Author Message

The Outlandish Forum Index -> OutlandTurk -> Outlandish - Türkiye konseri

AdimProduksiyon
Posted: Sun Aug 01, 2010 2:57 pm Reply with quote
New Member New Member
Selam aleykum,

ALLAHın sayesinde Adım Produksiyon olarak (www.adimtv.com) Outlandish grubunu Türkiyeye konser vermek için davet etmek niyetimiz var. Niyetimizi grubun menejeri Thomasa ilettik, şimdiyse cevaplarını bekliyoruz. İnşALLAH Güzeller Güzeli ALLAH hayrlısını nasip etsin. Sizlerde dua edin hayrlısının olması için.

Saygı ve selamlarla
View user's profile Send private message
mihrimah
Posted: Sun Aug 01, 2010 4:42 pm Reply with quote
Active Member Active Member
Bu çok güzel bir haber! Çok teşekkür ederiz. Uzun süredir bunu bekliyorduk Smile Elimizden gelen bir şey olursa yapmaya hazırız. Yalnız olası bir konser durumunda bizleri de bilgilendirirseniz çok seviniriz Smile

Mihr ü mahe etmek işâret abes" Smile
awayclose
Posted: Sun Aug 01, 2010 4:45 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
Shocked Shocked Shocked
bu mükemmel bir haber!
inşallah muvaffak olursunuz.
grup hakkında bilgi veya materyal konusunda ihtiyacınız olursa seve seve yardım ederiz.
güzel haberlerinizi bekliyoruz.

nobleness
Posted: Sun Aug 01, 2010 4:46 pm Reply with quote
New Member New Member
Yaa bu habere üzülsem mi sevinsem mi bilmiyorum Sad benim için bu imkansız gidemem asla ... bu yönden kendimi o kadar zavallı hissediyorum ki Sad ama bi yandan da Türkiye ye gelmek büyük bi olay..medyalar falan.. ama bn buraya geleceklerini ve bnm de gidemeyeceğimi düşündükçe içim içimi yiyor ve biliyorum ki bi kere gelirseler bir daha kim bilir hangi bahara Sad bu yüzden çok umutsuz ve mutsuzum Sad bu arada bu girişiminiiz gerçekten büyük bi girişim tebrikler Smile

AdimProduksiyon
Posted: Sun Aug 01, 2010 7:28 pm Reply with quote
New Member New Member
Güzel ve sıcak cevaplarınız için size teşekkür ederim.

İnşALLAH EL-VAHAB (Hep Nimet yitiren) olan ALLAH bu konseri nasip ederse, sonuncu olmaz. Hep birlikte dua edelim.
hanizuh
Posted: Mon Aug 02, 2010 8:30 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 28 Apr 2008 Posts: 781 Location: turkey
wooow Shocked
dehşet bi haber bu. inşaAllah ramazandan sonra hemen gelirler. çok teşekkürler gerçekten uğraştığınız için. biz ol buraya gelsin diye elimizden geleni yaparız emin olun yapabileceğimiz bişeye ihtiyaç duyduğunuzda haber vermeniz yeterli. Smile durum netleşince bilgi verirseniz memnun oluruz

_zeynebistan_
Posted: Tue Aug 03, 2010 9:28 am Reply with quote
Member Member
Gender: Female Joined: 21 Feb 2010 Posts: 89 Location: Istanbul_Turkiye...
harikasiniz...iste bu...Allah yardimciniz olsun...
arkadaslarin da dedigi gibi netlesince bizi haberdar ederseniz cok sevinirizz lutfeeeeennnnn Smile
olursa tarih yazarsiniz valla..;=)))
gorelim Mevlam neyler... Wink
dualarimiz sizle....e hazir da Ramazan gelmekte..dualarin kabul zamani....
AdimProduksiyon
Posted: Tue Aug 03, 2010 12:20 pm Reply with quote
New Member New Member
GÜZELLER GÜZELİ ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH. DESTEK VE DUALARINIZ İÇİN. ALLAHIN SAYESİNDE ELİMİZDEN GELENİ EDECEĞİZ.
RABBİMİZ BİZE DAİM YARDIM ETSİN İNŞALLAH.

SAYGILARLA ADIM PRODUKSİYON
mihrimah
Posted: Wed Aug 04, 2010 4:57 pm Reply with quote
bir şey sorabilir miyim? siz hangi tarihler için çağırmayı düşünmüştünüz Türkiye'ye Outlandish'i? Saraybosna konserinde ekimde Türkiye'ye gelebileceklerini söylemişler. Bunun sizinle bir ilgisi var mı, adım prodüksiyon?

AdimProduksiyon
Posted: Thu Aug 05, 2010 5:24 am Reply with quote
New Member New Member
Selam aleyküm,

Biz onlara teklifimizi yeni yaptık.

ALLAHın sayesinde ekim ayında olursa çok güzel olur, ister bizim davetimizle istersede diğer bir şirketin. Ama onlarla konser için ilgilenen diğer bir türk şirketi hakkında bir bilgimiz yok.

Biz henüz konserin vaktini konuşmadık. Çünkü ilk önce şartları öyrenmemiz lazım. Yani hangi şartlar altında burada konser verebilirler.

Bu arada ALLAHın sayesinde karşı tarafdan ilk cevap geldi. Grubun menejeri Thomas ailesi ile birlikte Türkiyede tatilde olduğunu ve 12 ağustosda Danimarkaya dönüp konuşmak için müsait ola bileceğini söyledi. İnşALLAH sabırla, dua ile bekleyelim. Kendi hayatımızdanda şahitiz ki Güzeller Güzeli ALLAH şimdiye kadar bizlere bu projeden de üstün yardımlar etmiş, arzuladıklarımızdan da büyük nimetler bahş etmişdir. Onun için tevekkül ve dualarımızı eksik etmiyeceğiz inşALLAH.

Birde sizlerle bazı konularda istişare etmek istiyorduk:

1. Mesela diyelim ki, ALLAH nasip etse bu konserin sizce nerede yapılacağı daha uygun olur?

2. Sizce Outlandishin İstanbuldakı konserine insanlar arasında yeterince ilgi olurmu?

Saygı ve Selamlarla
_zeynebistan_
Posted: Thu Aug 05, 2010 2:00 pm Reply with quote
Member Member
Gender: Female Joined: 21 Feb 2010 Posts: 89 Location: Istanbul_Turkiye...
hani bazi konserler var sehir disina yakin yerlerde veriliyor...o zaman katilim daha az olabilir tabii...ne kadar merkeze yakin o kadar iyi...
awayclose
Posted: Thu Aug 05, 2010 7:02 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
AdimProduksiyon wrote:

2. Sizce Outlandishin İstanbuldakı konserine insanlar arasında yeterince ilgi olurmu?

iyi bir tanıtım ve reklam organizasyonu yapıldığı takdirde tatmin edici bir ilginin olacağı kesin. Outlandish, klipleri yabancı müzik kanalları (MTV, dreamtv gibi), şarkıları da yabancı müzik radyolarınca(powerfm, virginradio, capitalfm gibi) çalınan bir grup. yani dini kesimde tanındıkları gibi diğer kesimlerce de tanınıyor. bu yüzden reklam ve tanıtımında her kesime hitap edecek şekilde yapılması lazım. sonuçta MTV müzik ödüllü, dünyanın dört bir yanında konser veren ve onlarca ülkede milyonlarca albüm satışına ulaşan bir gruptan bahsediyoruz. yeterli tanıtım yapıldığı takdirde kesinlikle ses getirecektir.
Allah yardımcınız olsun.

b€tul
Posted: Fri Aug 06, 2010 1:24 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Eğer bu konser gerçekleşirse en büyük hayalim gerçekleşmiş olucak..o zaman ömür boyu size duacı olurum..xD

Outlandish burda çok popüler olmasa da tanınan bir grup..Şarkılarını dinlediğini bildiğim birçok kişi var, canlı performanslarını da kaçırmak istemiyecek bir kitle de vardır.Ama bu awayinde dediği gibi ciddi bir reklam kampanyası gerektiriyo...

mihrimah
Posted: Fri Aug 06, 2010 10:22 pm Reply with quote
Awayclose'u söylediklerine birkaç bir şey de ben eklemek istiyorum. evet OL Avrupa'Da olsun doğuda olsun birçok konser vermiş uluslararası bir grup. birçok isami etkinliğe katılmışlıkları da var ama kendilerinin islami bir grup veya ilahi grubu olarak adlandırmkatan hiç hoşlanmıyorlar.. aslında bu kabul edilebilir bir şey.. sonuçta Sami Yusuf da kendisinin ilahi söyleyen biri olarak anılmasından hoşlanmadığını söylüyor. Benim fikrime göre bu tutumları her kesimden insanın kendilerini takip etmelerine sebep olmuş ve hoş da olmuştur.

Dolayısıyla konser organizasyonu ve reklamları her kesime hitap edebilecek şekilde hazırlanmalı.. böylece katılım da fazla olur.. konser de istanbulun çok ücra olmayan bir yerinde, nezih bir ortamda olsa tercih edilebilir gibi geliyor. sonuçta grup olarak ilk defa geliyorlar (yani inşallah Smile) henüz katılımın ne derecede olacağını kestiremiyoruz ama ben şimdiden bir kamuoyu yoklamasına grişitim.. inşallah çok geç bir saatte olmamak kaydıyla çok güzel bir oganizasyon olur Smile Allah yardımcınız olsun.

AdimProduksiyon
Posted: Sat Aug 07, 2010 4:56 am Reply with quote
New Member New Member
Değerli cevap ve önerileriniz için ve hemde gayret ve dualarınız için hepinize teşekkür ederiz.

All times are GMT
Page 1 of 3
Goto page 1, 2, 3  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team