedik diyorsun biz dediğin dedik değil diyoruz sen biz ilk başta dediğin dedik değil dedik zannedip dediğim dedik diyorsun biz dediğin dedik değil diyoruz sonra sen bize anarşist diyorsun biz sana dikta boyle gidiyoruz. Anaa ben sanırım sorunu tespit ettim çozüme ilk defa yaklaştığımızı hissediyorum yani away sen dediğim dedik demesen biz bir şey demicez Laughing

awayclose wrote:
kız çok güldüm diyo sen hala tek dostum diyosun, süzüklükte rakip tanımıyosun valla. Laughing

sus aramızı bozmaya çalışma melike de çok gülmüş bak

fbmania wrote:
allah cezanı vermesin
dünden beri gülüyorum ya

Posted: Tue May 25, 2010 11:02 am Reply with quote
Active Member Active Member
fbmania wrote:

Quote:
yeni yetme moro ha!! katılalıdan beri bu forum için saçımı süpürge ettmim ben!! sense kalkmış o iki dakikalık "zalim an"ın acısını bizden çıkarıyorsun! oldu mu yani şimdi?? yakıştı mı??
bütün o düşülen komik duruma, elimize geçen büyük malzemeye rağmen kimse sesini çıkardı mı burda.. üstelik forumun genel görüşüne rağmen senin en süzük moro olmana itiraz ettim ben.. ama ne oldu?? iyi niyetim bir fenerlinin yaşadığı travmanın kurbanı oldu.. yazık! Laughing

hadi bakim toparla kendini biraz.. ne demiş Ahmet Turan abim :"Yaşayan görür; bu lig daha yıllarca devam eder, nice nice maçlar gelir geçer. Futbol merkezi olmayan bir endüstridir; her yıkımdan sonra ertesi yılın ümidi ile kırılan kanatlarımızı onarır, sızlayan yaralarımızı dindirmeye bakarız. Fenerbahçe yine şampiyon olur; yıllardan beri olduğu üzere yine GS'ı yener, birkaç günlüğüne mutlu olur ve bizler üzülürüz; yine birbirimizle dalga geçeriz.

Haydi geçmiş olsun; artık önümüzdeki maçlara bakalım, ne dersiniz?" Laughing Laughing

iktidarın canını sıkacak biş söylemeyim de mp3'lerim kesilmesinin hesabını güdüyosun sen ,anladım ben seni. [bu yollardan geçtik diyorum,aynısını zamanında ben de yaptıydım
Laughing ]

biz bu fooorum uğrunaaa
al kanlaraaa boyandıık

şu yazdıklarına bir bak! avatarının altındaki tikler gözünü kör etmiş senin!! anlaşılan her zaman yanında olduğumu ısrarla belirttiğim ezilen halk da makam mevki hırsından nasibini almış!

iktidar hakkında söylediklerimi tam olarak okumamışsın herhalde sevgili fbmania!! sanırım fener hakkında yazdığım kısım en çok dokunanı olmuş ki sadece orası hakkında yorum yapmışsın...

bana yaptığın yandaş yakıştırması ise gayet çirkinceydi!! hiç üzerime alınmıyorum.. mp3'üm kesilmesinmiş!! Tanrım! beni ne kadar da yanlış tanımışsın!!

neyse ben bunun üzerine en kışkırtmalara gelmeyen, sükuneti tercih eden moro olmayı tercih edeceğim.. nasıl olsa tarih bir gün kimin haklı olduğunu gösterecektir.. size de devrim mücadelenizde başarılar diliyorum ve.. ve...

elveda!!

ps: Yıllardır burada olduğu halde daha bir OHA muhabirliğine bile yükselememiş olan, ve bu yönüyle de kaderi tuttuğu takımın kaderine bir hayli benzeyen kardeşimize forumunda mutluluklar diliyorum.. ben yoksam hiçbir şey eksilmez nasılsa :/

Mihr ü mahe etmek işâret abes" Smile
View user's profile Send private message
fbmania
Posted: Tue May 25, 2010 1:38 pm Reply with quote
mihrimah wrote:
fbmania wrote:

Quote:

Laughing ]

biz bu fooorum uğrunaaa
al kanlaraaa boyandıık

şu yazdıklarına bir bak! avatarının altındaki tikler gözünü kör etmiş senin!! anlaşılan her zaman yanında olduğumu ısrarla belirttiğim ezilen halk da makam mevki hırsından nasibini almış!

iktidar hakkında söylediklerimi tam olarak okumamışsın herhalde sevgili fbmania!! sanırım fener hakkında yazdığım kısım en çok dokunanı olmuş ki sadece orası hakkında yorum yapmışsın...

bana yaptığın yandaş yakıştırması ise gayet çirkinceydi!! hiç üzerime alınmıyorum.. mp3'üm kesilmesinmiş!! Tanrım! beni ne kadar da yanlış tanımışsın!!

neyse ben bunun üzerine en kışkırtmalara gelmeyen, sükuneti tercih eden moro olmayı tercih edeceğim.. nasıl olsa tarih bir gün kimin haklı olduğunu gösterecektir.. size de devrim mücadelenizde başarılar diliyorum ve.. ve...

elveda!!

ps: Yıllardır burada olduğu halde daha bir OHA muhabirliğine bile yükselememiş olan, ve bu yönüyle de kaderi tuttuğu takımın kaderine bir hayli benzeyen kardeşimize forumunda mutluluklar diliyorum.. ben yoksam hiçbir şey eksilmez nasılsa :/

lan?
gerçekten gitmiyosun dimi?
Shocked

gitmiyosun tabi,ben en süzük moro olduğum için hemen atladım yine sanırım Very Happy

Posted: Tue May 25, 2010 5:05 pm Reply with quote
Gender: Female Joined: 04 Sep 2007 Posts: 298 Location: Vienna-Austria
Burada neler olmuşta benim haberim olmamış..Öncelikle iyi fikir kaf tebrik ederim..Bi ara sanki böyle bi muhabbet dönmüştü,topikleştirilmesi iyi olmuş.. Smile
En seçimlerin isabetli olmuş..Ancak kıyıda köşede ne kadar moro varsa sayıpta beni hatırlamamış olman seni en hafızası kayıp yada ceydanın en kırıldığı moro yapar Sad Ama bak fbmania'ya zehir gibi maşşallah Laughing

Quote:
en masum moro'ya ceyda'yı koyuyorum ben.allah için bunca yıl bi yanlışını,çirkefliğini görmedik.fair play ruhu gelişmiş bi arkadaşımız.darısı başıma.

Eyvallah moro..Bunu bende görebildiysen,senin içinde bu var demektir..Ha gayret bir gün o fbmaniayı çıkarıcaksın piyasaya eminim.. Very Happy

Bu aralar halini hatrını sormak istesemde sonradan vazgeçiyordum..Atlatmış görünüyorsun...Bedri gül gül öldüm...O ne öyle iki iki mi falan fbmania güler müler ama dikkat et bak... Laughing
Ateşli muhalif konuşmaların geri gelmesi iyi olmuş..ne avukatlar varmış bizim forum da "be yaaaw"(buraların hayretimsi nidası) Very Happy hatırladık yine..
Kantarın topuzunu fazla kaçırmamanızı tavsiye ederim,Geçen sefer hakem olmuştum..bi işe yaramamıştı Laughing
En listemi birazcık düşünmem lazım...haydi kalın sağlıcakla...

Posted: Tue May 25, 2010 5:32 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
mihrimah away'i haklı çıkarırsa ben de giderim uleeeeyn! bu ne yahu david gale'in hayat'ına dondü.
en geleceği goren moro benim uyardım kırılmalar olur biz makaraya sarıcaz diye kırılan olursa kırarım kırılırım uleeyn

Quote:
En seçimlerin isabetli olmuş..Ancak kıyıda köşede ne kadar moro varsa sayıpta beni hatırlamamış olman seni en hafızası kayıp yada ceydanın en kırıldığı moro yapar

yok ceyda unutkanlıktan değil zihnimde oluşturduğum en'i tam kalıba dokemedim biraz daha kıvama gelmesini bekliyorum.boyle en yatıştırıcı moro vari bişey ama o tam karşılamıyor işte ben onu bulunca eklicem Smile

Posted: Tue May 25, 2010 6:15 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
Aman Allah tobeee!ortalık karıştı. kız hacer temizle bakalım şimdi olanları,bak bi topic açtın gene ortalık karıştı Smile başlicam sizin diktanıza da devriminize de ha!!! hadi gelin bir süreliğine çekiyorum çektim topicine yazalım,gozumuz gonlumuz açılır sakinleşiriz azcık Smile
ps1.melikenin post sayısıda kabak gibi gozume çarptı= 666 (tobe bismillah)
ps2.herkes giderse,benim ne işim var,bende giderim uleeeeeeyyyn

Posted: Tue May 25, 2010 8:52 pm Reply with quote
Gender: Female Joined: 28 Apr 2008 Posts: 781 Location: turkey
girmişiniz yine birbirinize:) bn de ne bu durgunluk diyodum yalnız bu soylemlerle bi yere varamadığınz halde ısrarla aynı şeyleri soylemeye devam ediyosunz birz uzlaşı lütfen! yoksa iş akp-chp kavgasından farksız bi hal alcak sonra gordüğünz gibi bi taraf başkan değiştirse de işe yaramıyo Laughing

kaf_dagli wrote:
Smile tam istediğim gibi ortam kızışıyor! yaşasın

seni anarşist! bari bu kadar belli etme ne olduunu! sonra da haklı direniş ayaklarına yatıyosun Laughing

mihrimah wrote:
elveda!!

küstürdünz işte kızı! cıx cıx

anlamadığım en topikinden ne istiyodunz yaw! zavallım duruyodu masum masum içinzden geçenler için de bi topikimiz var ya

fbmania
Posted: Tue May 25, 2010 9:21 pm Reply with quote
tamam herkes olduğı yerde kalsın!

ben gidiyorum!

yarın finallerimin başlaması hasebiyle yurda geri dönüyorum.
dolayısıyla cuma'dan önce internet'e giremem heralde.

o zaman kadar birbirnize mukayyet olun,arkamdan da çok konuşmayın.

sağlıcakla.....

Posted: Wed May 26, 2010 6:58 pm Reply with quote
Gender: Female Joined: 04 Sep 2007 Posts: 298 Location: Vienna-Austria
Yahu herkes otursun oturduğu yerde neden gidiliyormuş bakiim..Mihrimahcıım sen alışık değilsin azcık sert gelmiş olabilir canım..
Kaçtı mı gene kantarın topuzu Rolling Eyes

Posted: Thu May 27, 2010 3:46 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
bu topicin sessiz kalmasını istemiyorum.izninizle bende ''enler''imi yazmak istiyorum

en kafa moro=fbmania,kaf_dagli,smee(pınarın matematik bilen pazarcı muhabbetini hatırladınız mı?benim aklıma geldikçe hala gülüyorum Smile )

en oha moro=medya faresiyle yakın münasebetiyle awayclose,wrong rosary fahri gonullusu fbmania,ne var ne yok topicini en fazla güncelleyen kaf_dagli

en masum moro=kesinlikle ceyda(hacer ben buldum,en hanım hanımcık,insancıl moro olsun ceyda )

en baba moro=awayclose (modumuz,velinimetimiz,teşekküre boğulanımız)

en cazgır moro=yok oyle bir moro,bu forumdaki herkes sadece biraz fazla çenebaz Smile ikisi karıştırılmamalı!

en sanatçı moro=valla ben bi betülü bilirdim ama zeynep çizdikleriyle beni şoka uğrattı.helal olsun moro Smile

en iyi yardımcı erkek moro=karakif(bayanlardan da betül)

en daim moro=kaf_dagli (forumun bekçisidir,buralar ondan sorulur,forumdan maaş aldıgından şüpheliyim Razz )

en ozlenen moro=nesli ile fundanın yanısıra ben smee yi de çok odlazim Sad

en nicki zor moro=hanizuh(cidden zor ama ya Smile anlamını daha once soylemişmiydin?)
.......

bufff çokmuş be! neyse şimdilik bu kadar,hacer daha fazla kategori ekleme şu ilk mesaja yahu,vallahi soyleyecek moro kalmadı Smile

Posted: Thu May 27, 2010 6:18 pm Reply with quote
Member Member
Gender: Female Joined: 21 Feb 2010 Posts: 89 Location: Istanbul_Turkiye...
ceren beni yakistirdigin moroluga bende "sana da helal olsun moro" diyerekten karsilik vermek istiyorum nacizane..kabul edersen ne ala... Smile
_zeynebistan_
Posted: Thu May 27, 2010 6:19 pm Reply with quote
Member Member
Gender: Female Joined: 21 Feb 2010 Posts: 89 Location: Istanbul_Turkiye...
bu arada betul un ilgi alani nedir ben yeni takildigim icin daha ogrenmeye firsatim olmadi.. Question

All times are GMT
Page 3 of 6
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team