Author Message

The Outlandish Forum Index -> Meclis-i Kelam -> Türk morolar artiyo

iversoniyo
Posted: Mon Aug 13, 2007 7:52 pm Reply with quote
New Member New Member
Gender: Male Joined: 19 Jul 2007 Posts: 31 Location: İstanbul
eet kanka hatta onları biz getirir konserdede sahneye çaırırlar bizi konuşma yaparık artıkın ikili olaraktan :p :p
View user's profile Send private message
BroNitX
Posted: Mon Aug 13, 2007 8:04 pm Reply with quote
New Member New Member
Gender: None specified Joined: 04 Aug 2007 Posts: 14 Location: istanßuL
taby ßro Very Happy getircem adamları sahneye çkıcaz Very Happy ordan mukoya slm sölicem Very Happy dileemi gerçekleştiricek Very Happy
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
muko
Posted: Tue Aug 14, 2007 9:39 am Reply with quote
Member Member
Gender: None specified Joined: 28 Jun 2007 Posts: 51 Location: Turkey
tmm kabul walla Very Happy

ama belli mi olur kimin getireceği Smile Smile (belkide ben getirecem ) Razz
Neslihan
Posted: Wed Aug 15, 2007 5:03 pm Reply with quote
Moderator Moderator
Gender: Female Joined: 17 Jan 2007 Posts: 293 Location: Germany-Turkey
gelsinler yeterki , kim getirirse getirsin, yeterki gelsinleeeeeer Very Happy Very Happy
kaf_dagli
Posted: Thu Aug 16, 2007 11:20 pm Reply with quote
Golden Member Golden Member
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
aslında hayal sayılmaz..en basitinden soyle bir sey olabilir.sami yusuf gelir gider yurdumuza hiç konser verdimi bilmiyorum ama konser versin diyelim isam da gelsin duet için tabi biz de toplanırız orda ''outlandish kamsana(gelsene) turkey ''diye tezahurat yapsak,bi ikimizde sahneye fırlasak tamamdır...

Posted: Fri Aug 17, 2007 9:42 am Reply with quote
New Member New Member
öyle olmaz bence adamlar çünkü ne kdar ilgi çekicek bilmiolar. Türkiye'de konser verse kaç kişi gelir vs.. Sami yusuf ayrı onlar ayrı Smile Ama sitemizi açtık 20-30bin üyemiz oldu diyelim sitenin hepsi de gelir öyle bi konsere o zaman adamları çaırabiliriz bence gelirler Very Happy
iversoniyo
Posted: Fri Aug 17, 2007 11:34 am Reply with quote
New Member New Member
Bro zaten bu adamların menajeri falan yok mu üye sayısı 20-30 bin olmuş Türkiye'den bi OL fun sitesini gorurler ve kendileri ayarlarlar ne yapcaklarsa...
BroNitX
Posted: Fri Aug 17, 2007 12:43 pm Reply with quote
New Member New Member
onlar bizim peşimizden koşsun diosun yani Very Happy bu arada buranın logoyu da bizimkine benzetmişler. daha siteyi açmadan logomuz duyuldu sanırm Very Happy font aynı
iversoniyo
Posted: Fri Aug 17, 2007 5:56 pm Reply with quote
New Member New Member
onun gibi bişi işte kanka Very Happy
kaf_dagli
Posted: Sat Aug 02, 2008 12:56 am Reply with quote
Gender: None specified Joined: 02 Jun 2007 Posts: 1339 Location: istanbul//turkey
kaf_dagli wrote:
aslında hayal sayılmaz..en basitinden soyle bir sey olabilir.sami yusuf gelir gider yurdumuza hiç konser verdimi bilmiyorum ama konser versin diyelim isam da gelsin duet için tabi biz de toplanırız orda ''outlandish kamsana(gelsene) turkey ''diye tezahurat yapsak,bi ikimizde sahneye fırlasak tamamdır...

Shocked Shocked
aman ben napmışım boyle isam'ın türkiye'ye gelecegini hem de sami yusufla gelecegini onceden tahmin etmisim.sami yusuf gelmiş isam da aynen dedigim gibi düet icin gelmis.ben de o konsere gitmisim ama erken ayrılıp isamı kaçırmısım.vay ki ne vay!

ya insan kendi tahminine boyle ihanet eder mi ya!ay gece gece nasıl şaşırdım .esefle kınıyorum kendimi

Posted: Sat Aug 09, 2008 10:24 am Reply with quote
Bad_Ree Bad_Ree
Gender: Male Joined: 28 Nov 2006 Posts: 1132 Location: Turkey
kaf_dagli wrote:
aman ben napmışım boyle isam'ın türkiye'ye gelecegini hem de sami yusufla gelecegini onceden tahmin etmisim.sami yusuf gelmiş isam da aynen dedigim gibi düet icin gelmis.ben de o konsere gitmisim ama erken ayrılıp isamı kaçırmısım.vay ki ne vay!

ya insan kendi tahminine boyle ihanet eder mi ya!ay gece gece nasıl şaşırdım .esefle kınıyorum kendimi

valla bilmişsin. Smile bende şimdi farkettim önceden böyle bi tahmin yaptığını. madem gittin konser alanına beklesene sonuna kadar be kardeşim. ben nedense hiç ihtimal vermiyordum sami yusufla geleceğine.

fbmania
Posted: Mon Aug 11, 2008 7:37 pm Reply with quote
Silver Member Silver Member
Gender: Female Joined: 24 Feb 2007 Posts: 741 Location: istanbul
Quote:

ermiş olabilir misin acaba?
bu arada yaşasın eski avatara donmüşsün.afferin büyük sozü dinle biraz.msn 'indeki o gerzek ay savaşçısı ve onun gerzek yavuklusunu da kaldırmanı bekliyorum.çok değerli bi gençsin,yakışmıyo onlar sana:)

Quote:
valla bilmişsin. bende şimdi farkettim önceden böyle bi tahmin yaptığını. madem gittin konser alanına beklesene sonuna kadar be kardeşim. ben nedense hiç ihtimal vermiyordum sami yusufla geleceğine.

ben içimden geçirdiydim de.sonra dış sesim içimdeki sesi "saçmalama be!" demek suretiyle susurmuştu.çok pişmanım!
neyse kısmet diilmiş. waqaslı lennyli baba gibi bi OL konserine gideriz biz de.. Smile

Posted: Wed Aug 27, 2008 5:58 pm Reply with quote
[quote="fbmania"]
Quote:

ermiş olabilir misin acaba?
bu arada yaşasın eski avatara donmüşsün.afferin büyük sozü dinle biraz.msn 'indeki o gerzek ay savaşçısı ve onun gerzek yavuklusunu da kaldırmanı bekliyorum.çok değerli bi gençsin,yakışmıyo onlar sana:)

bence kalbim temiz Smile

fbmania tanımadığın insanlar hakkında niye kesin hüküm verip gerzek diyorsun ki.bu mesajından otürü msn'imdeki resim mamoru ve usaqi hakkındaki sozlerini geri alana kadar orada kalacaktır.belki çizgidizinin çoğunu hatırlamıyorum ama onlar bnm cocukluk kahramanlarımdı

Posted: Sun Aug 31, 2008 4:13 pm Reply with quote
Moderator Moderator
Gender: Female Joined: 17 Jan 2007 Posts: 293 Location: Germany-Turkey
bence cok güzel bi avatar demi kaf kef?
kafin sayesinde bende cocuklugumu hatirlamis oldum
ne günlerdi be
Very Happy
kaf_dagli
Posted: Sun Aug 31, 2008 9:05 pm Reply with quote
bence de gayet güzel .ama fbmania bunu daha çok seviyor.
nasıl bir ruh haline sahipse arkadaş adam sallanıyor ya orda hoşuna gitti onun ben biliyorum.

All times are GMT
Page 2 of 3
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
The Outlandish forum team
| Elmoro4Life.com | OLVideo | Outlandish-it |