Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> forumun enleri

ceren
Posted: Thu May 27, 2010 6:27 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
_zeynebistan_ wrote:
bu arada betul un ilgi alani nedir ben yeni takildigim icin daha ogrenmeye firsatim olmadi.. Question

gayet profesyonel fotoğrafçıdır.çok hoş fotoğraflardan oluşan bir de bloğu vardır.ayrıca fotoshopu da çok iyi kullanır.elmoro4life daki çoğu avatar ona aittir,Allah başımızdan eksik etmesindir Smile

Posted: Thu May 27, 2010 6:32 pm Reply with quote
Member Member
Gender: Female Joined: 21 Feb 2010 Posts: 89 Location: Istanbul_Turkiye...
ceren wrote:

gayet profesyonel fotoğrafçıdır.çok hoş fotoğraflardan oluşan bir de bloğu vardır.ayrıca fotoshopu da çok iyi kullanır.elmoro4life daki çoğu avatar ona aittir,Allah başımızdan eksik etmesindir Smile

supermis...cekiyorum cektim topicini biraz karistirsam iyi olacak o zaman.. Wink
View user's profile Send private message
awayclose
Posted: Thu May 27, 2010 8:08 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
kaf_dagli wrote:
away belki bir gün samimi olduğuna inanırdım da hani sen bana Mamak türküsünü bulmadın ya işte o gün her şey bitti.

o farklı bi durum, o zaman ohal ilan edilmişti forumda.

kaf_dagli wrote:
bir tane isim ver bana away yuvarlak konuşma !

mihrimah. Smile

kaf_dagli wrote:
he işte ben soylemedim sen soyledin.yani bütün bu mızmızlığın ,huysuzluğun ,dikta rejimin boşuna.Koltuğunu almak isteyen yok elinden,otur oturduğun yerde,sen bu astığım astık kestiğim kestik halinden vazgeç ben bir daha sesimi çıkarırsam.kısır dongü oldu bu ya : sen dediğim dedik diyorsun biz dediğin dedik değil diyoruz sen biz ilk başta dediğin dedik değil dedik zannedip dediğim dedik diyorsun biz dediğin dedik değil diyoruz sonra sen bize anarşist diyorsun biz sana dikta boyle gidiyoruz. Anaa ben sanırım sorunu tespit ettim çozüme ilk defa yaklaştığımızı hissediyorum yani away sen dediğim dedik demesen biz bir şey demicez Laughing

ilk defa bi konuda haklısın galiba. Smile

mihrimah wrote:
elveda!!

Laughing aha aha, sizde yediniz. Laughing helal olsun mihrimah çok güzel rol yaptın. en iyi rol kesen moro seçtim seni. Smile

ceren wrote:
en baba moro=awayclose (modumuz,velinimetimiz,teşekküre boğulanımız)

eyvallah, bilmukabele. Smile

kaf_dagli
Posted: Fri May 28, 2010 5:34 am Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
Quote:

Quote:
mihrimah.

Quote:
helal olsun mihrimah çok güzel rol yaptın. en iyi rol kesen moro seçtim seni

o zaman çelişir ,çelişir, çelişir.

en neşesi kaçan moro : kaf_dagli

neşem geri gelene kadar : elveda

Posted: Fri May 28, 2010 2:33 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
[quote="kaf_dagli"]
Quote:

sen nereye be çocuğum! zaten 2 ay olmayacan,şimdiden ozletmenin ne luzumu var Crying or Very sad

Posted: Fri May 28, 2010 4:35 pm Reply with quote
Active Member Active Member
awayclose wrote:
kaf_dagli wrote:

mihrimah. Smile

buyrun benim!! Very Happy

evet işte o en ezik moro benim!! ama...

yıkılmadım ayaktayım dertlerimle başbaşayım.. zalimlere, kötülere (ki bunlar fbmania ile kaf dağlıdır) ve de (neyse ve de'si yok Very Happy) yenilmedim buradayım!! (ver müziği) Laughing Laughing

kusura bakma da seni haklı çıkarmaya hiç niyetim yok awayclose! Laughing

awayclose wrote:
mihrimah wrote:
elveda!!

Laughing aha aha, sizde yediniz. Laughing helal olsun mihrimah çok güzel rol yaptın. en iyi rol kesen moro seçtim seni. Smile

öyleyimdir evelallah!! Laughing Laughing

ama bunların bir derse ihtiyacı vardı.. bir süre nete giremediğimden uzatmış oldum arayı biraz Oops

fbmania wrote:
lan?
gerçekten gitmiyosun dimi?
Shocked

gitmiyosun tabi,ben en süzük moro olduğum için hemen atladım yine sanırım Very Happy

evet gerçekten süzükmüşün!! bunu aynelyakin müşahede ettim sevgili en holigan moro! Smile

nereye gidecem be!! sorsana bi gidecek yerin var mı diye.. Sad bu benim katıldığım ilk, muhtemelen de son forum.. sizin gibi nevi şahsına münhasır morolarla birlikte olmaktan da gayet memnunum açıkçası.. (kahretsin! ne dedim ben ya!! Laughing )

kaf_dagli wrote:
mihrimah away'i haklı çıkarırsa ben de giderim uleeeeyn! bu ne yahu david gale'in hayat'ına dondü.
en geleceği goren moro benim uyardım kırılmalar olur biz makaraya sarıcaz diye kırılan olursa kırarım kırılırım uleeyn

demek tek derdin bu ha kaf dağlı.. demek away haklı çıkmasın diye gitmemi istemiyorsun.. ağlarım ama ben Crying or Very sad

şunu söylememe izin verin aziz dostlar; kimsenin kırıldığı falan yok uleeeeeeeeyyyn!! Laughing

arkadaşlar belki farkında değilsiniz ama bu forum OL'nin Türkiye'de sevilmesi adına çok önemli bir görev üstlenmiş durumda.. özellikle İngilizce'yi (en azından OL'nin ingilizcesini Very Happy ) çok anlayamayan ve etrafında OL ile ilgili konuşacağı birini dahi bulamayan (gerçi artık var! Smile coming soon inşallah!! Laughing) morolar soluğu burada alıyor ve OL'ye bir "sen neymişsin be abi!" çekiyorlar bu forum sayesinde...

açıkçası ben de onlardan biriyim.. hazır ortam gerilmişken ve hepiniz de buradayken söyliyeyim Twisted Evil ;

yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim Smile OL ile başlayan maceramda bana güzel bir dünyanın da kapılarını araladınız.. beni aranıza aldınız (hele buna ne kadar şükretsem az Razz ) sizi çok sevdim ben gerçekten.. o yüzden, maalesef hiçbir yere gittiğim yok.. Smile

hiçbirinizin tadının kaçmasını istemem.. böyle bir şeye sebep olduysam da hakkınızı helal edin morolar..

mmmm!! şimdilik bu kadar Smile

Mihr ü mahe etmek işâret abes" Smile
mihrimah
Posted: Fri May 28, 2010 4:41 pm Reply with quote
ceren wrote:
bu topicin sessiz kalmasını istemiyorum.izninizle bende ''enler''imi yazmak istiyorum

en kafa moro=fbmania,kaf_dagli,smee(pınarın matematik bilen pazarcı muhabbetini hatırladınız mı?benim aklıma geldikçe hala gülüyorum Smile )

en oha moro=medya faresiyle yakın münasebetiyle awayclose,wrong rosary fahri gonullusu fbmania,ne var ne yok topicini en fazla güncelleyen kaf_dagli

en masum moro=kesinlikle ceyda(hacer ben buldum,en hanım hanımcık,insancıl moro olsun ceyda )

en cazgır moro=yok oyle bir moro,bu forumdaki herkes sadece biraz fazla çenebaz Smile ikisi karıştırılmamalı!

en sanatçı moro=valla ben bi betülü bilirdim ama zeynep çizdikleriyle beni şoka uğrattı.helal olsun moro Smile

en iyi yardımcı erkek moro=karakif(bayanlardan da betül)

en daim moro=kaf_dagli (forumun bekçisidir,buralar ondan sorulur,forumdan maaş aldıgından şüpheliyim Razz )

en ozlenen moro=nesli ile fundanın yanısıra ben smee yi de çok odlazim Sad

en nicki zor moro=hanizuh(cidden zor ama ya Smile anlamını daha once soylemişmiydin?)
.......

bufff çokmuş be! neyse şimdilik bu kadar,hacer daha fazla kategori ekleme şu ilk mesaja yahu,vallahi soyleyecek moro kalmadı Smile

cerenin en' lerine en katılan moro= mihrimah Smile

zeynep hakikaten de en sanatkar morolarımızdan.. helal olsun ya nasıl bir yetenektir o öyle..

bu durumda bir moro tipi daha çıkıyor ortaya: en odun moro= mihrimah Sad

mihrimah
Posted: Fri May 28, 2010 4:41 pm Reply with quote
kaf_dagli wrote:
Quote:

Quote:
mihrimah.

Quote:
helal olsun mihrimah çok güzel rol yaptın. en iyi rol kesen moro seçtim seni

o zaman çelişir ,çelişir, çelişir.

en neşesi kaçan moro : kaf_dagli

işte geri geldi neşen ama sen yoksun!! (bkz. en kendini nimetten sayan moro
Laughing)

kaf_dagli
Posted: Fri May 28, 2010 5:56 pm Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
oh be !soda varsa içeriz modundayım ! şiştim

Quote:
demek tek derdin bu ha kaf dağlı.. demek away haklı çıkmasın diye gitmemi istemiyorsun.. ağlarım ama ben

yani ne diyebilirim ki tabiki de evet 1075 postun altında kalamazdım ya!

Quote:
sen nereye be çocuğum!

yok anladım ki ben bi yere gidemem elveda dediğimden beri 30 kere girdim foruma mihrimah bi şey demiş mi diye Laughing

bu süreçte atılan postlara daha geniş bir zamanda donücem inşallah

haydin o zaman yola devam
ve
isim ver away isim ver
veremez ki veremez ki Very Happy

Posted: Fri May 28, 2010 8:20 pm Reply with quote
ya da sen sus away topic asıl amacından çıktı gitti -Allah'ım moda bak bizimle birlikte konuyu dağıtıyor --sus buna da cevap verme-

oncelikle bu kriz anında aklı selim davranarak topiğin sahipsiz kalmasına ,ol forum'un sessizliğe bürünmesine izin vermeyen ceren,hanizüh,ceyda 'ya çok teşekkürler çok duygulandım Crying or Very sad
şimdi enlere donersek
eed en ozlenenlerde kesinlikle smee de olmalı
eed eed en hanım hanımcık moro ceyda bu cuk oturdu.
en sanatçı moro olarak zeynebistan harika bir girişle listeleri altüst etti
son olarak ne maaşı kız güldürme beni Laughing

Posted: Fri May 28, 2010 10:44 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
ceren wrote:
sen nereye be çocuğum! zaten 2 ay olmayacan,şimdiden ozletmenin ne luzumu var Crying or Very sad

hayırdır? kim izin vermiş ona 2 ay? Smile

mihrimah wrote:
kusura bakma da seni haklı çıkarmaya hiç niyetim yok awayclose! Laughing

sen gitsen de kalsan da ben her zaman haklıyım mihrimah. forumda geçirmiş olduğun zaman zarfının, bu gerçeği idrak etmeye yetecek bir süre olduğunu düşünüyorum. Laughing her iki durumda da ben haklı olduğuma göre sen en iyisi kal. Smile

mihrimah wrote:
ama bunların bir derse ihtiyacı vardı.

bunların neyden ders çıkardıkları görülmüş ki? hep bildiklerini okurlar.

mihrimah wrote:
demek tek derdin bu ha kaf dağlı.. demek away haklı çıkmasın diye gitmemi istemiyorsun.. ağlarım ama ben Crying or Very sad

böyle de acımasızdırlar!

kaf_dagli wrote:
yani ne diyebilirim ki tabiki de evet 1075 postun altında kalamazdım ya!

quantity'den ziyade quality'nin önemli olduğunu biliyosun.

kaf_dagli wrote:
isim ver away isim ver
veremez ki veremez ki Very Happy

ya isimden bol ne var, karıştırın bi Hoşgeldiniz topiğinin sayfalarını, şöyle bi başını içeri uzatıp kaçan sayısız moro görceksiniz. ne tesadüf ki hepsi de forumun anarşistleriyle müşerref olduktan sonra toz olmuşlar.

kaf_dagli wrote:
ya da sen sus away topic asıl amacından çıktı gitti -Allah'ım moda bak bizimle birlikte konuyu dağıtıyor --sus buna da cevap verme-

o kadar cevap yazdıktan sonra gördüm bu kısmı, kusura bakma ama yazdıklarımı silemem. Laughing

ceyda
Posted: Sat May 29, 2010 9:30 am Reply with quote
Gender: Female Joined: 04 Sep 2007 Posts: 298 Location: Vienna-Austria
ceren wrote:
bu topicin sessiz kalmasını istemiyorum.izninizle bende ''enler''imi yazmak istiyorum

en kafa moro=fbmania,kaf_dagli,smee(pınarın matematik bilen pazarcı muhabbetini hatırladınız mı?benim aklıma geldikçe hala gülüyorum Smile )

en oha moro=medya faresiyle yakın münasebetiyle awayclose,wrong rosary fahri gonullusu fbmania,ne var ne yok topicini en fazla güncelleyen kaf_dagli

en masum moro=kesinlikle ceyda(hacer ben buldum,en hanım hanımcık,insancıl moro olsun ceyda )

en cazgır moro=yok oyle bir moro,bu forumdaki herkes sadece biraz fazla çenebaz Smile ikisi karıştırılmamalı!

en sanatçı moro=valla ben bi betülü bilirdim ama zeynep çizdikleriyle beni şoka uğrattı.helal olsun moro Smile

en iyi yardımcı erkek moro=karakif(bayanlardan da betül)

en daim moro=kaf_dagli (forumun bekçisidir,buralar ondan sorulur,forumdan maaş aldıgından şüpheliyim Razz )

en ozlenen moro=nesli ile fundanın yanısıra ben smee yi de çok odlazim Sad

en nicki zor moro=hanizuh(cidden zor ama ya Smile anlamını daha once soylemişmiydin?)
.......

bufff çokmuş be! neyse şimdilik bu kadar,hacer daha fazla kategori ekleme şu ilk mesaja yahu,vallahi soyleyecek moro kalmadı Smile

Teşekkürler ceren,masumiyet mi Confused Tartışmasız bu senin masumiyetin Smile
Mihrimah şaka yapmana amma sevindim anlatamam
Kaf gidince baya özleyeceğiz seni..Ins nete girme fırsatı bulursunda ayrılık daha kısa sürer.. Sad

Posted: Sat May 29, 2010 11:31 am Reply with quote
awayclose wrote:
hayırdır? kim izin vermiş ona 2 ay? Smile

gidersem maaşımdan mı kesersin away Smile 10 ay forumda çok yıprandığım için 2 aylık yıllık iznimi kullanıcam inşallah kısa zaman sonra hatta 3 aya da çıkabilir Smile

awayclose wrote:
quantity'den ziyade quality'nin önemli olduğunu biliyosun.

''bir avuçtuk biz goklere sığmayan biz avuçtuk biz cennete susayan'' biliyorum tabii hatta daha onceki demeçlerimde de sık sık vurguladım bunu ama benim demek istediğim yazdıklarımının 100'ünü kültürsanat topiğine ver 100ünü outlandTurk'e 100ünü müzikalite'ye ver hadi yüzünü de ve diğerlerine ver geriye kalan postlarım hep senin zulmünle mücadaleye soylendi.sen haklı çıksaydın sozlerim boşa çıkardı yani
şimdi devam edebilirim
''Alnımızın aklığı zalime kabus olur mazlumun canı yansa ahı bize dokunur'' Smile

awayclose wrote:
ya isimden bol ne var, karıştırın bi Hoşgeldiniz topiğinin sayfalarını, şöyle bi başını içeri uzatıp kaçan sayısız moro görceksiniz. ne tesadüf ki hepsi de forumun anarşistleriyle müşerref olduktan sonra toz olmuşlar.-

sayılmaz o! bir kere benim en kibar olduğum topik orası Laughing ben de bişey dedim de kaçtılar sandım.ne malum senin ne kadar diktator bir insan olduğunu anlayıp gitmedikleri ben çuvaldızı kendime batırırım away bey sen iğneyi kendine batırabilecek misin bakalım beheey!

ayrıca smee'yi en oğretmen moro olarak ekliyorum.benim ingilizce çevirilerimi sabırla kontrol ettiği ,bana odev verdiği yapmadığım zaman tam bir oğretmen gibi azarladığı için.teşekkürler smee her şey için

Posted: Sat May 29, 2010 4:31 pm Reply with quote
Member Member
mihrimah wrote:

zeynep hakikaten de en sanatkar morolarımızdan.. helal olsun ya nasıl bir yetenektir o öyle..

mihrimah sagol ayrica abartma yaw.. Rolling Eyes ..ayrica da seni gordugume sevindim.. Smile buralarda ol ona gore.. Smile
_zeynebistan_
Posted: Sat May 29, 2010 4:35 pm Reply with quote
Member Member
kaf_dagli wrote:

en sanatçı moro olarak zeynebistan harika bir girişle listeleri altüst etti

tesekkur ettim golden member hanim... Smile

All times are GMT
Page 4 of 6
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum