Author Message

The Outlandish Forum Index -> OutlandTurk -> Outlandish - Türkiye konseri

AdimProduksiyon
Posted: Fri Aug 13, 2010 3:15 pm Reply with quote
New Member New Member
Onerileriniz ve cevaplarınız için teşekkür ederiz.

Olumlu cevap aldığımız zaman inşALLAH onerilerinizden istifade edeceğiz.

Saygı ve Selamlarla
View user's profile Send private message
oceanblue
Posted: Fri Aug 13, 2010 8:15 pm Reply with quote
Member Member
Merhaba arkadaşlar bnde uzun süre yoktum sizi çok özledim. Sizden ayrı kalmam kışın başka bir şehirde okumamdan dolayıydı. Gerisi sırf bnm çekingenliğimden dolayı..yaz boyu evdeydim ama uzun süre uzak durduğum için sohbetlere birden atlamaktan çok fazla çekindim.Bu haberi görüp çok sevinince cesaret geldi.Bir yerden başlamalıyım dedim.Hem Ramazan da geldi bol bol muhabbetler yaparız inş..Very Happy neyse uzatmıyım
Habere gerçekten çok çok sevndim ztn ekimde flan denmişti önceden ama şimdi hilal tv yi flan duyunca çok sevndim Umudun daha fazla artması gerçekten çok güzel.. Söyleyebileceğim herşeyi söylediniz ztn Aslına bakarsanız Bu kadr OL'u tanıtmaya istekli arkadşlar varken reklam kolay olur İnş. ama bnm her zmn dediğim şey keşke OL'u tam anlamıyla idrak edenler çok olsa konsere gelcek insan çok ama Tam anlamıyla Morolar çok az.. Tabi orasına bizim yapabileceğimiz bişey yok şu anki tek istek bu kadr bekledikten sonra OL a rezil olmamak onları hoşnut etmek.. Bakın şimdi aklıma ne geldi.. 1 yada 2 sene önce OL-tr de fbmania bir msj yazmıştı çok hoşuma gitmişti hala saklarım bilgisayarımda okuyup hayallere dalarım çok hoşşVery Happy Very Happy

FBMANİA :
şöyle bir haber okusak hoş olmaz mı;

"dünyaca ünlü Danimarkalı müzik grubu Outlandish İstanbul'u adeta salladı.100 bin ,yok yok 200 bin kişinin katıldığı konser sonrası açıklama yapan solist İsam Bachiri :"harika bir konser oldu.istanbul'a hayran kaldım ,bir dahaki konser için şimdiden sabırsızlanıyorum" dedi.grubun Pakistan asıllı üyesi Waqas duygularını şöyle aktardı:Türkiye benim ikinci vatanım.şimdiye kadar yaptığımız en iyi konser bu oldu" derken konserde emeği geçen outlandish-tr üyelerine ayrıca teşekkür etmeyi de unutmadı.grubun bir diğer üyesi Lenny Martinez ise gün boyu sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.bugün saat 13.00 da Türkiye'den ayrılan grubu havaalanında onlarca medya mensubu ve 100 kadar hayranı uğurladı.."

vay be ne sıktım ama..olsun hayali bile güzel

İnş Gerçek olur o zmnlar hiç inanmamıştım ama şu an çok inanıyorum inş. orda olabilirim ist da okuyorum ama ist u hiç bilmem inş. bni götürecek birini bulabilirim,haftasonu olur ve bir engel çıkmaz..İstdqa olup gidemezsem ölürüm heralde üzüntüden verem flan olurum Sad

I Only Ask Of GOD

OuTLaND!sH
mihrimah
Posted: Sat Aug 14, 2010 10:46 pm Reply with quote
Active Member Active Member
henüz bir gelişme yok mu? heyecan dolu bekleyiş sürsün mü?

Mihr ü mahe etmek işâret abes" Smile
AdimProduksiyon
Posted: Mon Aug 16, 2010 8:10 am Reply with quote
New Member New Member
mihrimah wrote:

Güzeller Güzeli ALLAHın sayesinde yeni haberler var.

Outlandish tarafından cevap aldık. Ramazan ayı biraz işlerimiz çok olduğundan ramazandan sonra İnşALLAH grupun menejerlerini Istanbula davet edeceğiz. ALLAHın sayesinde İstanbula gelmeğe hazırlar.

Bunlar hepsi Güzeller Güzeli ALLAHın bize nimetleri. Dikkat edin, ALLAHın ne kadar lütfükar olduğuna. Bir zamanlar bunlar hep hayaldı. Ama şimdi Güzeller Güzeli ALLAH bizlere yavaş-yavaş nimetlerini nasip ediyor. Hamd olsun her şey için ona.

ALLAHA emanet olun inşALLAH.
AdimProduksiyon
Posted: Tue Aug 17, 2010 7:21 am Reply with quote
New Member New Member

ALLAHın sayesinde bu işin olması için Rabbimize bol-bol dua etmemiz gerekiyor.
mihrimah
Posted: Thu Aug 19, 2010 2:51 am Reply with quote
AdimProduksiyon wrote:
mihrimah wrote:

Güzeller Güzeli ALLAHın sayesinde yeni haberler var.

Outlandish tarafından cevap aldık. Ramazan ayı biraz işlerimiz çok olduğundan ramazandan sonra İnşALLAH grupun menejerlerini Istanbula davet edeceğiz. ALLAHın sayesinde İstanbula gelmeğe hazırlar.

Bunlar hepsi Güzeller Güzeli ALLAHın bize nimetleri. Dikkat edin, ALLAHın ne kadar lütfükar olduğuna. Bir zamanlar bunlar hep hayaldı. Ama şimdi Güzeller Güzeli ALLAH bizlere yavaş-yavaş nimetlerini nasip ediyor. Hamd olsun her şey için ona.

ALLAHA emanet olun inşALLAH.

afedersiniz ben bu işlerden pek anlamıyorum.. Menajerlerinin önce gelmesi ne anlama geliyor? Ne olur, nasıl bir program olur'u konuşmak için mi? Eğer onlar gelirse yani gelecekse bu işe olmuş gözüyle bakabilir miyiz? ayrıca kaç tane menajerleri var bu adamların? Smile

AdimProduksiyon
Posted: Thu Aug 19, 2010 7:31 am Reply with quote
New Member New Member
mihrimah wrote:

afedersiniz ben bu işlerden pek anlamıyorum.. Menajerlerinin önce gelmesi ne anlama geliyor? Ne olur, nasıl bir program olur'u konuşmak için mi? Eğer onlar gelirse yani gelecekse bu işe olmuş gözüyle bakabilir miyiz? ayrıca kaç tane menajerleri var bu adamların? Smile

Sorularınız için teşekkür ederim. ALLAHın sayesinde konserin düzenlenmesi için ilk önce Outlandishi temsi edecek birilerinin buralara gelip her şey hakkında bilgilendirilmesi ve onların konser için şartlarını bilmemiz gerekiyor ki, onlarda bunun için buraya gelmek istiyorlar. Onların buralara gelmesi henüz konserin olacağını belirtmez ama ALLAHın sayesinde bu yolda atılan ciddi adımdır.

İnşALLAH buraya gelecek olanlar grubun genel menejeri Thomas Borresen ve onun asistantı Thomas Ovesan olacaktır. Güzeller Güzeli ALLAHın sayesinde onlarla 2-gün görüşmelerimiz olacak. ALLAH hayırlısını nasip etsin inşALLAH.

Sorularınız olursa buyurun.

Saygı ve Selamlarla
AdimProduksiyon
Posted: Fri Sep 10, 2010 2:19 pm Reply with quote
New Member New Member
Selam aleyküm her kese

Oncelikle Ramazan bayramınızı kutluyorum.

GUZELLER GUZELİ ALLAH tüm günlerimizi bizler için hayrlı ve mübarek etsin inşALLAH.

Outlandish ile ilgili projemize gelince, menejerlerle son konuşmalarımızda menejerlerin buraya gelmelerinde bazı problemler olduğu için yüz-yüze gorüşmeden proje detallarını konuşmayı anlaştık.

Onlara teklifimizi yaptık. Onlara teklifimiz ticari konser yapmayıp,Outlandishin Türkiyede tanıtım konserini yapmak teklifi oldu. Yani biz onlara konser için bedel odemeyip onlar için uçak otel ve sair masrafları ödeceğimizi soyledik. Onlar bizden konser için bedel odememizi istediler.
Şimdi bu yonde temaslar devam ediyor. Aslında Outlandishin buraya gelmesini çok istiyoruz ve bu işe çok niyyetliyiz. Biz bu konserden para kazanmadığımız ve biletsiz konser yapmak istediğimiz için bir bedel de odemek istemiyoruz. İnşALLAH RABBimiz neyi hayrlı bilirse onu nasip etsin inşALLAH. Sizi gelimşelerden haberdar edeceğiz. Dualarınızı eksiltmeyin.

Saygılarla
mihrimah
Posted: Fri Feb 18, 2011 1:46 am Reply with quote
Sanırım bu cephede yeni bir haber yok öyle mi?

AdimProduksiyon
Posted: Fri Mar 04, 2011 10:14 pm Reply with quote
New Member New Member
mihrimah wrote:
Sanırım bu cephede yeni bir haber yok öyle mi?

Sayın Mirimah ve diğer kardeşler

Yeni haberlerin olmasını inşAllah bekliyoruz.

Problem mali mesele olduğu için biraz beklemek gerekiyor.

Menejerlerine ücretsiz konser yapmalarını ve konserde bilet satmayarak hiç bir para almayacağımızı ilettik. Ama onlar para şartını kaldırmadılar. Onun için inşAllah bizde Ramazan ayını bekliyoruz. Allahın sayesinde bazı belediyelere bu konseri yapmayı ve ücretlerini karşılamalarını teklif olarak sunacağız.

Eğer hayırlıysa Güzeller Güzeli ALLAH nasip etsin inşALLAH. Amin...
ftmnr
Posted: Mon Jul 25, 2011 11:27 am Reply with quote
New Member New Member
yarın alanya'da outlandish konseri var.

http://alanya.dk/Newweb/new_web/JULY.html
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
AdimProduksiyon
Posted: Mon Jul 25, 2011 2:44 pm Reply with quote
New Member New Member
Yanılmıyorsam bir deniz külübünde konser yapacaklar...

Prodüktörlerinden İstanbula gelip gelmeyecekleri hakkında sorduk, henüz cevap yok...

All times are GMT
Page 3 of 3
Goto page Previous  1, 2, 3
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team