Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> Herkese merhaba

kaf_dagli
Posted: Tue Jun 12, 2007 6:01 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
kübra dino merlin diyince aklıma birden ibrahim paşalıyla bi alakan olabileceği geldi Very Happy tanır mısın ,sever misin Cool
View user's profile Send private message
süheyla
Posted: Tue Jun 12, 2007 6:42 pm Reply with quote
New Member New Member
farkettimde arkadaşların çoğu yurtdışından zor birşey olmalı neyse Allah gurbetçilere sabır versin.meslek liseli arkadaşıma(şimdilerde beceri sınavları var.başarılar.) aslında okulu çok severim ama bu sene nedense nefret ettim

Posted: Tue Jun 12, 2007 6:54 pm Reply with quote
New Member New Member
meslek lisli arkadaşım sen son senene gircketin özür dilerim ya yanlış anladım ama gelecek sene için başarılar kolay gelsin bu arada senin bölüm neydi?

Posted: Tue Jun 12, 2007 9:54 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
bu forumun abisi benim heralde. bundan sonra bana abi diye hitap edersiniz artık. Laughing adım badree. Very Happy forumun moderatoruyum onun icin benle iyi gecinin. Very Happy samsunluyum. ankarada tıp okuyorum. bu sene 3 e geciom insallah finalde bi terslik olmazsa. Very Happy sozlerinde mana barındıran her muzik cesidini dinlerim. outlandishi dinlememin tek nedenide bu zaten. OL nin yaptıgı muzigin daha cok insan tarafından duyulması amacıyla hazırladıgım, outlandishin videolarından(roportaj,konser,klip) olusan bir blogum var. cogu baska bir yerde rastlayamayacagınız videolar.
Outlandish Video Blog: http://olvideo.wordpress.com
hepinizi beklerim. Laughing

forumdaki fenerliler kadar olmasada fanatik bir trabzonsporluyum. ama aramızda aşk olduğunu soyleyemicem. Laughing
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
fbmania
Posted: Wed Jun 13, 2007 9:00 am Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
kaf_dagli wrote:
kübra dino merlin diyince aklıma birden ibrahim paşalıyla bi alakan olabileceği geldi Very Happy tanır mısın ,sever misin Cool

eveett...dino merlin'i tarık tufan sayesinde tanıdım.pek bi severim kendisini.ibrahim paşalı ve yusuf armağan da tarık tufan'ın çok yakın arkadaşları..ibrahim paşalı ve yusuf armağan tarık tufan'ın radyo programına (marmara fm,düş vakitleri) konuk olduklarında dino merlin'i istanbul'a getireceklerini söylemişlerdi.çok istememe rağmen harbiye açık hava'ya gidemedim çünkü ertesi gün matematik yazılım vardı Evil or Very Mad
tarık tufan ve onun sevdiği her kitabı,her müziği,her yazarı sevmek zorunda hissediyorum kendimi. Very Happy tarık tufan, ibrahim paşalı,yusuf armağan,selahattin yusuf,hakan albayrak,gökhan özcan,ismail kılıçarslan,alper canıgüz ve murat menteş (bu zatın dublörün dilamması adında muhteşem bi kitabı da vardır.okumayanlara şiddetle tvsiye olunur.son 20 yılın en iyi romanı olduğu iddia ediliyor;ki haksız bir iddia deil bu) sevdiğim güzel insanlar..zaten hemen hemen hepsi "gerçek hayat" ahalisinden oldukları için arkadaşlar birbirleriyle.
bu arada hacer senin ibrahim paşalı'yla alakan nedir? Smile

Posted: Wed Jun 13, 2007 12:35 pm Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 25 Nov 2006 Posts: 263 Location: Germany/Turkey
ooooh, sonunda birbirimiz daha yakindan tanimayi basardik Very Happy
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Dilan
Posted: Wed Jun 13, 2007 2:44 pm Reply with quote
Active Member Active Member
Gender: Female Joined: 20 May 2007 Posts: 265 Location: Turkey
Selam sıra bendeee Very Happy
Ben İzmir'den Dilan... Ege Üni Biyoloji okuyorum.. Bu sene 2. sınıf bitiyo ama bende bitiyorum.. Razz Razz Neyse bu ara sınav haftası ondan pek yazamadım.. Tabiiki Outlandish'i çok seviyorum... Fenerbahçe'yi de çok seviyorum Very Happy Very Happy Başka başka?? Bide sinema çok severim, tv de çok seyrederim.. Böyle işte çok ilginç değil yani... Razz Razz
Kendinize iyi bakın.. Very Happy

Posted: Wed Jun 13, 2007 3:14 pm Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
süheyla wrote:
meslek lisli arkadaşım sen son senene gircketin özür dilerim ya yanlış anladım ama gelecek sene için başarılar kolay gelsin bu arada senin bölüm neydi?

bizde yetenek pek aramıyolar son sene olsa da yetenek sınavı yok o yüzden no proplem:D teşekkür ederim hepimize kolay gelsin ben imam hatipliyim.öss maduru anadolu'nun bağrı yanık çocuğu Very Happy

awayclose wrote:
bu forumun abisi benim heralde. bundan sonra bana abi diye hitap edersiniz artık. Laughing adım badree. Very Happy forumun moderatoruyum onun icin benle iyi gecinin. Very Happy samsunluyum. ankarada tıp okuyorum. bu sene 3 e geciom insallah finalde bi terslik olmazsa. Very Happy sozlerinde mana barındıran her muzik cesidini dinlerim. outlandishi dinlememin tek nedenide bu zaten. OL nin yaptıgı muzigin daha cok insan tarafından duyulması amacıyla

3 nokta koyuyorum ve soruyorum sevgili modumuz badree abimiz bu amaç çercevesinde yapacak olduğumuz translate işi nolcak acaba Very Happy yaw bari cumaya kadar bi iki şarkı cevirinde sonra ben yokum zaten
bütün anne babaların ortak hayali cocuklarının tıp okuması ve sen bunu gercekleştirmişsin tebrik ederim valla...bizimkilerinde hayaliydi ama beni kan tuttuğu gerceğini kabullenmek zorunda kaldılar..Allah kolaylık versin finallerinde gecersin inşallah Cool
blogu incelemekteyim bir yandan da fevkalade Very Happy

Last edited by kaf_dagli on Wed Jun 13, 2007 3:35 pm; edited 1 time in total
kaf_dagli
Posted: Wed Jun 13, 2007 3:28 pm Reply with quote
fbmania wrote:

eveett...dino merlin'i tarık tufan sayesinde tanıdım.pek bi severim kendisini.ibrahim paşalı ve yusuf armağan da tarık tufan'ın çok yakın arkadaşları..ibrahim paşalı ve yusuf armağan tarık tufan'ın radyo programına (marmara fm,düş vakitleri) konuk olduklarında dino merlin'i istanbul'a getireceklerini söylemişlerdi.çok istememe rağmen harbiye açık hava'ya gidemedim çünkü ertesi gün matematik yazılım vardı Evil or Very Mad
tarık tufan ve onun sevdiği her kitabı,her müziği,her yazarı sevmek zorunda hissediyorum kendimi. Very Happy tarık tufan, ibrahim paşalı,yusuf armağan,selahattin yusuf,hakan albayrak,gökhan özcan,ismail kılıçarslan,alper canıgüz ve murat menteş (bu zatın dublörün dilamması adında muhteşem bi kitabı da vardır.okumayanlara şiddetle tvsiye olunur.son 20 yılın en iyi romanı olduğu iddia ediliyor;ki haksız bir iddia deil bu) sevdiğim güzel insanlar..zaten hemen hemen hepsi "gerçek hayat" ahalisinden oldukları için arkadaşlar birbirleriyle.
bu arada hacer senin ibrahim paşalı'yla alakan nedir? Smile

şimdik şöyle oluyor..her cuma gecesi saat 23:00 itibariyle benim frekanslarım dünyevi işlere kapanıyor ve ibrahim paşalıya açılıyor sadece o iyi günler ilerde anneanne adlı şiiri okumaya başlar başlamaz ben yokum:Distanbuldaki dino merlin konserini de ibrahim paşalı ayarladı gece yürüyüşü'nde de sık sık çalar (programının ismi) tarık tufan bizim okula seminere gelmişti sıcak biriydi ama pek tanımıyorum açıkcası...hakan albayrak Very Happy çok severim..gercek hayata da takılırım pek sık olmasa bile her ayın 3üncü haftası mutlaka çünkü ibrahim paşalı yazıyor:D
awayclose
Posted: Wed Jun 13, 2007 3:50 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
kaf_dagli wrote:

3 nokta koyuyorum ve soruyorum sevgili modumuz badree abimiz bu amaç çercevesinde yapacak olduğumuz translate işi nolcak acaba Very Happy yaw bari cumaya kadar bi iki şarkı cevirinde sonra ben yokum zaten

haklısın ben onu hepten unuttum. senin ozel istegin varsa sole onları cevirmeye calısalım. acıkcası cok vaktim yok bu ara sınavlardan dolayı ama cumaya kadar cevirmeye calısırız (arkadaslarında yardımıyla ). Laughing nie cumaya kadarki, interneti olmayan bi yere mi gidion. Very Happy
fbmania
Posted: Wed Jun 13, 2007 3:56 pm Reply with quote
[
şimdik şöyle oluyor..her cuma gecesi saat 23:00 itibariyle benim frekanslarım dünyevi işlere kapanıyor ve ibrahim paşalıya açılıyor sadece o iyi günler ilerde anneanne adlı şiiri okumaya başlar başlamaz ben yokum:Distanbuldaki dino merlin konserini de ibrahim paşalı ayarladı gece yürüyüşü'nde de sık sık çalar (programının ismi) tarık tufan bizim okula seminere gelmişti sıcak biriydi ama pek tanımıyorum açıkcası...hakan albayrak Very Happy çok severim..gercek hayata da takılırım pek sık olmasa bile her ayın 3üncü haftası mutlaka çünkü ibrahim paşalı yazıyor:D[/quote]

sizin okula ,semineree??????ne şanslısınız ya...hakan albayrak da 10 numara adamdır bu arada..ben ibrahim'in radyo programını dinlemiyorum ama iyi günler ilerde anneanne şiirinin namını duydum.an itibariyle de bulabildim çok şükür.süper bişi bu.yazıyım da herkesler okusun:

"İYİ GÜNLER İLERDE ANNEANNE

HÜSEYİN ATLANSOY

iyi günler ilerde anneanne
iyi günler ilerde
bense yirmidört saatlik
günlerdeyim anneanne

rüyalarında senin ne kıyamet kopuyor
ne de bir gül düşüyor dalından
sen böyle istersin bilirim
gülümseyerek anneanne

oysa ne sarışın kızlar
göz kırpıyor esmer delikanlılara
ne de ortadoğu
bir gül bahçesi oluyor

yine de iyi günler
ilerde anneanne
esmerliğimiz
kıyamet herkese

halime bakıp üzülme anneanne
bir bakarsın dayımla beraber
ortak bir iş kurar
belki bir süpermarket açarız

ne dersin, kasada da
muzaffer durur, gülümseyerek
yok yok olur, dandy, pop-corn
ve kalve çorba satarız.

kahrolsun amerika deriz sonra
kahrolsun fransa için ve mançurya
kahrolur biz böyle deyince
devr-i daim düzeniyle dönen dünya

mançurya da kahrolur
niye kahrolacaksa

anneanne, müzmin
başağrılarım artıyor
işte yaşamak bu deyip dostlar
müttefiklere gülümsediğinde

anneanne, ah anneanne
çıkış yok ve bu tereke
rahmetli dedemin yüreğinden
daha eski bir mesele

yüreğimiz bölüştürülemez
iyi günler ilerde

sade ekmeği bildiğimiz
günler geçmişte
ve güzeldi anneanne
şimdi ekmek dile gelse
boğazımızdan geçişine
utandığını söylerdi

iyi günler yok!
iyi günler yok anneanne

kıyamet bize
kıyamet bize
kıyamet bize

kıyam/et bize "

Posted: Wed Jun 13, 2007 3:59 pm Reply with quote
awayclose wrote:

haklısın ben onu hepten unuttum. senin ozel istegin varsa sole onları cevirmeye calısalım. acıkcası cok vaktim yok bu ara sınavlardan dolayı ama cumaya kadar cevirmeye calısırız (arkadaslarında yardımıyla ). Laughing nie cumaya kadarki, interneti olmayan bi yere mi gidion. Very Happy

tıp okuyosun ama boşuna okumuyosun Very Happy eed aynen öyle interneti olmayan bi yere gidiyorum malesef yaz tatili diye ödül müdür ceza mıdır anlamadım ki Very Happy telimden foruma bağlanim dedim 5 dakka içinde 10 kntrm gitti ya şimdi çağrı bile atamıyorum foruma bağlandı mı bağlanamadı mı onu bile anlayamadım Very Happy

özel istek mi Cool ya any given time 'in nakaratını çeviremiyorum ben gerisi var ama nakarat yok benim için acil olan o Very Happy
kaf_dagli
Posted: Wed Jun 13, 2007 4:09 pm Reply with quote
fbmania wrote:

"İYİ GÜNLER İLERDE ANNEANNE

anneanne, ah anneanne
çıkış yok ve bu tereke
rahmetli dedemin yüreğinden
daha eski bir mesele

yüreğimiz bölüştürülemez
iyi günler ilerde

sade ekmeği bildiğimiz
günler geçmişte
ve güzeldi anneanne
şimdi ekmek dile gelse
boğazımızdan geçişine
utandığını söylerdi

iyi günler yok!
iyi günler yok anneanne

kıyamet bize
kıyamet bize
kıyamet bize

kıyam/et bize "

bu şiiri bir de ibrahim paşalı dan dinle sen... cumaları açılışı iyi günler ilerde anneanne ile yapıyo ay cuma gelse de dinlesem...gerçi ibrahim paşalı ilginç bi insan bazen canı konuşmak ister saatlerce aralıksız konuşur bazen canı konuşmak istemez 5-10 şarkı dizer listeye sen onu beklersin o çoktan evine gitmiştir bile... :Dkaç kere uyuyakalmıştım böyle
fbmania
Posted: Wed Jun 13, 2007 4:13 pm Reply with quote
tarık da öyle aslında...
bu arada geçenlerde ibrahim paşalı tarık tufan'ın radyo programına çıkmıştı, haberin var mı?

Posted: Wed Jun 13, 2007 4:17 pm Reply with quote
fbmania wrote:
tarık da öyle aslında...
bu arada geçenlerde ibrahim paşalı tarık tufan'ın radyo programına çıkmıştı, haberin var mı?

hayır yoktu Rolling Eyes kaçırmazdım bilseydim ..güsel geçmiştir kesin tarık tufan ne zaman program ypıyor acep Question

All times are GMT
Page 2 of 4
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team