Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> Hosgeldiniz!!! :)

kaf_dagli
Posted: Sun Jan 03, 2010 5:00 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
hoşgeldin away (sana kısaca away dememiz bir problem olmaz heralde Smile )
kendini buraların moduymuş gibi hisset Smile

Posted: Sun Jan 03, 2010 9:00 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
Laughing hoşbuldum saolun. gelir gelmez mod yaptınız ya beni, helal olsun. Smile

mihrimah
Posted: Mon Jan 04, 2010 12:56 am Reply with quote
Active Member Active Member
Quote:
Değerli Başkanım bu sozlerinizden dolayı çok üzgün olduğumu belirtmeliyim..
Uyelerinin sosyal hayatlarından bihaber olan bir başkanla ne kadar başarılı olabileceğimiz beni bile düşündürürken, bir kıdemli üye bunu nasıl kullanır işte bunu düsünmek bile istemiyorum.

Lakin ben bir Oss genci olarak her ne kadar mesaj yazamasam da gelişmeleri yakinen takip eden bir üye olarak kendime laf soyletmem, soyleyene de burdan saygılar sunarım.. Cool

Oyleki sizin bu mesajınıza ilk cevabı yazan da ben oluyorum.. Cool

Şaka bir yana,başkanıma en içten 'Hoşgeldinnn' dileklerimi iletiyorum..
Ayriyeten Yeni Uyenin Sesi olan şahsınıza,sesinizi forumdan eksik etmeyin diyorum..
Saygılar..

gamze gerçekten utandım ya bir öss genci olduğunu nereden bileyim sen söylemedikten sonra..başkanız dediysek müneccimlik, falcılık, üfürükçülük de yan dalımızdır demedik herhalde (en azından bilinçliyken Very Happy ) neyse ben de okunmuş su, okunmuş pirinç ve türevleriyle ayriyetten yüzde yüz çalışan öss taktikleriyle (öyle ki, öss'ye girmene altı ay varsa üç ayda sana derece yaptırıp sonuç belgesini eline veren cinsten Very Happy) bu ayıbımı telafi etmeye çalışayım inşallah..

şaka bi yana, düşündüm de benim en büyük avantajlarımdan birisi abimin o dönemde askerde olmasıysa Very Happy bir diğeri de o evimize henüz internet bağlanmamış olmasıdır.. o yüzden sana hak veriyor ve bu dönemlik online olmamanı anlayışla karşılıyorum sevgili gamze Smile bir ihtiyacın olursa da ben buralardayım biliyorsun Wink

sıcak hoşgeldin'in için de ayrıca teşekkür ederim.. Rabbim kolaylıklar versin..

Quote:
hepiniz ayrı ayrı hoşgeldiniz de şimdi farkettim bana bu topicte bi hoşgeldin diyen bile olmadı. Smile ilk ben geldiğimden olsa gerek.

biz mi şanslıyız sen mi anlamadım Confused Laughing Laughing
View user's profile Send private message
kaf_dagli
Posted: Fri Jan 08, 2010 8:02 pm Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
mihrimah wrote:
Arkadaşlar ben yeni bir üye olarak en başta buraya bir selam vermeden foruma balıklama atlamış bulunanlardanım..

mihrimah awayclose'un duygu dolu mesajından dolayı mesajını gorememişim.biraz geç oldu amma
aleyküm selam ,ehlen ve sehlen ,hoşgeldinn Smile

Quote:
Lakin ben bir Oss genci olarak her ne kadar mesaj yazamasam da gelişmeleri yakinen takip eden bir üye olarak kendime laf soyletmem, soyleyene de burdan saygılar sunarım..

yıl geçmiyor ki forumda bir oss genci olmasın.kolaylıklar dilerim gamze sana.yalnız bu forumun şoyle bir tılsımı var ki bugüne kadar oss genci olup burada aktif olan morolar genelde sınavı kazandı Laughing kazanmadım diyeni gormedim Laughing
haydi rastgele

Posted: Fri Jan 08, 2010 9:25 pm Reply with quote
New Member New Member
Gender: Female Joined: 04 Dec 2009 Posts: 20 Location: Izmir/Turkey
Selamlar..

Oncelikle OSS (artık OSS de kalmadı ama siz eski topraklara hitaben konuşuyorum.)ile ilgili temennileriniz için çok teşekkür ederim..

kaf_dağlı inşaAllah dediğiniz benim için de geçerli olur..Şimdi bu forumda aktif olanlar sınavı kazanıyorlar cümlesinden yola çıkarak 7/24 forumda nobet tutmaya karar vermştim lakin o zaman barajı bile geçemem diye düşünüyorum..İyisi, ben yine aktifimsi olarak yola devam edeyim,en hayırlısı.. Rolling Eyes

Tekrar teşekkürlerimi iletirim..Allah razı olsun..

Bu arada Sayın Moderatore de acı dolu mesajından sonra HOŞGELDİNİZ demeyi bir borç bilirim..Kendimi çok kotü hissettim.. Bkz.:
Quote:
bana bu topicte bi hoşgeldin diyen bile olmadı.
mihrimah
Posted: Sat Jan 09, 2010 4:43 pm Reply with quote
Quote:
yıl geçmiyor ki forumda bir oss genci olmasın.kolaylıklar dilerim gamze sana.yalnız bu forumun şoyle bir tılsımı var ki bugüne kadar oss genci olup burada aktif olan morolar genelde sınavı kazandı Laughing kazanmadım diyeni gormedim Laughing
haydi rastgele

öyle deme kaf dağlı kıza sebep olmayalım.. otursun kuzu kuzu dersini çalışsın, üniversiteyi kazanınca (biliyorum kötü bir örneğim ama:oops:) benim gibi ertesi güne finali de olsa soluğu burda alsın Very Happy hem o zamana kadar başkanı olarak ona yeni yollar da açmış olurum hazıra konmuş olur ne güzel.. ooohh kebap Laughing Laughing

Quote:
mihrimah awayclose'un duygu dolu mesajından dolayı mesajını gorememişim.biraz geç oldu amma
aleyküm selam ,ehlen ve sehlen ,hoşgeldinn Smile

aleykümselam, tekrardan hoş buldum kaf dağlı kardeş.. away hep böyle kendini acındırır mı OL üyelerinin bizzat şahsına yaptığı iltifatlarına rağmen Question Laughing Laughing

Quote:
kaf_dağlı inşaAllah dediğiniz benim için de geçerli olur..Şimdi bu forumda aktif olanlar sınavı kazanıyorlar cümlesinden yola çıkarak 7/24 forumda nobet tutmaya karar vermştim lakin o zaman barajı bile geçemem diye düşünüyorum..İyisi, ben yine aktifimsi olarak yola devam edeyim,en hayırlısı.. Rolling Eyes

aman diyim derslerine iyi çalış başkanına kulaklarını çektirtme sonra Razz
ceren
Posted: Sat Jan 09, 2010 7:44 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
kaf_dagli wrote:

haydi rastgele

yeni nesil çok şanslı yav,biz ossye hazırlanırken OL forum mu vardı ,pehhh Laughing

Posted: Sat Jan 09, 2010 8:36 pm Reply with quote
Gamzee wrote:
Selamlar..

Oncelikle OSS (artık OSS de kalmadı ama siz eski topraklara hitaben konuşuyorum.)ile ilgili temennileriniz için çok teşekkür ederim..

gerçekten mi ne oldu şimdi adı Confused rica ederim efenim sizin başarınız bizim başarımızdır Smile
Quote:

yok karışmak gibi olmasında bu aktifimsiliğin yerinde gibi geldi bana.mesaja cevap veriş hızın fevkalade, mutedil olalım zaten her şeyin fazlası zarar Smile

Quote:
öyle deme kaf dağlı kıza sebep olmayalım.. otursun kuzu kuzu dersini çalışsın,

iddiamın arkasındayım hatta aktif olmazsa kazanamayabilir Laughing en azından 15 de bir uğramalı yoksa ben karışmam Smile
şaka bi yana Allah yardımcın olsun gamzee ne beladır biliriz Smile

Quote:
away hep böyle kendini acındırır mı OL üyelerinin bizzat şahsına yaptığı iltifatlarına rağmen

tevazulumsu Laughing

Quote:
yeni nesil çok şanslı yav,biz ossye hazırlanırken OL forum mu vardı ,pehhh

başarımı ol foruma borçluyum Laughing keşke basın açıklaması yapsaydım Sad

Posted: Sat Jan 09, 2010 10:17 pm Reply with quote
New Member New Member
Gender: Female Joined: 04 Dec 2009 Posts: 20 Location: Izmir/Turkey
Merhaba..

Oncelikle şunu belirteyim..Hiçbir zaman çok çalışan bir tip olamadım malesef. Cok zorladım ama beceremedim bu sebeple mesaja cevap verme hızımı buraya bağlayabiliriz..

Ikincil olarak yine kaf dağlı'ya hitaben ;bu sene OSS kaldırıldı.Yerine YGS (Yüksekoğretime Geçis Sınavı)-ki bu aynı zamanda baraj sınavı sayılıyor- ve LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı) olmak üzere ikiye ayrıldı.LYS'de kendi içinde gruplara ayrılmakta.Baya karışık bir iş hiç bulaşmayın derim.. Smile (bu arada imzanızdaki yazı çok hoş.. Cool )

şimdi sizleri gorünce üniversite-bolüm merakı oluştu içimde lakin başlığı yeterince kirlettiğimi düşünerekten merakımı geri alıyorum.. Smile

Yani uzun lafın kısası; Hoşgeldiniz.. Smile
kaf_dagli
Posted: Tue Jan 12, 2010 9:00 pm Reply with quote
hmm sistemin değiştiğini biliyordum da adının değiştğini bilmiyodum ben sadece katsayıyla ilgili kısma takılmışım demek ki Smile

imzam ibrahim tenekeci'den -ki kendilerini çok severim-

bu forumda işler merakla yürüyor biraz da sankim
konu çok dışarıya çıkınca büyükler hot diyor biz de uygun bir mekan zamanda devam ediyoruz Smile
ben ilahiyattayım ve de çok çeşitli disiplinlerden arkadaşlar var aramızda Smile

Posted: Wed Jan 13, 2010 9:55 pm Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
sağolun morocanlar, bu samimi hoşgeldinleriniz bana bu forumda ilk topiği açtığım heyecanlı gençlik dönemlerimi birkez daha yaşattı. Laughing

ben össye hazırlanırken Outlandishten haberim bile yoktu sanırım. Laughing össde yararlanamadıysam da üni sınavlarında bu forumdan baya istifade ettiğim ve etmekte olduğum kesin. Smile

Quote:
burada aktif olan morolar genelde sınavı kazandı

ama yine de kaf bence tehlikeli cümleler kurmaktasın. Laughing

mihrimah
Posted: Thu Jan 14, 2010 4:00 pm Reply with quote
Quote:
başarımı ol foruma borçluyum Laughing keşke basın açıklaması yapsaydım Sad

Laughing Laughing günde iki topik aç karnına Very Happy sonra gelsin testler Laughing Laughing

Quote:
iddiamın arkasındayım hatta aktif olmazsa kazanamayabilir Laughing en azından 15 de bir uğramalı yoksa ben karışmam Smile

naaptın bea Shocked bakma sen ona gamze her bünyede aynı etkiyi yapmayabilir. prospektüsü iyi oku Laughing kaf dağlı herhangi bir öneride bulunmadıysa üniversite üyeleri derslerini etkilemeyecek periyotlarda almalıdır. ama çocuklardan uzak tutmayınız Very Happy ayrıca beklenmeyen bir etki görüldüğünde kaf dağlının üzerine çullanınız Laughing Laughing

Quote:
Oncelikle şunu belirteyim..Hiçbir zaman çok çalışan bir tip olamadım malesef. Cok zorladım ama beceremedim bu sebeple mesaja cevap verme hızımı buraya bağlayabiliriz..

Ikincil olarak yine kaf dağlı'ya hitaben ;bu sene OSS kaldırıldı.Yerine YGS (Yüksekoğretime Geçis Sınavı)-ki bu aynı zamanda baraj sınavı sayılıyor- ve LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı) olmak üzere ikiye ayrıldı.LYS'de kendi içinde gruplara ayrılmakta.Baya karışık bir iş hiç bulaşmayın derim.. Smile (bu arada imzanızdaki yazı çok hoş.. Cool )

şimdi sizleri gorünce üniversite-bolüm merakı oluştu içimde lakin başlığı yeterince kirlettiğimi düşünerekten merakımı geri alıyorum.. Smile

anam ne karışık işler bunlar.. Allah yardımcın olsun. tek sınav olmaması bile iyi bir yerde..

ben dışarıdan matematikçi gibi görünen bir edebiyat öğrencisiyim Very Happy garip ama yeni tanıştığım insanların aklında hep matematikçi olarak kalıyorum ki zamanında en çok zorlandığım derslerden biriydi Oops bir bilinçaltı oluştu herhalde zamanında başaramadım bari onlar gibi görüneyim dedi içimdeki, ben de böyle oldum Laughing halbuki bölümümü seviyorum hiç öyle "keşke matematikçi olaydım Sad "diye de geçirmedim içimden ama... edebiyatçı profiline pek uymuyorum galiba.

Quote:
konu çok dışarıya çıkınca büyükler hot diyor biz de uygun bir mekan zamanda devam ediyoruz

hadi bağlayayım; tekrar hoşgeldiniz hepiniiiiz (buraya "ceee!!" deyip ortadan kaybolanlar da dahil Razz )

Mihr ü mahe etmek işâret abes" Smile
fbmania
Posted: Thu Jan 14, 2010 9:39 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
forumda en aktif olduğum zamanlar oss zamanıydı.kendi adıma altın çağımı yaşadığım günlerdi.vay ki ne vay.
2 yılda içim geçmiş demek ki.

Laughing

bence de üniversiteyi kazanmanın yolu OLforumdan geçer.

ben de sozelci gorünümlü sayısalcı oluyorum

gerçi hala sayısalcı sayılmam ,çok şükür ucuz atlattık.
zannediyorum 2 sene sonra biyolog olucam Wink

Posted: Thu Jan 14, 2010 9:45 pm Reply with quote
Gender: Female Joined: 04 Sep 2007 Posts: 298 Location: Vienna-Austria
Forumu uzun bi sessizlikten sonra böyle canlı görmek ne saadetmiş unutmuşum Very Happy Bu arada hoşgeldin diyemediğim herkese hoşgeldiniz diyorum, Bedri buna sen de dahilsin moro! Smile

Posted: Fri Jan 15, 2010 2:01 pm Reply with quote
Bronze Member Bronze Member
Gender: Female Joined: 31 Dec 2007 Posts: 413 Location: turkiye
fbmania wrote:

ben de sozelci gorünümlü sayısalcı oluyorum

gerçi hala sayısalcı sayılmam ,çok şükür ucuz atlattık.

ne kadar şanslısın bir bilsen Smile

mihrimah matematikçi gorünümlü edebiyatçıyım dedin ya,onu nasıl becerebildiğini bana bi anlatsana,zira ben hiçbir şekilde matematikçi olduğumu belli edemeyen bir matematikçiyim Smile kısmetse bu sene sonunda 1 yıl uzatmalı olarak mezun oluyorum(oluyorum dimi?herşey pazartesi işlemsel sınavının sonucuna bağlı,haydi millet dualarınız ceren için)
bu arada gamzee sorunca merak ettim,bizim çevirilerden sorumlu moromuz canımız ciğerimiz smee(pınar) uludağ ingiliz dili edebiyatında mıydı Confused

All times are GMT
Page 31 of 33
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |