Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> Herkese merhaba

süheyla
Posted: Sun Jun 10, 2007 10:30 am Reply with quote
New Member New Member
Mrhaba ben yeni üye oldum ben 3 gündür Outlandish dinliyorum ve çokkk beğendim harika grubu araştırıken bu site çıktı merak işte Very Happy
tanıştığımıza memnun oldum

Posted: Sun Jun 10, 2007 10:36 am Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 25 Nov 2006 Posts: 263 Location: Germany/Turkey
aramiza hosgeldin süheyla Wink vay, demek 3 gündür dinledigin OLe asik oldun Very Happy ztn onlara asik olmamak mümkün degil ki Very Happy foruma katildigina sevindim, gün gittikce türk. forumundaki üye sayimiz artiyo masAllah, devami gelir insAllah Wink
hadi cnm, kib
byebyeee
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
süheyla
Posted: Sun Jun 10, 2007 10:44 am Reply with quote
New Member New Member
aslında ben biraz Sami Yusuf hayranı biri olduğum için favori sitem Youtube de seyrediyorum videoları orada keşfettim harika arkadaşlarada tavsiye ediyorum sıcak bir grup Smile

Posted: Sun Jun 10, 2007 11:53 am Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
hoşgeldin süheyla..inşallah OL sevgin gün geçtikçe artar.ben de outlandish i sami yusuf sayesinde keşfettim..zaten zannediyorum büyük bir çoğunluk öyle tanıdı el moro'yu.sami'den de Allah razı olsun, ne diyim.. Smile

Posted: Sun Jun 10, 2007 12:28 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
hosgeldin suheyla, ben her ne kadar yıllardır OL yi tanıyoduysamda adamakıllı dinlemeye Try not to Cry ve Ive Seen den sonra başladım. Closer Than Veins i dinledigimde ise yıllarca aradığım muziğin bu olduguna karar verdim. Laughing
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Dilan
Posted: Sun Jun 10, 2007 3:21 pm Reply with quote
Gender: Female Joined: 20 May 2007 Posts: 265 Location: Turkey
Hoşgeldiin Süheyla Very Happy Very Happy
Umarım burda eğlenirsin.. hatta eğlenceğine eminim çünkü moroların hepsi çok tatlı insanlar Very Happy Very Happy
Benim tam tersi oldu yaa Razz Razz Ben önce Outlandish sonra Sami Yusuf keşfettim Smile Razz Oops

Posted: Sun Jun 10, 2007 4:15 pm Reply with quote
Moderator Moderator
Gender: Female Joined: 17 Jan 2007 Posts: 293 Location: Germany-Turkey
hosgeldin foruma süheyla Very Happy

daha yeni morosun ozaman, ama iyikide kesfetmisin OLi
umarim iyi vakit gecirsin bizimle Very Happy

dilaan bendende senin gibi tam tersi oldu. 2002 yilinda Oli aicha sarkisyila tanidim, ondan beri de dinliyorum. ama 2 sene ses seda yokdu OL den , yani closer tahn veins cikmadan. valla kafayi yicektim ya.daha sonra sami yusufu tanidim ve cok sevindim OL beraber parcalari olduguna. Crying or Very sad

selamatle
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
nikbin
Posted: Mon Jun 11, 2007 3:14 pm Reply with quote
New Member New Member
hoşgeldin suheyla.ben de foruma yeni geldim sayılır ama moroları eskiden beri dinliyordum.ben de outlandish i el moro yu dinledigimde tuylerim diken diken oldugu zaman tanıdım.bu gruptaki ses özgünlügü dunyada inan bulunmaz.kulturler de farklı zaten.sami yusuf la olan arkadaslıkları da cok guzel.keşke SAGOyla da duet yapsalar Very Happy OL yi dinledikce sevgin artar eminim.

Posted: Mon Jun 11, 2007 4:59 pm Reply with quote
New Member New Member
keşke Sagoyla düet yapma imkanı olsa çok isterdim olsun Very Happy

Posted: Mon Jun 11, 2007 5:13 pm Reply with quote
New Member New Member
forumdaki kardeşlerimi tanımak isterim ilk önce ben tanıtayım ben eskişehirden lise son sınıf ve meslek lisesi (bilgisayar) mağduruyum Crying or Very sad herkesin çok iyi düzeyde ingilizcesi var benim o kadar yok Oops siz?????

Posted: Tue Jun 12, 2007 1:28 pm Reply with quote
Gender: Female Joined: 25 Nov 2006 Posts: 263 Location: Germany/Turkey
haha..süheyla bende madem türk. forumunun üyeleri artmaya basliyo, kendimizi daha iyi taniyalim diye bi topic acmak istiyodum, ama sen benden önce davrandim Very Happy Laughing

ok, sira bende o zmn:
yaz tatilinden sonra lise son'a baslicam insAllah, almanyada yasiyorum, OL'i cooook ama cok seviyorum...baska..hmm.. Rolling Eyes Fenerimi coooook seviyorum...baska..basketbol oynamayi severim..baskaa..trye'yi coook seviyorum..baskada aklima bisey gelmiyo Very Happy

hadi, siradakine yer verelim Very Happy
Neslihan
Posted: Tue Jun 12, 2007 1:56 pm Reply with quote
Moderator Moderator
Gender: Female Joined: 17 Jan 2007 Posts: 293 Location: Germany-Turkey
siraaa bendeee Very Happy
ben neslihan , 18 yasindayim ve bende almanyada yasiyorum, marasliyim ve türkiyeyi coooooook özledim (malesef bu senede izine trye gelemiyoruz) Sad Sad Sad
lise sona gidiyorum,ve okulu hic sevmiyorum Very Happy Very Happy
hmm ..... bide tabiki OL cok seviyorum, rap müzügini cok severim.......hhmm bide uyumayi Very Happy Very Happy

valla benimde ingilizcem cok iyi degil ama ... eh iste foruma katilmak icin yeterli herhalde Smile

selametle
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kaf_dagli
Posted: Tue Jun 12, 2007 4:14 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
herkese kocaman sevgiler önce ben hacer_nur
ağırlık lise sona gidiyor galiba Very Happy bende yaz tatilinden sonra son sınıftayım ve ben de meslek lisesi mağdurlarındanım.istanbul'dayım ve bir yere kıpırdamayı düşünmüyorum yurt dışında olan arkadaşlara Allah sabır selamet versin...
outlandish'i walue ile tanıdım klibinden çok etkilenmiştim sözlerinden önce çünkü bu ingilizceyle ilk etapta sözlerden bi şey anlayamadım şu öss belasını başımdan attıktan sonra ingilizcem üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum . bu seneye kadar outlandish'in sadece walue sarkısını biliyordum çünkü araştırma imkanım yoktu ama artık elimden geldiği kadar yakın takibe aldım onları çok seviyorum ya :shock:keşke Türkiye de de bu çizgide ilerleyen bir grup olsa Rolling Eyes
View user's profile Send private message
nikbin
Posted: Tue Jun 12, 2007 5:33 pm Reply with quote
New Member New Member
ben de kendimi tanitayim bari....ben gaziantepten 18 yıllık bir adet emin.lise yi bu yıl bitirdim...

Posted: Tue Jun 12, 2007 5:50 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
sahne sırası benim;
ben melike kübra.ne mutlu bana ki istanbulluyum.vatan anadolu lisesi; lise 2. sınıf öğrencisiyim.okul ,dersane vb bütün kurumlardan nefret ediyorum.bu konuda başlaması olası bi öğrenci hareketinin liderliğine soyunmaya daima hazırım!!!okula hayır!!!!
sami yusufun 2. albümünü dinlediğimden beri outlandish le haşır neşir olmaktayım.rap ile alakam yok aslında daha çok rock ve halk müziği (alakasız oldukları biliyorum Smile )dinliyorum.greenday,simple plan,placebo,panik,deja vu,malt ve pinhani müziklerini sevdiğim gruplar.bunun dışında şu sıralar farklı kültürlerin müziklerini dinlemeyle kafayı bozdum.balkan ve rai müziği yeni ilgi alanım.bu bağlamda dino merlin ve burhan şabanı çok seviyorum.
hımmm..bu arada ingilizcem bi lise öğrencisininki nasıl olabilirse öyle.özel olarak ilgilenmeye çalışsam da derslerden vakit ayırmam zor oluyo.ama kezman ve appinin her dediğini anlayabiliyorum Very Happy öss den sonraki yaz yoğun bi şekilde ing çalışmaya başlıcam ama...
başka???bi de fenerbahçem var tabi.gece gündüz aklımdan çıkmayan,aslında mantıklı düşündüğümde hiçbir anlam veremediğim,tanımlanamaz bi aşk işte.
o yüzden;
"ÖSS'YE GİRSEK BİLE,
SON SÖZÜMÜZ:
FENERBAHÇE!!! "

selam ile...

All times are GMT
Page 1 of 4
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum